Neler Yeni

144 hz monitörde fps hz değerinin altına düşerse akıcılık

Jartex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Bodur
Merhaba 144 hz monitöre geçmeyi düşünüyorum. Valorantta genellike 144 fpsin üstünde alıyorum. Ama özellikle retake pozisyonlarında, geniş alanlarda fps 120 ye kadar düşebiliyor. Böyle bir durumda akıcılıkta rahatsız edecek bir değişim olur mu ?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhaba 144 hz monitöre geçmeyi düşünüyorum. Valorantta genellike 144 fpsin üstünde alıyorum. Ama özellikle retake pozisyonlarında, geniş alanlarda fps 120 ye kadar düşebiliyor. Böyle bir durumda akıcılıkta rahatsız edecek bir değişim olur mu ?
Yırtılmaları belki gözle görebilirsin emin değilim. Eğer rahatsız etmiyor ise sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklemek gerekirse aynı durum benim içinde söz konusu sayılabilir. Beni rahatsız eden bir durum olmuyor.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Dostum asus vg24vq modelini kullanıyorum freesync - gsync kapalı şekilde 144fpsnin üstübde alıyorum ama bazen dediğin gibi düşuyor freesync - gsync kapalı olmasına rağken yırtılma olmuyor olursa da açarsın zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yusufcan Koçkaya
Dostum asus vg24vq modelini kullanıyorum freesync - gsync kapalı şekilde 144fpsnin üstübde alıyorum ama bazen dediğin gibi düşuyor freesync - gsync kapalı olmasına rağken yırtılma olmuyor olursa da açarsın zaten
neden gsync kapalı oynuyorsunuz ki

Top Bottom