Arama sonuçları: *

• Users: mnyks
  • Order by date
  1. M

Ekran kartım geçen hafta serin iken şimdi sıcak

Geçen hafta furmarkta 64-67 aradı olan kart şimdi 78-80 arası neden olabilir yardımcı olacak varmı format bi çözüm müdür
  2. M

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

@Abdullah Hacıgül Bi iş yapıyon o da yarım yamalak ya
  3. M

Donanım Arşivi G5 Sistem Çıktı

Çokta iyi değil @Abdullah Hacıgül beklentinin dışında bu malesef
  4. M

Sanırım bu sistem pek fazla ilgi duymaz 6600 gelirse. Ki ztn diğer sitelerde baya güzel indirimler oldu eğer 50 eğer 20 sonuş olarak birileri alıyor. Güzel sistem çıkması gerek gibi. Gerek fiyat gerek özelikleri olarak
  5. M

Tmda güzel kardeşim her şehirin iftar saati farklı kaldı ki İnterneten alacağımız için iftarla çok alakası var 1648902227 Bu yorumu yaparak h takip etmediğini de Beli ettin 6 da değil 5te konuşmak için konuşmayın
  6. M

@Abdullah Hacıgül bizim urfa iftar 18.56 da yemek yerken anca sayfa yeniliriz 😂. Umarım dikkate alıyorsundur
  7. M

@Abdullah Hacıgül knkm saate 5 de video gelcek 7de paylaşıcan galiba ama bizim burda ezan erken okunduğu için ben o saate yolda olcam ki benim gibi Bi çok insan da öyledir eminim. Herkesin batıda yaşamadığını biliyorsunuz dur umarım. Çünkü paylaşacağın zaman çok ters Bi zaman ya o zamanda...
  8. M

Rx6950xt 999 Dolar 3090 Ti̇ Bence Bi̇tti̇

1000 dolar değil dostum. Ki olması imkansız masraflar teknolojik parçalar çipler flan üstelik bundakiler en üst seviye olacağından dolayı öyle bişey olması imkansız
  9. M

Çözüldü✓ Fps oyunları için mouse tavsiye

Mouse pad e sürtünme olayını diyorsan benim de elim başta sürüyordu 1 haftada geçti görüntü olarak İnternetdekinden 2x saha güzel
  10. M

Çözüldü✓ Fps oyunları için mouse tavsiye

Steelseries rival 3 al dostum fiyatının üstünde Bi mouse 270 300 arası fiyatı var tavsiye ederim kesinlikle
  11. M

@Abdullah Hacıgül umarım al satçılar bu sefer alamaz :) birde umarım biz forum ekibini mahrum bırakacak kadar az stok açılmaz.
  12. M

4K Sistem Tavsiyesi

Dostum o para düzgün sistem bulmaz zor. Anca ya ps alcan yada çok düşük özelikşi sistem alcan. Sıfır için en dip 7k 2.el ise 5k ya Bi düşük sistem alırsın çoğu oyunu açar orta seviye
  13. M

İ3 10100f Neden I5 10400f Ten Daha Çok Fps Veriyor?

Kıyaslama siteleri flan bakma hep yanış çoğu i5daha iyi ama yükselteceksen 11400f almanızı öneririm
  14. M

🔥İndirim XFX RX 6600 SWFT (6.999 TL) Inventus

Daha da düşebiliyor kampanyalarda ve indirmlerde. İndirimleri beklemek daha mantıklı.
  15. M

Sınıfta Kalır Mıyım?

Geçersin ama o 7 dersi bitirmen lazım her yıl telafi sınavları oluyor onlarda geçmen lazım yoksa mezun olamazsın
  16. M

Öyle bişey olacağını sanmam dostum ki o yüzden gelcek adamda gelmese daha iyi fırsatçılık iyi değil :)
  17. M

İşlemcinin Macunsuz Gelmesi

Macunsuz olarak gelse açılmaz dostum. Çünkü çok aşırı ısınır ve kendiliğinden kapanır. Pc açıkken ısıs değerlerini kontrol et ona göre tekrar post aç yardımcı olalım
Top Bottom