Arama sonuçları: *

1. Furkan²

Bana bütçe vererek kasa sistem söyle öneri verim

20Gbit sunucu bilgisayarı önerisi istiyorum :)
  2. Furkan²

Sinirliyken kaza oldu ve iç ekran kırıldı. Tamiri olur mu?

Servis monitörün fiyatından daha çok para istiyor maalesef. Farklı bir arıza için servise gönderdiğim monitör kargoda kırıldı monitörün sıfır fiyatından %20 daha yüksek fiyat verdiler.
  3. Furkan²

Laptop sandım dümdüz ekranmış yenisini alacaksın geçmiş olsun.
  4. Furkan²

Servis sağlam para ister en güzeli laptopu söküp ekranın model numarasından paneli bulup sipariş edip değiştirmek. Hatta daha iyi panelde kullanabilirsin.
  5. Furkan²

Termal Macun Degisimi Sonrasi PC Acilmiyor.

Doğru yere kısa devre yaptığına emin misin? Statik elektriği atarken tuşa basarak atmışsın şöyle yap, fişi çıkart anakarttan kısa devre yap elektriği atsın tuşla atmak her zaman işe yaramıyor. Bu arada hiç tepki vermemesi bana statik elektrik gibi geliyor.
  6. Furkan²

İşlemci takılı mı şuan işlemci ve ram'i tak öyle start ver tuştan değil anakart üzerinden kısa devre ile yap. 1726750341 Start verirken çıt çıt ses gelecek mi ona bi bak mesela anlık psu fanı şöyle bi hafif oynar durur.
  7. Furkan²

ram e.kartı ve işlemciyi söktükten sonra sisteme start verince tepki vermedi mi?
  8. Furkan²

Çözüldü✓ Yeni ekran kartından sonra pc açılmıyor

Kardeşim benim bak Türkçe anlatıyoruz sana bilgisayarın açılıyor görüntü alamıyorsun çünkü görüntüyü ekran kartından alman lazım ama sen ekran kartına kabloyu takmıyorsun o yüzden görüntüyü alamıyorsun anlattıklarımı anlayabiliyor musun?
  9. Furkan²

@shensh kardeşim benim hdmı kablosunu ya display ya da vga ne işe kısacası görüntü almak için kabloyu ekran kartına takmazsan görüntüyü alamazsın zaten Apu` yu devre dışı bıraktım diyorsun nasıl görüntü almaya çalışıyorsun? Evde hdmı girişle tv varsa ona tak ya da vga to hdmi al.
  10. Furkan²

Hdmı ya da display hangi porta takıyorsun ekran kartına mı anakarta mı?
  11. Furkan²

Çözüldü✓ YARDIM! ARKADAŞIM VALO GİREMİYOR

E.kartı da olabilir parça parça değiştirip denemek lazım.
  12. Furkan²

Çözüldü✓ YARDIM! ARKADAŞIM VALO GİREMİYOR

Fiziksel sorun olma ihtimali var. Özellikle anakart üzerinde ki bir parça kırılmış olabilir. Sorunun kaynağını öğrenmenin tek yolu parça değiştirerek denemek. Direkt şundandır demek zor hiç beklemediğimiz parçadan kaynaklı sorunlarla karşılaşıyoruz.
  13. Furkan²

"Kurcalamaya karşı koruma" modunu açamıyorum. ACİL

Defender kullanan mı varmış. Format attıktan sonra ilk yaptığım şey bütün korumaları kaldırmak.
  14. Furkan²

Aldığım SSD masaüstü kullanımına uygun mu ?

Uygun kullanabilirsin.
  15. Furkan²

Bilgisayarım açılmıyor

A1 Türkçe görünce sadece bana mı garip geliyor. Derdini hiç güzel anlatamamışsın. Sistem elektrik alıyor mu?
  16. Furkan²

Valorant FPS Drop sorunu

Sistemin zayıf, FPS'inin düşmesi çok normal.
  17. Furkan²

Çözüldü✓ rami 3600 mhz yapınca pc kafayı yiyor

Yok fazladan beklerin o kadar. Şöyle yapalım memtest zaten usb ye yazıp boot ediyorun işletim sistemi gibi düşün içine girince press any key diyor o zaman oto test yapmayı bırakıyor. Ana ekrana gel bana ss at yardımcı olayım.
  18. Furkan²

Yeni PC aldım 1 Gün oldu çok ısınıyor

Yavrum bak anlamadın ben sana baştan izah edeyim ki anla. Daha ortada oyuncu bilgisayarı sözü geçmemiş eleman diyor ki 14900K'ya 2060 takılmaz bende dedim ki belki işi için almıştır. Şimdi anladın mı neyi tartıltık biz. Ardından da dedi ki işi için olsun farketmez iyi bir ekran kartı alman lazım...
  19. Furkan²

Ben ne anlatıyorum sen ne anlıyorsun bizim konumuz başka sen olayı başka anlıtorsun hadi cnm kendine iyi bak.
  20. Furkan²

Kardeşim benim adamın oyun oynaması bu konuda onu haklı yapmaz ne saçmalıyorsunuz? Cehalett.
Top Bottom