Arama sonuçları: *

1. S

🔥İndirim Anker Soundcore Q21i NC Bluetooth Kablosuz Kulaklık 1.211TL

Kasım indirimde q45 almayı düşünüyorum.
  2. S

Kasım indirimlerinde sistemi tek toplayabilirmiyim?

Beyler 2k full oyun amaçlı amd sistem toplamayı istiyorum. Amacım 2k da en iyi şekilde oyun oynamak olacak. Ama Türkiye sitelerinde 7900 xt ve 7900 gre li duzgun sistem bulunamıyor. Bu yüzden Kasım indirimlerinde tek tek alsam daha mantıklı olurmu.
  3. S

Format nasıl atabilirim

Laptop win 11biosa gömülü benimki. Kendi win 11 imi flash belleğe nasıl atabilirim . Bana youtubdan bir video onerirmisin.
  4. S

Format nasıl atabilirim

Windows 11 biosa kayıtlı laptopum var ve çoğu zaman format atarken eski windows sürümünü tekrar tekrar kullanarak format atıyorum. Ama çok fazla torrentten oyun veyabtr çeviri kullandığım için eminde olamıyorum. Flash bellekle format atmak en iyisi fakat biosa gömülü win 11 i nasil format...
  5. S

2 sorum var Yardım ??

Kardeş al randevu cildiyeciye git sor . Biz nerden hilelim sacinda ne olup olmadığını :) İnşallah şifa bulursun
  6. S

Eskiden izlediğim animeyi hatırlayamıyorum

Chatgptye sordum Bahsettiğiniz anime, 2018 yapımı "Angels of Death" (Satsuriku no Tenshi) olabilir. Bu anime, Rachel Gardner adındaki bir kızın, bilincini kaybedip terkedilmiş bir binada uyanmasıyla başlar. Orada, Zack adında ölümcül bir katille karşılaşır ve onunla birlikte binadan kaçmaya...
  7. S

Ücretsiz oyun önerir misiniz?

Deamon tools lite + bittorrent 1337x.to + The pirate by Dodi repack+ Igggames + fitgirl Alsana hersey ucretsiz bizmi söyleyelim illa :)
  8. S

21K bütçe ile rx7800xt mi yoksa RTX4070 mi almalıyım

Çok düşünme alabiliyorsan 7900 gre taksitim uymuo diosan düşünme 4070 al. fazla düşünme hangisi daha kolayına geliyorsa onu yap. Bizide bilgilendir :)
  9. S

21K bütçe ile rx7800xt mi yoksa RTX4070 mi almalıyım

7900 gre de düşünebilirsiniz
  10. S

Yd 16/512 redmi note 13 pro 5g sıfır varmı?

Notta görünüyor arkadaşlar. Satıcı varsa bana özelden bir fiyat atabilirmi. 16ram 512 rom 5g modeli
  11. S

20.000 TL'ye Telefon Önerisi

Redmi note 13 pro bulabilirsen 16/512 yada en kötü 12/256 yd telefoncularda bolca var. Yaklaşık 13 kya bulunabilir. Imei sorununda çözersin. 1k ya . Ekranda koruyucu taktir camdan olan iyi bir koruyucu ekran. Bide iyi bir kılıf al sana 16kya mis gibi telefon
  12. S

Kilo Alamıyorum ne yapmalıyım???

Kral bu nasıl bir dert. Geçen sene askere gittim 1.75 boy 90 kiloyla geldiğimde 75 kiloydum. İyi yiyerek 97.5 a kadar geri geldim yani 9 ay içerisinde 22.5 kilo almışım. 1 ay kilo vererek maks 4 kilo verebildim. Ki sadece zorlanmadan fazla yiyerek 100 kiloya çıkabilirim. Bendekide bu dert :)
  13. S

Kilo Alamıyorum ne yapmalıyım???

İnternette kilo almak için Shake veya tatlı onerileri olur yarım litre icecek veya 1 tabak tatlı vb şeylerle 750 1000 calorilik bir malzeme yapabilirsin. Bunu günde 2 3 defa içersen zaten 2k 3k xalori yapar bide ogunlerle 5k çalarım yapar. Diyeceğim şu günlük en az 5 6k kalori yap, yediğiniz...
  14. S

Anker soundcore q 45 yeterlimi

Zaten profesyonel fps oynamiyorum.. Ayda yalnızca 5 10 saat oynuyorum. Hikaysel oyunları çokça oynuyorumki ondada sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Genel olarak film ve müzik izlemek olacak en çok onları yapıyorum. Ki dediğim gibi fps oyunlarinda jak kullanırım
  15. S

15-18k arası 100hz ekranlı laptop önerebilecek olan var mı??

2.el gaming laptop dusunurmusun. Bide 60 herz benimki
  16. S

Anker soundcore q 45 yeterlimi

Bir kaç başlık atmıştım. Suanlik 4.5 5k ya yakın bir fiyatı var. Benzerleri veya bi tık daha iyileri 8 9 k larda. Genel kullanım amacı film, müzik dinlemek,hikaye oyunları oynamak olacak. Mobil ve pc ye uyumlu olacak. Çok arada (zaten düzenli oyuncusu degilim) pubg ve cs 2 de 300 tllik kablolu...
  17. S

7/9k arası kulaklık önerisi headset

Oyuncu kulaklığı olmayacak Mobil ve windows bağlantı sağlayacak Kablosuz olacak Az da olsa fps oyunları oynanacak Ses kalitesi iyi olan bir headset kulaklık onerirmisiniz.
  18. S

Hepsiburada guvenilir mi?

Bu sitede beyaz senheiser momentum 4 9.7k fiyatı var Baska hiçbir yerde yok bu fiyatta. Doğrumu sizce. Kullanılmış veya hozyk ma durumu varmi. Direkt alıp inceleyip kullanilmissa iade edeyimmi
  19. S

Beyler bu site güvenilir mi?

Başlıkta gördünüz sıfırı 18k ürün ama burda 10k acaba 2.el veya açılmış kullanılmış urunmu elde kaç adet kalmış veya site guvenilirmi?
Top Bottom