Arama sonuçları: *

1. jordanmsd

💳NAYS'MI PAPARA'MI?💳

naysta komisyon ucreti ne kadar
  2. jordanmsd

20-25k fp hazır sistem önerisi

tamamdir sagolun
  3. jordanmsd

Peki bu sistemi alsam olur mu? daha ucuza geliyor 23,4k ya geliyor. (kasa anakart psu islemci degistim) https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr4
  4. jordanmsd

Evet ya. Fiyatları da bayagi pahalandirmislar. bir ay oncesine kadar bu sistem 23k id. Suan 24k
  5. jordanmsd

sagol doktor biyoloji
  6. jordanmsd

Bu sisteme baktım da özeleştirmesi az ve ozellestirilmesi gereken yerleri ozellestirdigimde butcemi asiyor. Kasanin rengi de gozume uymuyor
  7. jordanmsd

ekran kartı markası falan çok fark etmez bana yeter ki fiyatının karşılığını versin önerilerinizi bekliyorum
  8. jordanmsd

🔥İndirim Fifine A2 Vergiler Dahil 1069 TL 🔥

Çakma değildir demi hocam?
  9. jordanmsd

BM-800'e Bu Ses Kartı Güzel Olur mu?

Selamlar. BM800 mikrofon almayı planlıyorum. Fakat bu mikrofondan kaliteli bir ses performansı almak için phantom power ya da amfi almak gerekiyor. Ses kartı ile kullanıldığında ses performansı berbat oluyor. Ama çoğu insan ugreen ses kartını öneriyor. Zorlasam amfi ya da phantom power alırım...
  10. jordanmsd

Bütçe söyleyin laptop önereyim

30k. 16 gb ddr5 ram olursa güzel olur. ayrıca 4000 serisi bir kart olsun. Bütçeyi max 2k aşabilirim.
  11. jordanmsd

1000 TL bütçe Bluetooth kulaklık onerisi

Anker Soundcore R50i
  12. jordanmsd

7 yaş çocuk için İngilizce öğrenme platformu önerisi

Duolingo olabilir. Her şeyi tamamen baştan öğretiyor. Sadece grammar öğrenmesi zor olabilir.
  13. jordanmsd

Yeni topladığım custom klavye

Geçen açtığım konuda murat diye bir arkadaş bana almanca bir klavye önermişti. Türkçe keycap koyup switchini falan değiştireceğim. Yalıtım falan da yapacağım. Öyle kullanılırım onu. :D 1726321064 O kasayı kaça satabilirsin? Ama biraz sonradan alabilirim. 8 9 ay sonra gibi.
  14. jordanmsd

Klavye toplama hayallerim suya düştü. :D Neyse bir klavye alır modlarım en kötü
  15. jordanmsd

Hayır keycapler.
  16. jordanmsd

Güzel duruyor. Sadece koyu kırmızı ile pembenin bir arada olması çok gözüme hitap etmiyor. Ayrıca kasası beyaz olduğundan mavi keycapsler daha çok yakışırdı buna. Hayırlı olsun.
  17. jordanmsd

Bu mağazadan gateron switch alınır mı?

Alman klavyesi diyor da tuşlar ingilizce değil mi? Fotoğrafda öyle gözüküyor.
  18. jordanmsd

Bu mağazadan gateron switch alınır mı?

Yanlışım varsa özür dilerim. Yeniyim biraz. Modlamayla custom u karıştırıyorum bazen. 1725998643 Peki beyaz kasalı başka bir klavye öneriniz var mıdır? Sonradan türkçe tuşlar takarım.
Top Bottom