Neler Yeni

Gereksiz stresliyim ve gelecek kaygısı

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Tüm gün 1 dakika bile uyumadım- uyuyamadım habire aklımda bi gelecek kaygısı bi korku stresimi azaltmama yardımcı olun lütfen aklımda 7/24 senden bir bok olmaz lafı var okul zaten vahim ne yapacağımı bilmiyorum

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Tüm gün 1 dakika bile uyumadım- uyuyamadım habire aklımda bi gelecek kaygısı bi korku stresimi azaltmama yardımcı olun lütfen aklımda 7/24 senden bir bok olmaz lafı var okul zaten vahim ne yapacağımı bilmiyorum
Kaç yaşındasınız? Neden kendinizden bir bok olmayacağını düşünüyorsunuz? Ve neden kaygılarınız bu kadar fazla?

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç yaşındasınız? Neden kendinizden bir bok olmayacağını düşünüyorsunuz? Ve neden kaygılarınız bu kadar fazla?
16 yaşındayım canlı derslerden hiç bir şey anlamadsn sınavlara girdim zar zor geçtim sınıfı hiçbir vasfım yok hiçbir başarım yok gelecekte bi iş yapabilirmiyim bilmiyorum okulla bir yere gelemeyeceğim belli

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
1-Zaten sadece ÜNİ okursan kaygulan.
Üni okursan ve bir yeteneği varsa veya kendini geliştirmiş isen korkma.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
1-Zaten sadece ÜNİ okursan kaygulan.
Üni okursan ve bir yeteneği varsa veya kendini geliştirmiş isen korkma.
Yeteneğim yok dostum varsa da bilmiyorum nasıl bulcam

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeteneğim yok dostum varsa da bilmiyorum nasıl bulcam
Br şeyler dene.
Deneyerek bulucaksın eğer böyle oturarak endişelenirsen endişelen ara kendini.
Bunu da ekonomiye bağlamayın lütfen.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Br şeyler dene.
Deneyerek bulucaksın eğer böyle oturarak endişelenirsen endişelen ara kendini.
Bunu da ekonomiye bağlamayın lütfen.
Ekonomiye bağlamadım zaten çok şükür babamın güzel bir işi var ancak böyle baba parası yemiş gibi olmakta hoşuma gitmiyor utanıyorum kendimden babamın işinde çalışmayı denedim yapamadım yapabilsemde sıkılıyordum kendime bir işmi arayayım bilmiyorum

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
16 yaşındayım canlı derslerden hiç bir şey anlamadsn sınavlara girdim zar zor geçtim sınıfı hiçbir vasfım yok hiçbir başarım yok gelecekte bi iş yapabilirmiyim bilmiyorum okulla bir yere gelemeyeceğim belli
Hocam niye böyle düşünüyorsunuz? Siz çalışmazsanız zaten sizden bir şey olmaz. Size boş motive vermek yerine yapmanız gerekeni söylüyorum. Disiplinli bir şekilde ders çalışmak. Eğer başarının bedelini bir dönem için ödemezseniz, başarısızlığın bedelini bir ömür ödemek zorunda kalırsınız.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Hocam niye böyle düşünüyorsunuz? Siz çalışmazsanız zaten sizden bir şey olmaz. Size boş motive vermek yerine yapmanız gerekeni söylüyorum. Disiplinli bir şekilde ders çalışmak. Eğer başarının bedelini bir dönem için ödemezseniz, başarısızlığın bedelini bir ömür ödemek zorunda kalırsınız.
Dostum çok güzel söylüyorsun da ipin ucu bu sene lanet uzaktan eğitimle kaçtı toparlasam bile okul ile bir iş sahibi olacağımı sanmıyorum hiçbir akrabam ailemden insanlarda olamadı zaten elimden gelen bir iş arayacağım başka yolu yok

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dostum çok güzel söylüyorsun da ipin ucu bu sene lanet uzaktan eğitimle kaçtı toparlasam bile okul ile bir iş sahibi olacağımı sanmıyorum hiçbir akrabam ailemden insanlarda olamadı zaten elimden gelen bir iş arayacağım başka yolu yok
Dostum uzaktan eğitim bir bahane olmamalı senin için. Derslerini evden internetten yardım alarak da çalışabilirsin. Önce bu psikolojiden çıkmak gerek. Herkes uzaktan eğitimde şuan bir tek sen değilsin. Yani bir dezavantajın yok.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Dostum uzaktan eğitim bir bahane olmamalı senin için. Derslerini evden internetten yardım alarak da çalışabilirsin. Önce bu psikolojiden çıkmak gerek. Herkes uzaktan eğitimde şuan bir tek sen değilsin. Yani bir dezavantajın yok.
Deneyecegim teşekkürler 😔

Top Bottom