Arama sonuçları: *

1. BéTo

Fifa 15'in, EAFC 24'den iyi olması.

Bugün bir işsizlik yaptım ve Fifa 15, 18 ve 24'ü üst üste oynadım. Açık ara en iyileri 15'di. Keşke grafik,forma,yüz ve transfer/güç yamaları olsaydı. 9 sene önce çıkmış oyun nasıl daha gerçekçi olabilir oynanış açısından? 1703080644 16'yı da denemek isterdim ama dünya üzerinden kalkmış 😁
  2. BéTo

İP TV Önerisi verebilir misiniz?

Bunu cidden önerdin mi? Adama WhatsApp ile iletişim var mı dedim, ana avrad sövdü bana 😂😂
  3. BéTo

Wi-Fi USB çıkarıp takmadan yavaş hız veriyor

Sorunum hala devam ediyor.
  4. BéTo

Çözüldü✓ Silinebilir

Silinebilir
  5. BéTo

Wi-Fi USB çıkarıp takmadan yavaş hız veriyor

Garip bir sorunla karşı karşıyayım. Normal hızım ortalama 5.0, 6.0 arası. Ertesi gün bir şey indiriyorum, hız en fazla 2.0, 2.5mb oluyor. USB'yi çıkarıp takınca tekrar 5'lere çıkıyor. O gün sorun yok ama ertesi gün yine aynı. Neden böyle oluyor?
  6. BéTo

DualShock 4 bilgisayarda kullanırken basılan tuşu geç algılıyor

Hocam tam çözülmedi ya. 2.kolu takınca sadece 2.kolda yine gecikme oluyor. Bir de kolu ikişer görüyor oyunlar. Ps4 olarak ve Xbox olarak görüyor. 1.kolda Ps4 olan çalışmıyor, Xbox olan çalışıyor. 2.kolda ise ikisi de çalışıyor. Bu yüzden çakışma mı oluyor nedir anlamadım.
  7. BéTo

RPM hakkında bilgi verir misiniz?

Intel'in fanını söküp Arctic Freezer 34 eSports DUO aldım. Intel'in fanı takılıyken çok ses geliyordu ve 3000RPM'de çalışıyordu max. Şimdi hiç ses yok ve en fazla 1700RPM oluyor. Sadece merak ettiğimden soruyorum. Neden daha az RPM acaba? 2 fan olduğu için ikisine mi bölüyor 1700-1700 gibi? Hiç...
  8. BéTo

Çok çok teşekkür ederim hocam yapılandırma desteğini kaldırınca her oyunda düzeldi. Fakat kolun ışığı sönük kırmızı yanıyordu önceden. Şimdi tam ışık beyaz yanıyor ve şarjı çok etkileyebilir. Bunu değişemiyor muyuz?
  9. BéTo

Merhaba, Elimde orijinal Ds4 ve TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör var. Yıllardır sorunsuz oynuyordum Laptop'da. Kasaya geçince bu sorun oluştu sanırım. Steam'den oyunu açıyorum, bazen 2-3 dakika sorunsuz giderken bir anda saçmalamaya başlıyor. Bastığım tuş 1-2 saniye sonra işliyor...
  10. BéTo

Fifa 23 Steam'e özel 30 Fps de sabit kalıyor

Merhaba, Game Pass'de EA App olduğu için uygulamaları bağlayıp 10 saatlik FIFA 23 süremi kullanmıştım. Oyunu 4K 60 FPS sorunsuz oynamıştım. Sürem bittikten sonra Steam'den aldım oyunu. Oyun ister en düşük çözünürlük, ister 4K, Low ayarlar, Ultra ayarlar ne yaparsam yapayım 30 FPS üstüne...
  11. BéTo

Bilgisayarımı Satarken Kaparo İstemeli miyim?

Selam millet, o kişi benim :D Avatarınızdan tanıdım sizi hocam. Almak için uğraşıyorum 2 gündür bugün 3.gün. Para hazır ama bir türlü size gelip kontrol edip alacak kişiyi ayarlayamadım. Siz de yakınınızda ki dükkana götürmeyi(Arkadaşım çalışıyor orada) veya Param güvendeile satmayı kabul...
Top Bottom