Arama sonuçları: *

1. B

Assetto Corsa oynayamıyorum

kanka denedim cidden imkansız desteksiz sürmek arabayı 10la giderken bile çevirsem kayıyo konsol malum :/ kaçaow
  2. B

teşekkürler, peki bunları kaçta açayım 1/8 arası değerler var ikisinde de tamam teşekkürler denicem
  3. B

baktım açıkmış zaten
  4. B

nasıl açılıyor bilmiyorum
  5. B

keşke g29 um olsa fjwaıfn valla map ile alakası olduğunu sanmıyorum ama denicem. Normalde f1 2022 oynuyorum yani nerede fren basmam gerektiğini biliyorum yinede fren basar basmaz kayıyor bence ayarlarla ilgili internetteki ayarlarda işe yaramadı
  6. B

valla yeni modlar girdim baya sardı silmicem öğrenirim kanka sim oyunlarında daha gerçekçilik oluyor direksiyon alırsam ilerde süper olur valla bilmiyorum düzlükte falan baya iyi viraja geliyorum dönerken lastik yakma sesleri kaymalar oluo
  7. B

evet biliyorum da yinede çok fazla kayıyo millet konsolla çok iyi oynuo
  8. B

Yeni aldım oyunu herhangi bir pistte herhangi bir araçta ne yaparsam yapayım virajlarda teker kayıyo f1 arabası olsun normal araba olsun viraja 1. vitesle bile girsem kaymaya başlıo konsolla oynuyorum yardımcı olurmusunuz
  9. B

Bilgisayardan 1 uzun 2 kısa bip sesi geliyor

İnternetten araştırdım ekran karti hatasi diyor araştırmadan önce anakartı garantiye verdim birşeyi yok diye geri gonderdiler tekrar denedim açılmıyor ses geliyor sonra kapanıyor ekran hiç gelmiyor gelse yine biosa falan girerim 1 uzun 2 kısa bipleyip gidiyor çözümü bilen varsa lutfen yardimci...
  10. B

MAX 500TL YE GAMING KASA ÖNERİSİ ( PSU'SIZ )

Bendede asus dual gtx 1060 var bozuk değildir tahminen eğer çok yüksek derecelere ulaşırsa sıcaklık çalışiyor fanlar
  11. B

Samsung galaxy a21s siyah ekran hatası

Öğlen şarkı dinliyordum şarkıyı kapatmak için ekranı açtım şarkıya bastım ekran kapandı açtım böyle yukardaki aşşağıya çektiğimiz çubuk açılıyor interneti kapatım açabiliyorum telefon görüşmeside yapabiliyorum başka hiç bir şey yapamıyorum altta birde geri tuşu var basıyorum hiç bir şey olmuyor...
  12. B

Gereksiz stresliyim ve gelecek kaygısı

Deneyecegim teşekkürler 😔
  13. B

Dostum çok güzel söylüyorsun da ipin ucu bu sene lanet uzaktan eğitimle kaçtı toparlasam bile okul ile bir iş sahibi olacağımı sanmıyorum hiçbir akrabam ailemden insanlarda olamadı zaten elimden gelen bir iş arayacağım başka yolu yok
  14. B

Ekonomiye bağlamadım zaten çok şükür babamın güzel bir işi var ancak böyle baba parası yemiş gibi olmakta hoşuma gitmiyor utanıyorum kendimden babamın işinde çalışmayı denedim yapamadım yapabilsemde sıkılıyordum kendime bir işmi arayayım bilmiyorum
  15. B

Sigara İçmemek İçin Ne Yapmalıyım?

Sırf sigara yüzünden bi akrabamın bacağı kesildi diyeyim sana ve hala da içiyor adam bacağını kestikleri gün bile içiyordu
  16. B

Yeteneğim yok dostum varsa da bilmiyorum nasıl bulcam
  17. B

144 hz monitörde fps hz değerinin altına düşerse akıcılık

Dostum asus vg24vq modelini kullanıyorum freesync - gsync kapalı şekilde 144fpsnin üstübde alıyorum ama bazen dediğin gibi düşuyor freesync - gsync kapalı olmasına rağken yırtılma olmuyor olursa da açarsın zaten
  18. B

monitör tavsiye eder misiniz bütçe maks. 2k

Bu da iyi gibi
  19. B

16 yaşındayım canlı derslerden hiç bir şey anlamadsn sınavlara girdim zar zor geçtim sınıfı hiçbir vasfım yok hiçbir başarım yok gelecekte bi iş yapabilirmiyim bilmiyorum okulla bir yere gelemeyeceğim belli
  20. B

monitör tavsiye eder misiniz bütçe maks. 2k

Eğer sadece fps oyunu oynamıyorsan çünkü fps oyunları için çokta iyi olmayan bir monitör asus tuf gamin vg24vq modelini öneririm
Top Bottom