Arama sonuçları: *

1. İ

Yardım 4K ekran iyi midir YARDIM?

Anca 4k video izlersin, tabi oyunları ya düşük ayarlarda oynican yada 20 30 fps
  2. İ

Csgo prime almaya değer mi?

Cs oynamanın yeri zamanı olmaz her türlü gider. Ortamın varsa zaten apayrı. Parayı da kasa vs düşürerek rahat rahat çıkarırsın zamanla. Ben zamanında 24 tl iken almıştım geçen ay biraz oynadım 60 70 tl civarı kasa düşürüp para kastım bi kasa açtım gaben ordan bi kazık attı 2 tl lik negev skini...
  3. İ

işlemci değisiminden sonra pcnin donup kapanması

İşlemci fanını bi kontrol et ayakları hasar görmüş veya kırılmış olabilir.
  4. İ

Televizyonun ekranı durduk yere böyle olmuş

yinede servise bir sorun televizyonların garantisi 3 yıla uzamıştı sanırım bizim de televizyonun ledleri kesildi geçen ay, garantisi bizim de 1 hafta geçmişti bunlar da zaman ayarlı bozuluyor heralde, neyseki gittiğimizde 1 yıl daha olduğunu söylediler tamir ettiler
  5. İ

Televizyonun ekranı durduk yere böyle olmuş

garantisi varsa garantiye gönder yaparlarsa yaparlar ama büyük ihtimal ile baştan savmak için panel arızası deyip size kitlerler. İnternette biraz araştırma yap panel değişimi yapmadan da tamir edebilirsiniz . Kardeşin ekranı kırmadıysa tamir edilir kırdıysa evlatlıktan red
  6. İ

Yardım EKRAN KARTI GARANTİ SÜRECİ

Despec ile konuştum fatura kart onlardan alınması gerekiyormuş. Despec ile alakalı bir durum yok sanırım. Colorfulun kendi sitesinde servis olarak onların adresi var ama. Garip mi mevzu.
  7. İ

kartlara bios vs atıp lhr kilidini kırıp mining yapılıyodu sanırım. Garantisi vs varsa bios atılan kartlar garanti dışı kalıyor. İyi sor soruştur adamdan 1080p furmark testlerini vs al 15 20 dklık.
  8. İ

bende öyle yapmayı düşünüyorum aldığım adam mining yapmadığını söyledi onu geçtim mining vs de yapsa kart garanti süresi içerisinde yapmaları gerekiyor her türlü
  9. İ

Merhaba beyler yaklaşık 2 ay önce kendime 2. el bi ekran kartı aldım ( Colorful iGame RTX 3060 Advanced OC) kutu fatura yurtiçi garantili. Şu sıralar kart 85 derecelere çıktığını farkedince, aşırı ısınmasından dolayı garantiye yollamaya karar verdim. Daha önce hiç garantiye yollama vs durumu...
  10. İ

12100F vs Ryzen 5 5500

aga bende şuan aynı senin gibiyim elimde 3060 ekran kartım var sistem toplicam ben i3 düşünüyorum
  11. İ

12100F vs Ryzen 5 5500

5600 tabii ki daha iyi aynı seviyede değiller fiyat olarak. Bence aralarındaki fiyat kadar performans farkı yok
  12. İ

12100F vs Ryzen 5 5500

1080p de kullancaksan paraya biraz daha kıy derim 5600 veya i5 de bakabilirsin. 5500 ve i3 darboğaz yapar biraz 2k da sıkıntı çekmezsin 5500 vs i3 sorusunun cevabı bence net bi şekilde i3
  13. İ

GYM'e kısa süre ara verdim kilolarım düştü

bencede güç kaybetmişsindir yakında toparlarsın kendini o kadar kısa sürede kolay kolay kas kaybetmezsin. kısa sürede eski gücüne kavuşursun umarım
  14. İ

GYM'e kısa süre ara verdim kilolarım düştü

ne kadar süre gitmedin gym e bi kaç günde o kadar kilo vermiş olamazsın heralde 2. net estetik hocam powerlifterlikle uğraşılmaz ne para dayanır ne mide kendine eziyet etme estetik vucutla pus*yleri ağzında çalkalar tükürürsün
  15. İ

Çözüldü✓ 3060ti+i5 12400f toplayacağım yardım!

hacı bence nvdia dan şaşma 2k da filn da performansı yüksek teknoloji olarak da dolu
  16. İ

🔥🔥🔥Haqqus RTX 3050 SİSTEM 7999 TL🔥🔥🔥

milleti dolandırdıktan sonra benim eşgal
  17. İ

Beyler sistemi alamadınız diye üzülmeyin el birliğiyle sitenin anasını ...
  18. İ

ekran kartı seçeneği kapalı siparişiniz fişine bakarsanız ekran kartı yok
Top Bottom