Neler Yeni

Kilo Alamıyorum ne yapmalıyım???

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmetcan İvrendi
İnternette kilo almak için Shake veya tatlı onerileri olur yarım litre icecek veya 1 tabak tatlı vb şeylerle 750 1000 calorilik bir malzeme yapabilirsin. Bunu günde 2 3 defa içersen zaten 2k 3k xalori yapar bide ogunlerle 5k çalarım yapar.
Diyeceğim şu günlük en az 5 6k kalori yap, yediğiniz çalarım hesabını bil az besinle çok calorili öğünler yap o zaman alırsın kilo
Knk denedim zaten Her gün
Cici bebe bisküvisi/Yulaf/Çikolata parçacıkları(yulaf tadını almamam için)/Muz/Süt vs. İle Shak yaptım ne bilim ezip yedim vs. Günde en az 1 Litre 1 ay sonra 1KG bile alamayınca Boşa o kadar para israf etmemek için bıraktım muhtemelen yediğim öğünleri yarı yarıya azaltsam 1 ayda haftada 35kg bile üsebikirim bence bir deri bir kemik kalırım herhalde🥲

ITKoRosXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Talha Yarım
pekmez keçi boynuzu yada üzüm pekmezi olursa daha iyi olur

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmetcan İvrendi
cicibebe pekmez yulaf ezmesi ve mısır ununu karıştır mümkünse meyve falan da ekle ye onun haricinde yemekleri çok çiğne eğer lokmaları recep ivedik gibi atıyorsan kilo alamazsın vicudun o besinleri parçalamak için çok çaba verir elde ettiğin enerjiyi de yakarsın çiğneme konusuna dikkat et dediğim tarifi yap bende kilo alamıyordum yanlızca 1 paket (içinde 4 paket vardı sanırım) cicibebe ile 4 kilo aldım ekstra besinlerine de dikkat et zaten yukarda yazmışsın
Knk yukardada bahsettim zaten denedim ama bir sonuç elde edemedim

şuan kaç yaşında ve kaç Kilosun

ITKoRosXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Talha Yarım
Knk 18'den sonra hiç uzadımı boyun kilo aldığın için uzadıyaa tahmini ne kadar
kanka 18-19 dan sonra egzersiz harici boy uzaması çok olmuyor bende de olmadı evde mezun senem ders çalışıyorum boyum kısa değil uzaması için özel bir çaba göstermedim ama eğer egzersiz spor basarsan hem boy hem kilo dertlerin çözülür gibi

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmetcan İvrendi
kanka 18-19 dan sonra egzersiz harici boy uzaması çok olmuyor bende de olmadı evde mezun senem ders çalışıyorum boyum kısa değil uzaması için özel bir çaba göstermedim ama eğer egzersiz spor basarsan hem boy hem kilo dertlerin çözülür gibi
Knk seninki zaten kısa değil ama benimki 1.67cm boyum kısa ve 18 yaşındayım Yani en azından 1.75cm falan boyum olsa okey'im zaten asyalı kızlardan hoşlanıyorum genelde onlarında boyu 1.60 civarı kısa oluyo genelde ve çok tatlı geliyolar bana her neyse yani 1.75 olsam yeter sadece en azından bı 8-10cm uzasam fena olmazdı bence yani kardeşlerime bakıyorum biri 17 yaşında 1.87 diğeri 15 yaşında 1.77 vay .. ben böyle hayatın

ITKoRosXx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Talha Yarım
Knk seninki zaten kısa değil ama benimki 1.67cm boyum kısa ve 18 yaşındayım Yani en azından 1.75cm falan boyum olsa okey'im zaten asyalı kızlardan hoşlanıyorum genelde onlarında boyu 1.60 civarı kısa oluyo genelde ve çok tatlı geliyolar bana her neyse yani 1.75 olsam yeter sadece en azından bı 8-10cm uzasam fena olmazdı bence yani kardeşlerime bakıyorum biri 17 yaşında 1.87 diğeri 15 yaşında 1.77 vay .. ben böyle hayatın
kanka dediklerin doğru lakin dediğim gibi şu yaştan sonra uzaman için spor egzersiz gerek umarım hakkında hayırlısı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Serkan karakaya
Kral bu nasıl bir dert. Geçen sene askere gittim 1.75 boy 90 kiloyla geldiğimde 75 kiloydum. İyi yiyerek 97.5 a kadar geri geldim yani 9 ay içerisinde 22.5 kilo almışım. 1 ay kilo vererek maks 4 kilo verebildim. Ki sadece zorlanmadan fazla yiyerek 100 kiloya çıkabilirim. Bendekide bu dert :)

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmetcan İvrendi
3-4 sene önce neredeyse böyle besleniyordum sonuç 1. derece obezim. :/ Almak istiyosanız diyetisyene gidin.
Hocam gittim 56 kiloydum 53 oldum sonra boşa diyetisyenin önerdiği şeylere para harcamayayım diye 1 ay boyunca olmayınca hatta eksiye düşürünce bıraktım

3.George

80+ Bronze
Hocam gittim 56 kiloydum 53 oldum sonra boşa diyetisyenin önerdiği şeylere para harcamayayım diye 1 ay boyunca olmayınca hatta eksiye düşürünce bıraktım
Anladım hocam bende 3-4 sene önce 57 falandım. boyumda 170lerdeydi. Sonra kilo alıcam diye bayağı bir abartmıştım. Hareketsizlik falan derken şu an kiloluyum bayağı hocam. Yani aslında önerim zamana bırakman çünkü aşırı da zayıf değilsin bence hocam. Ki zamanla oturuyor kilo.

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmetcan İvrendi
Anladım hocam bende 3-4 sene önce 57 falandım. boyumda 170lerdeydi. Sonra kilo alıcam diye bayağı bir abartmıştım. Hareketsizlik falan derken şu an kiloluyum bayağı hocam. Yani aslında önerim zamana bırakman çünkü aşırı da zayıf değilsin bence hocam. Ki zamanla oturuyor kilo.
Boy şuan kaç knk? Ve kaç yaşında 1.70idin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,723
Üyeler
158,653
Son üye
sigurd
Top Bottom