Neler Yeni

Logitech G pro League of Legends edition alınır mı?

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
Logitech G pro Lol edition alınır mı? Param güvende ile 2,000₺ ye geliyor. 2.el olarak. Shape olarak elime tam uyumlu sanırım. Yoksa beyaz alıp superlight almam daha mı mantıklı olur?

1713204595389.png

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Shape olarak falan güzel ama özellikleri açısından biraz eskimiş bir mouse.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Shape olarak falan güzel ama özellikleri açısından biraz eskimiş bir mouse.
Hocam genelde internette geziyorum yada basit, hikaye bazlı oyunlar oynuyorum, Arada birde pubg, cs atıyoruz arkadaşlarla. mc oynuyorum şu aralar birde. Bu durumda mouse işimi görmezmi? elime uyumsuz sensörü güçlü mouse almaktansa bu duruma mütevellit elime tam uyumlu sensörü veya diğer hususları daha düşük bir mouse almayı yeğlerim.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Eline gözüne ve aklına uygun olması önemli mouse olarak güzel bir mouse ama sadece biraz eski bir mouse yine de sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum kişisel tercih olarak alınabilir tabii ki. Başka bir şey alıp keşke onu alsaydım hissine kapılmak daha kötü. Eğer imkanın olursa GPX 2 bulmayı deneyebilirsin.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
Eline gözüne ve aklına uygun olması önemli mouse olarak güzel bir mouse ama sadece biraz eski bir mouse yine de sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum kişisel tercih olarak alınabilir tabii ki. Başka bir şey alıp keşke onu alsaydım hissine kapılmak daha kötü. Eğer imkanın olursa GPX 2 bulmayı deneyebilirsin.
çok ucuk fiyatları. Lol oynayan birisi değilim aslında oyunla alakalı bildiğim tek sey moba türü oldugu. sadece yatırım gibi bakıyorum biraz. Yarın birgün belli olmaz sırf lol sürümü oldugu için onbinleri görebilir belkide. ancak görmez, tutmaz diyorsanız normal superlight modelinimi önerirsiniz yoksa arasında fark yok ikisinide alabilirsin mi dersiniz?

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
İkisi de aynı model olduğu sürece görselden başka fark yoktur. İçerik olarak farklıysa ona göre tercih yapılabilir garantisine göre sağlamlığına göre tercih yapılabilir. O fiyatlara uçacağını sanmıyorum görseli hangisi hoş geliyorsa onu tercih edebilirsin.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
İkisi de aynı model olduğu sürece görselden başka fark yoktur. İçerik olarak farklıysa ona göre tercih yapılabilir garantisine göre sağlamlığına göre tercih yapılabilir. O fiyatlara uçacağını sanmıyorum görseli hangisi hoş geliyorsa onu tercih edebilirsin.
Yardımınız için teşekkürler hocam iyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. size zahmet işiniz yoksa linkteki ürünün açıklamasına bakarmısınız? modifiye edilmiş alınır mı? sizce?

Son düzenleme:

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Custom ürünlerde garantinin devre dışı kaldığını söylemiş arkadaş eğer test imkanın varsa veya kişi güvenilirse tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Okan türk
dareu a950 pro modeline de bakabilirsin bende ikinci el aldım gayet memnunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,484
Üyeler