Neler Yeni

Sigara İçmemek İçin Ne Yapmalıyım?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan

Emir Erol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emir
Bir kac gün once canım denemek istedi ve tütün aldım arkadastsn aslins bakarsanız başımın dönmesi hoşuma gitti dopmaini arttırmasi iyi hissettiriyor sonrasinda normal sigara içtim tütün gibi değildi saat 3.32 simdi uyuyamiyorum konusabilecegim herkeste uyumuş canım sıkılıyor oyunlar sarmiyor sigara içmek yerine ne yapabilirim şuan, sigara içmek istemiyorum
sakız çiğneyin sürekli

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
Bir kac gün once canım denemek istedi ve tütün aldım arkadastsn aslins bakarsanız başımın dönmesi hoşuma gitti dopmaini arttırmasi iyi hissettiriyor sonrasinda normal sigara içtim tütün gibi değildi saat 3.32 simdi uyuyamiyorum konusabilecegim herkeste uyumuş canım sıkılıyor oyunlar sarmiyor sigara içmek yerine ne yapabilirim şuan, sigara içmek istemiyorum
bağımlı psikolojisine girme. 12 senedir sigara içiyorum ben bile 7-8 ay içmemeyi başarmıştım hemen bırak. ben de tekrar bırakmayı deneyeceğim

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
Sigara paketindeki fotolara gözünü kırpmadan 2 saat bak

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Lan hayatım boyunca içmedim diye lise de üniversitede yemediğim laf kalmadı arkadaşlarımdan sen erkek değil misin sigara neden içmiyorsun alkol neden kullanmıyorsun haram mı puhahahaha gibi laflarla karşılaşıp durdum halbuki haramında yada dinsel olarak değil tamam dinimde önemli bu konuda bana kullanma diyor ama en çok sağlığımı düşündüğüm için içmek kullanmak istemedim seviyorum olum kendimi niye durduk yere sigaraya para vereyim ha bunu bir tek kendim için demiyorum sigara içen içsin gebersin yani benden başkası umrumda değil diyeceksiniz bu nasıl bencilce bir düşünce ayıp değil mi ? Değil abi işte daha adam kendisini düşünmezken ben mi düşüneyim gebersin gitsin haaaa bu arada bu lafları üzerinize alınmayın genel olarak bir eleştride bulunuyorum sadece ha bırakırsınız paranız sağlığınız aklınız iradeniz elinizde kalır istediğiniz gibi kullanırsınız sigaraya vereceğin parayı git bir kursa ver git spora git oyuna ver ama ver bir yere istersen biriktir ama o lanet olası zehire vermeyin abi gözünüzü seveyim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yaş büyük ise doktordan nikotin ileacı yazdırtabilirsin eğer o da doğru görürse .(Doktor değilim bir doktora danış ama öncesinde ve araştır)
Ve en büyük ilaç ama garanti geçirir.
İRADE
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lan hayatım boyunca içmedim diye lise de üniversitede yemediğim laf kalmadı arkadaşlarımdan sen erkek değil misin sigara neden içmiyorsun alkol neden kullanmıyorsun haram mı puhahahaha gibi laflarla karşılaşıp durdum halbuki haramında yada dinsel olarak değil tamam dinimde önemli bu konuda bana kullanma diyor ama en çok sağlığımı düşündüğüm için içmek kullanmak istemedim seviyorum olum kendimi niye durduk yere sigaraya para vereyim ha bunu bir tek kendim için demiyorum sigara içen içsin gebersin yani benden başkası umrumda değil diyeceksiniz bu nasıl bencilce bir düşünce ayıp değil mi ? Değil abi işte daha adam kendisini düşünmezken ben mi düşüneyim gebersin gitsin haaaa bu arada bu lafları üzerinize alınmayın genel olarak bir eleştride bulunuyorum sadece ha bırakırsınız paranız sağlığınız aklınız iradeniz elinizde kalır istediğiniz gibi kullanırsınız sigaraya vereceğin parayı git bir kursa ver git spora git oyuna ver ama ver bir yere istersen biriktir ama o lanet olası zehire vermeyin abi gözünüzü seveyim
1 paker 15 tl desen ayda 4 paket 60 tl.
Git ona da oyun al.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Sırf sigara yüzünden bi akrabamın bacağı kesildi diyeyim sana ve hala da içiyor adam bacağını kestikleri gün bile içiyordu

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Seninki özentilik ve bunun nerelere gideceğine dair bir fikrinin dahi olmadığını düşünüyorum şiddetle.
İlkokul çağımda tek tük içmekle başladım yaşım 27 nerden baksan ortalama 12-13 senedir içiyorum yani hayatımın yarısında sigara var.Benim başladığım zamanlarda sigara önemli birşeymiş gibi anlatılırdı çevremde..Sigara içen büyümüştür artık adamdır adam! Dediklerini hatırlarım böylelikle başladım ve Bırakmak için kaç kere denediğimi hatırlamıyorum bile.Paketim de 5 den aşşağıya kaldığında geceleri 1 saat petrole gidip sigara aldığım günler.Sigara içmediğim zamanlarda sinirlenmem.Birilerin kalbini kırmam bunların sayısı önemsiz benim için.Günde benden daha fazla paket içen insanlar var.Ben 1 paketi bitirip 2.ye başlıyorum.Belki forumda benden fazla içen vardır ama cidden zamanla senden neler aldığını anlıyorsun sen ise daha 17 yaşındasın ilkokul çağında bir çocuk değilsin.Kanunen reşit olmasanda beyninin çalıştığını düşünüyorum o yüzden net söylüyorum UZAK DUR özentilik yapma üzülürsün

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Yaş büyük ise doktordan nikotin ileacı yazdırtabilirsin eğer o da doğru görürse .(Doktor değilim bir doktora danış ama öncesinde ve araştır)
Ve en büyük ilaç ama garanti geçirir.
İRADE
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 paker 15 TL desen ayda 4 paket 60 TL.
Git ona da oyun al.

Türkiye de sigara içen insanların yüzde 80 'i minimum ayda 10 pakete yakın sigara içiyor bunun arastirmasi da var bulursam atarım buda aylık 150 tl yapmaktadır 3 aylık spor salonları bile 450 veya 500 yani yaşadığım yerde öyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,006
Üyeler
155,663
Son üye
perspektif
Top Bottom