Neler Yeni

Televizyonun ekranı durduk yere böyle olmuş

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum Fiziksel hasar almamış ama İç film sıkıntı var dışardan değil içerden fiziksel hasar var. Üretim kaynaklı olabilir yazılımsa olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Emrullah Bostancı
Vestel, general mobile gibi markalardan uzak durmak lazım. Zamanında yerli yerli diye itelediler millete ben şahsen bundan sonra alacağım ürünlerin Çin üretimi olduğuna bakmak yerine Türk üretimi olduğuna bakacağım. En sorunlu ürünler bizden çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim. Düzeldi ama şuan diken üstünde gibiyiz her an bozulabilir diye. Birde fazla televizyonda izlemiyoruz sadece kardeşim ara sıra YouTube izliyor buna rağmen tv 2 sene dayanamıyor rezalet resmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantisi 10 gün önce bitti şansa bak dünde direk arıza verdi. Ekran kırık yok açılan görüntüye göre o şeritlerin yeri degisiyordu. Sabah biraz kurcaladik düzeldi ama hâlâ güven vermiyor
yinede servise bir sorun televizyonların garantisi 3 yıla uzamıştı sanırım bizim de televizyonun ledleri kesildi geçen ay, garantisi bizim de 1 hafta geçmişti bunlar da zaman ayarlı bozuluyor heralde, neyseki gittiğimizde 1 yıl daha olduğunu söylediler tamir ettiler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
976,350
Üyeler
154,393
Son üye
Emirhan_00