Arama sonuçları: *

1. mltoprak

Da 2 sistem kapanma sorunu

Ryzen 5 3600 Asus prime b450m-k 4400 mhz Asus rx 5600 xt oc tuf evo 6gb Gskill ripjaws 8x2gb 3200mhz Corsair delta rgb 550w 80+ Toshiba ocz 500gb m2 ssd
  2. mltoprak

Da 2 sistem kapanma sorunu

Bugün ilk defa başıma geldi ve sürekli tekrarlıyor. Oyun oynarken aniden görüntü ve klavye ışıkları gidiyor ama kasa çalışıyor. Sonrasında klavye ışığı gelmesine rağmen ekran gelmiyor. Monitörde sıkıntı yok çalışıyor. İlk ikisinde psu yu kapatıp açınca düzeldi ama şimdi hiç görüntü gelmiyor...
  3. mltoprak

ekran gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor

Merhabalar. Sorununuz düzeldi mi? Rx 5600 xt ekran kartım var ve bugün aynı sorunu yapmaya başladı. Sorunu çözdüyseniz yardımcı olursanız sevinirim.
  4. mltoprak

DA2 sistem kullananlar bakabilir mi

Jak olduğu için sıkıntı oluyor. Telefonun kulaklığını takınca mikrofonu görmüyor. Ya dönüştürücü takmanız lazım ya da usb girişli kulaklık
  5. mltoprak

DA2 sistem kullananlar bakabilir mi

Kulaklığınız usb girişli mi?
  6. mltoprak

YKS 2020 Mağdurları İntikam Alıyor

Bu ülkede kimse bir şeye sesini çıkarmasın. Herkes tek adam ne istiyorsa onu yapsın. Salgından sevdiklerimizi kaybedelim gerekirse. Ama en ufak tepki olursa hain olalım, fetöcü olalım. Doviz girişi engellenirse en çok bu ülkenin vatandaşı çekecek. Burada 200 dolarlık ekran kartını vergisi dövizi...
  7. mltoprak

Donanım Arşivi Sistem-2 kurulması gerekenler vb. paylaşım

Tam olarak nerede hocam. Kardeşim teslim aldı ben daha göremedim. Bulamadım yok kontrolcü diyor
  8. mltoprak

Yardım AMD Ryzen 5 3600 Voltaj ve diğer bilgiler hakkında.

Valorant oynarken 96 dereceyi gördü. İnanılmaz gerçekten.
  9. mltoprak

DA SİSTEM 2 İŞLEMCİ SICAKLIĞI

Benim 96 dereceyi gördü valorant oynarken. Bu kadar olmaması lazım. Kasa spec delta
  10. mltoprak

DA-2 kargo paket sayısı

Monitörle beraber aldım ve iki paket gözüküyordu iki gündür kargoda. Bugün geldi. Kasa, ekran kartı ve kutular vardı. Akşama doğru aynı takip numarası güncellendi 3 paket oldu. Diğer ikisi teslim edildi bugün güncellenen kargo ise yarın teslim gözüküyor. Yani endişelenmeyin arkadaşlar.
  11. mltoprak

İtopya da paket kalması (yardım ediyorum)

Benim de kasa geldi ekran yok. Arıyorum 18 kişi kaldı bakalım açacak mı 1592912675 tıklanıyor mu hocam şipariş no ya
  12. mltoprak

Anladım. Acaba görmediniz mi diye yazdım. İtopya daha net bilgi verir.
  13. mltoprak

1 yazan yerin yanında çıkıyor. Muhtemelen daha teslim almadı ups.
  14. mltoprak

İtopya Ups Kargo 1 paket hkk

Cumartesi akşam mesaj geldi kargoya verildi diye. 1592912007 Cumartesi akşam mesaj geldi kargoya verildi diye.
  15. mltoprak

Arkadaşlar eğer kargo takipten bakıyorsanız paket alınmak üzere bekliyor gözüküyor ama paket adedinin yanında bulunan mavi yazıya tıkladığınızda 2 ayrı takip numarası çıkıyor. Oradan kargonun durumunu görebilirsiniz
  16. mltoprak

İtopya Ups Kargo 1 paket hkk

Ekranla beraber aldım. 2 kargo vardı. Kasa ve boş kutular gelmiş. Ekran yok. Bunu gördüğüm iyi oldu demek ki ekranı vermemişler kargoya.
  17. mltoprak

DA Sistem 2 ne zaman kargolanır?

Cumartesi sabaha karşı 4 gibi aldım. Monitör ve rami yükselttim. Bu akşam 7 gibi mail geldi kargoya verildi diye. Ama ups daha teslim almamış, sadece barkod çıkmış.
  18. mltoprak

Her tuşuna renk atayabileceğim mekanik klavyeler

Yazılımından her tuşa renk atanabiliyor. Ayrıca en sevdiğim nokta enter tuşu büyük. Ogre den diğer farkıysa ses açma kapama mute tuşları var. 1592656512 Enter tuşunun büyük olması ve ses tuşlarını olması ogreden artısı. Abdullah iki klavyeyi de incelemiş. İzlemeni tavsiye ederim.
  19. mltoprak

Her tuşuna renk atayabileceğim mekanik klavyeler

Herkes gamepower ogre yi tavsiye ediyor ama gamepower saber çok daha iyi
Top Bottom