Arama sonuçları: *

1. mando9098

Vxe R1 Modellerinin stokları ne zaman yenilenir?

click sesi yüksekliği değil hocam sorun. orta ve arka kısımlarda finger tip tutuşunda kısaca takılıyor gibi geliyor ve rahatsız ediyor. soruna dair video linki bırakıyorum daha iyi anlarsınız.
  2. mando9098

Öneriniz nedir bu fiyata? model o pro aldım click sorunu var iade edeceğim. 1713722315 hocam bu arada benim bahsettiğim mouseu. Kulaklık değil.
  3. mando9098

Herkese selamlar, iyi aksamlar dilerim. Wraith e yazdım ancak 5 e kadar cevap veriyorlarmıs yarına kaldı yani. sizlerin fikri varmı vxe ürününün stokları ne zaman yenilenir sizce?
  4. mando9098

Logitech G pro Wireless'da double click sorunumu var?

Mouseu araştırıyordum birileri double click sorunu var dedi. Doğrumu? 2.el alacaktım
  5. mando9098

Kaç adet özel seri mouse var?

G pro lol edition gibi kablosuz mouselarda bildiğiniz özel seriler varmı?
  6. mando9098

Logitech G305 alınır mı?

onun gelmesini bekleyemem. Uzun sürüyor.
  7. mando9098

Logitech G305 alınır mı?

Kronik problemi varmı? 1300tl ye mediamarkt'tan almayı düşünüyorum.
  8. mando9098

G305 den daha geniş bir mouse tavsiyesi

hocam g305 in genişlik uzunluk herşeyi eloshape sitesinde var zaten ben boyutunu sormadım. bu mousedan biraz daha geniş bir mouse önerisi istedim.
  9. mando9098

G305 den daha geniş bir mouse tavsiyesi

Kablosuz mouse arıyorum lakin genişlik en az 65 seviyesinde olmasını istiyorum (eloshapes verilerine göre). Ve beyaz olması. Fiyat segmentim en fazla 1300 seviyeleri.
  10. mando9098

Logitech g pro double click sorunumu var?

Mouseda kronik diyorlar hocam. Ama heryerde görüyorum ürünü hala, kullanan eden hiç az değil.
  11. mando9098

Logitech g pro double click sorunumu var?

2.el 2,000tl ye g pro lol edition almayı düşünüyorum, ancak internette omron switchlerin bu mouse'da double click sorunu yaptıgını söylüyorlar. Doğrumu? ikinci el 2000 sıfır 2600tl mousun.
  12. mando9098

Logitech G pro League of Legends edition alınır mı?

Yardımınız için teşekkürler hocam iyi forumlar. 1713208145 hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. size zahmet işiniz yoksa linkteki ürünün açıklamasına bakarmısınız? modifiye edilmiş alınır mı? sizce...
  13. mando9098

çok ucuk fiyatları. Lol oynayan birisi değilim aslında oyunla alakalı bildiğim tek sey moba türü oldugu. sadece yatırım gibi bakıyorum biraz. Yarın birgün belli olmaz sırf lol sürümü oldugu için onbinleri görebilir belkide. ancak görmez, tutmaz diyorsanız normal superlight modelinimi önerirsiniz...
  14. mando9098

Hocam genelde internette geziyorum yada basit, hikaye bazlı oyunlar oynuyorum, Arada birde pubg, cs atıyoruz arkadaşlarla. mc oynuyorum şu aralar birde. Bu durumda mouse işimi görmezmi? elime uyumsuz sensörü güçlü mouse almaktansa bu duruma mütevellit elime tam uyumlu sensörü veya diğer...
  15. mando9098

Logitech G pro Lol edition alınır mı? Param güvende ile 2,000₺ ye geliyor. 2.el olarak. Shape olarak elime tam uyumlu sanırım. Yoksa beyaz alıp superlight almam daha mı mantıklı olur?
  16. mando9098

2000TL Mouse önerisi

703'te sadece siyah var. muhtemelen siyah olmasın mesajımı okumadan attınız.
  17. mando9098

Razer basilisk v3 x hyperspeed alınır mı?

Rgb göreceledir. Ben kalite bakımından sordum hocam. mouseda rgb gereksiz bana kalırsa en fazla logo ışığı olması daha iyi aksi halde çok göz alıyor. Aerox 3 kullandım 1 ay kadar ve alışamadım sattım. rgb efektini en düşükte kullanmama ragmen çok gözümü alıyordu bundan önceki mouseum razer...
  18. mando9098

Razer basilisk v3 x hyperspeed alınır mı?

1600tl ye mediamarktan alınır mı? yanına birde eğer uygunsa linkteki grip tape'i almayı düşünüyorum...
  19. mando9098

2000TL Mouse önerisi

Gamepower ürünlerine gözümle bile bakmam. G pro ürünleride çok pahalı. İkinci elleri bile bütcemi aşıyor. 1713198645 hocam sadece başlıgı okuyup mu ürün linki atıyorsunuz? siyah harici her renk olur demiştim. ilk attıgınız elime uygun değil shape olarak. ikincisi siyah.
Top Bottom