Neler Yeni

Çözüldü✓ rami 3600 mhz yapınca pc kafayı yiyor

Crash1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sefa
o zaman vramden dolayı olabilir vram haricinde böyle gözünüze çarpan bişi varmı bu arada tekrar kusura bakmayın yanlış bilgi verdiğim için ben amdnin sitesine göre konuşmuştum
Sıkıntı yok insanlık hali ama oyunu aldığımda ilk 1.5 ay drop girmedi sornadan girmeye başladı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Sıkıntı yok insanlık hali ama oyunu aldığımda ilk 1.5 ay drop girmedi sornadan girmeye başladı
DCOP açtıktan sonra memtest 86 yap ayarlardan test 4 kere yerine 1 kere seç 15-20dk da bitiyor. Hata vermezse oc başarılı demektir. Sıkıntı olursa hata verdiği teste göre ayar çekeriz.

Crash1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sefa
DCOP açtıktan sonra memtest 86 yap ayarlardan test 4 kere yerine 1 kere seç 15-20dk da bitiyor. Hata vermezse oc başarılı demektir. Sıkıntı olursa hata verdiği teste göre ayar çekeriz.
Tmm yarın yaparım oc nin anlamı ne bilmiyorum da cahilim 😄

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam memtesten nasıl 1 i seçecem bilmiyorum da 4 olsa sıkıntı olur mu
Yok fazladan beklerin o kadar. Şöyle yapalım memtest zaten usb ye yazıp boot ediyorun işletim sistemi gibi düşün içine girince press any key diyor o zaman oto test yapmayı bırakıyor. Ana ekrana gel bana ss at yardımcı olayım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom