Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Neden Sigara İçiyorsunuz?

Ben de içmiyorum diyebilirim çok nadir içerim neden içtiğim ise o an iyi geliyor dert basınca yada dalınca bir yerlere yanında bir sigara içmek iyi geliyor tamamen psikolojik en azından benim için.
  2. Mechanist

Oyun önerilerinizi bekliyorum

Valla bir çok hikayeli oyunu bitirdik ne oynayacağımızı bilemiyorum artık yeni sağlam oyunlar çıksa da oynasak.
  3. Mechanist

Klavyeden anlayan bakabilir mi?

Bu fiyat bandında bildiğim fena olmayan modeller ...
  4. Mechanist

Acill 15k laptop önerisi

Huawei matebook'lara bakabilirsin tabi ne için kullanmak istediğine de bağlı ama iş ve normal günlük işlerine fazlasıyla yeter ayrıca şık cihazlar aynı zamanda. onun dışında Acer ve lenovo markalarına da bakabilirsin İdeapad'lere falan.
  5. Mechanist

Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200HZ 1MS monitör

AOC markasına bakabilirsin servis sıkıntısı der çoğu kişi ama ben şahsen hem panelinden hem de kalitesinden memnundum. ViewSonic, Asus ve Samsung markalarına da bakabilirsin kendi bütçene göre.
  6. Mechanist

Bu kulaklık neden bu fiyata satılıyor

Hocam internetteki ürünler böyledir sen her zaman Akakçe veya Cimri sitelerinden bakarak en ucuzunu bulabilirsin bu anormal bir şey değil. ki öyle inanılmaz bir fark da yokmuş aralarında.
  7. Mechanist

Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200HZ 1MS monitör

Bir çok forumdan da bakınca ayrıca benim bildiğim kadarıyla da bol ghosting olan ve paneli de öyle kaliteli olmayan bir monitör o yüzden paranızı başka modele vermeni öneriyorum. 1720216958 bir monitörün kapasitesinden daha hızlı hareket eden görüntülerin arkasında bozulmalara neden olan sorun.
  8. Mechanist

Neden hüzünlü şarkılar dinleniyor?

Mesele yada dinleme nedeni hüzünlenip tribe girmek değil mesele o şarkıların seni anlatması senin durumunu anlatması yada sana huzur vermesi bu yüzden dinleniyor , kısacası duygularına tercüman olduğu için.
  9. Mechanist

Netflix 4.ortak lazım

Dostum benim 230tl gibi bir ücretin 100TL sini geri veriyor zaten Nays dolayısıyla 130tl ye almış olacaksın.
  10. Mechanist

Monster Pusat One Shot Pro Nasıldır?

Peki iyi forumlar
  11. Mechanist

Kız Kardeşim için 1500 TL lik akıllı saat önerisi

Huawei band 9 - Mi band 8 - Galaxy fit 3
  12. Mechanist

Attıklarımın ikisi de kablosuz ayrıca g305 kullanan bir çok kişi gördüm görüşlerini okudum hepsi memnunlar tabi memnun olunmayan kısımlar da var her ürün de olduğu gibi ama büyük bir çoğunluk olumlu.
  13. Mechanist

Apple Watch SE mi S9 mu?

Rica ederim.
  14. Mechanist

Netflix 4.ortak lazım

Dalga geçmiyorum kesinlikle ama arkadaşlar Netflixe bile danaya girer gibi giriyorsunuz onun yerine Nays yada Papara kullanın indirimli geliyor zaten.
  15. Mechanist

Onun yerine bu ikisinden birini alırdım ; https://www.teknobiyotik.com/steelseries-rival-3-wireless-ssm62521-optik-6-tus-18000cpi-kablosuz-gaming-oyuncu-mouse.html?ref=akakce&v=1.80.3...
  16. Mechanist

Apple Watch SE mi S9 mu?

S9'un daha iyi olduğu özellikleri yazıyorum ; daha fazla parlaklık miktarı kavisli ekranı + sürekli açık ekran Toza dayanıklılık + 9.nesil çip wifi 5 + daha büyük pil gürültü sensörü + termometre ayrıca daha detaylı özellikleri aşağıdaki iki fotoğrafta var onlara bakıp son kararı verebilirsin.
  17. Mechanist

Apple Watch SE mi S9 mu?

Ekran kasa oranı dışında çok bir şey gözüne takılacağını zannetmiyorum tabi aralarında farklılıklar var onları epey sitesinden karşılaştırıp bakmanı öneririm ama özetle ikisi de seni üzmez için rahat olsun.
  18. Mechanist

Maaşımı fazla yatırdılar geri vermesem ne olur?

Hukuksal açıdan öyle kolay kolay tek bir şikayet ile alınabilecek bir durum değil çok uğraştırıcı bir süreç fakat işin etik tarafından bakarsan hoş bir davranış değil parayı iade etmek daha güzel etik bir davranış diye düşünüyorum.
  19. Mechanist

Türkiye gelişecek mi

Komiksin yeminle kendi ülkende adamlar sana göz dağı veriyor bizi satarsan böyle olur vs... yahu bu heriflerin türkiye de ne işi var ? otur biraz bunu düşün sokakta rahat rahat bu sapık katillerden dolaşılmıyor her yerin içine ettiler hala diyorsun dış politikayı takip et ben ediyorum zaten dış...
  20. Mechanist

Türkiye gelişecek mi

3-5 YPG'li ?? şaka gibisin ya gerçekten. ya bu dediğine ciddi ciddi inanıyorsun yada algı yapmaya çalışıyorsun başka açıklaması olamaz. yahu azıcık bile haberleri gündemi takip etsen ülkede olan bütün taciz,tecavüz,cinayet,darp,arbede gibi olayların %90 s suriyelilerden oluşuyor hala çıkıp şu...
Top Bottom