Arama sonuçları: *

1. M

arkadaşlar tıkladığım link virüslümü yardımcı olur musunuz

güzel kardeşim tıkladım bi sorun varmıdır :D sitede her hangi bir şifremi falan girmedim sadece linke tıkladım yanlıslıkla bu benim için bir sorun teşkil eder mi? onu merak ettim sadece pc me keylogger falan yüklenmişmidir gibi.
  2. M

fake bi site diye belirtmişim kanka
  3. M

merhaba herkese iyi forumlar steamdan herifin teki bi link attı tıkladım sonradan farkettim fake bi site sonra steama yönlendiriyor sadece tıkladım linke virüs totelde bişey cıkmadı bi anlayan biri yardımcı olabilir mi ATTIĞI LİNK. YO mein kumpel kann dich nicht adden wegen dem fa limit oderso...
  4. M

E spor cafe sistem tavsiyesi

Nvdia alayım diyorum ekran kartını ya Cs go valorant gibi oyunlarda daha performanslı oluyor gibime geliyo
  5. M

Firma derken direk Asus satmaz mı bize aradaki tedarikçilerde bi para alıyor sonuçta daha uyguna gelir diye düşünüyorum
  6. M

Araştırma yapıyorum şuan kesin ama tarih belli değil
  7. M

İdare et kardeşim boşver 😂
  8. M

50x20000:1000000
  9. M

Adet başına
  10. M

Sizce 3080 ti sistem ile 3060 arasındaki fiyat farkı değer mi

Her bütçeye göre sistem var her kullanım amacına göre de sistem var sen ne için sistem topluyorsun ona göre fikrimi söyliyim
  11. M

Arkadaşlar merhaba ben e spor cafe açmayı düşünüyorum İstanbul’da 50 adetlik kasa ve monitör önerilerinizi bekliyorum. bütçe 20bin tl monitör kasa için. Bir de bir sorum olacak markalardan direk böyle toplu alım yapabilir miyiz bilgisi olan var mı.
  12. M

Amazon japonya'dan RTX3060 kart alınır mı ?

bilindik markaların stoklarını gelmesini bekleyebilirsin aynı paralara asus msi falan düşüyor bazen
  13. M

Yardım 5600X 90 DERECE NE YAPMALIYIM

sogutucuda bi problem yok tam oturmuş altıgım yeri aradım pazartesi tw den bakıcaklar yeni aldıgım için kendim bişey yapmak istemiyorum.
  14. M

200 300 tl 1631973032 hız aşırtma felan yapmıycam normal bişey olsa yeterli olur sanırım
  15. M

teşekkür ederim hocam yardımcı oldun sogutucu önerirmisin rica etsem
  16. M

evet stok sogutucu sistemi 1 gün oldu alalı daha 1631972737 işlemcinin bu ısı degerlerine cıkması normal mi peki ? ona göre iade edicem
  17. M

11400 e vardıda biz mi görmedik hocam
  18. M

işlemcinin normal ısı degerlerimi bu acaba ? peki
  19. M

1631972492 donanımsal olarak pek bi bilgim yok ama fan dönüyor çalışıyor hocam neye bakmam gerekli mesela söylerseniz ona göre bakayım
  20. M

Herkeze iyi forumlar arkadaşlar gaming.gen.tr. sitesinden https://www.gaming.gen.tr/urun/27478/ultima-tuf3060ti-amd-ryzen-5-5600x-asus-rtx-3060-ti-tuf-gaming-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu hazır sistemi satın aldım ve oyun testleri yapmaya başladım pugb da ısı degerleri...
Top Bottom