Neler Yeni

Çözüldü✓ Sürücüleri güncelleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan
Arkadaşlar yeni bir hazır sistem aldım,(ekran kartımın sürücüsünü güncelledim) aygıt yöneticisindeki bütün sürücüleri güncellemem gerekiyor mu. Bazılarının donanım linklerini arattığımda farklı sitelerden indirme linkleri çıkıyor ya da ben bulamıyorum galiba

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Doğukan
Geri kalanı windows update güncelliyor olması lazım.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Arkadaşlar yeni bir hazır sistem aldım,(ekran kartımın sürücüsünü güncelledim) aygıt yöneticisindeki bütün sürücüleri güncellemem gerekiyor mu. Bazılarının donanım linklerini arattığımda farklı sitelerden indirme linkleri çıkıyor ya da ben bulamıyorum galiba
O kadar fazla kasmaya gerek yok driver işini windows kendi sürücülerini indiriyor, bilgisayara format attıktan sonra sadece ekran kartı driverını kurmanız yeterli olur manuel olarak. Geri kalanında sorun yaşarsanız sorun yaşadığınızı manuel güncelleyebilirsiniz tekrar

TahinPekmez

80+ Silver
Bence anakart modelini aratarak sitesinden driverleri yüklemek, ben öyle yapıyorum. Lan ethernet, ses driver, chipset, bios. Bunlar önemli aslında.

TahinPekmez

80+ Silver
Top Bottom