Arama sonuçları: *

1. Yekta Barış KURU

Yardım Arctic MX-4 sahte mi?

Sanmıyorum. Kıvamının koyu olması normal diye biliyorum, ayrıca bir çok kişi de aynı satıcıdan almış. Zaten piyasa fiyatından çok da ucuza almamışsınız.
  2. Yekta Barış KURU

İkinci el ekran kartı almak

Peki belirttiğim 1660? Açıklamasındaki gelip test edin yazısını falan görmemişim, bir de adam başka şeyler de satıyor. Daha çok güvenmeye başladım. Zaten 1660 için olan şüphem mining değil, ürünün gönderilmemesi üzerine. Mining yapılıp yapılmadığını bilmiyorum ki, 1660'da yapılmamıştır zaten...
  3. Yekta Barış KURU

1660 çıktığında mining devri kapanmamış mıydı zaten? Planım 1250'den koymak, duruma göre pazarlıkla düşmek. Satmaz demeyin, alıyorlar çevremde. Yapmamalısın derken 1000 TL'ye satmama değer başka ne alabilirim ki? Onu da söyleyin bari.
  4. Yekta Barış KURU

Bilgisayarımda şu an GTX 1060 3GB'a sahibim, fakat 3GB VRAM yetersiz gelmeye başlayacak gibi. Etrafımda Letgo'da absürd fiyatlara GTX 1050 Ti, 1060, RX 560 satmaya çalışan insanlar var. 1000 TL'ye elimdekini satıp aşağıdaki RX 580'i alsam nasıl olur...
  5. Yekta Barış KURU

Ekran kartım bu kasaya sığar mı?

Peki siz ne önerirsiniz? ITX olsun ama, taşıma kolaylığı önemli bizim için. Bana yapılan sistem önerisinde Silverstone Sugo önermişlerdi, fakat sistemde RX570 vardı. Ben gereksiz detaylardan kısa kısa RX580'e çıkarttım.
  6. Yekta Barış KURU

Bildiğim kadarıyla ITX kasaların bu tarz problemleri olabiliyor. Bizim için çok sıkıntı değil sistemin ısınması, ekran kartının sığması yeterli.
  7. Yekta Barış KURU

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/xfx-radeon-rx-580-gts-xxx-edition-8gb-pci-e-x16-256bit-gddr5-o-c-ekran-karti-18-ay-garantili-kutulu_pdp_497958666?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=402878555412&utm_term=86192692032&ga_prodid=497958666&ga_merchantid=143879222&s...
  8. Yekta Barış KURU

Teknobiyotik nasıldır ?

Galax GTX 1060 3GB vardı aldığım sistemde. Hala bir sıkıntısını görmedim. Yeni oyunlarda çok denemedim ama, Battlefield 1'de full ayarlarda kasmıyordu. Fortnite'da da öyle. Ama PC çok açık kaldığında işlemcim birazcık zorlandığı için yaklaşık 40 saniye aralıklarla kasıyor. İşlemciyi değiştirsem...
  9. Yekta Barış KURU

Teknobiyotik nasıldır ?

En son 5299 TL'lik sistem vardı, 200 stoğu vardı. Bence fiyatına göre çok iyi.
  10. Yekta Barış KURU

Teknobiyotik nasıldır ?

Bence sıkıntı yaşarsan Teknobiyotik yardımcı olur. Korkma.
  11. Yekta Barış KURU

Öneri Kulaklık Önerisi

Düşündüğün için sağol.
  12. Yekta Barış KURU

Teknobiyotik nasıldır ?

Madem bu kadar kuşkulusun, İtopya'dan falan toplayabilirsin. Herkes kullanıyor ve hiç bir sıkıntı görmedim ben.
  13. Yekta Barış KURU

Teknobiyotik nasıldır ?

Ben 2 yıl önce sistemimi oradan topladım. Hatta SSD sıkıntı çıkardı, sağolsun değiştirmemde yardımcı oldular.
  14. Yekta Barış KURU

Öneri Kulaklık Önerisi

Kulaklığı kullanmadım o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim. Ama çok tavsiye edildiğini gördüm. İsterseniz Technopat'a gidin, açılan konulara bi girin bakın. Oranın iyi geçmişi var.
  15. Yekta Barış KURU

Toplama PC Sizce alınır mı?

8 GB RAM artık yetersiz kalıyor. Düşük bütçede bile toplayacaksan 16 yap bence.
  16. Yekta Barış KURU

Öneri Kulaklık Önerisi

Bütçenizi fazlasıyla aşacak ama, Steelseries Arctis 3 2019 öneriyorum ben. İtopya'da şuan 389 TL. Klavye ve mouse için Trust, Rampage gibi markaları ben de tavsiye ediyorum ama kulaklık için, bilemiyorum. Benim içime sinmiyor. Zamanında 160 TL'ye aldığım kulaklığım açıkçası pişman ettirmişti.
  17. Yekta Barış KURU

Abdullah Yusuf Hacigül Abiyi Sevenler Burdamı?

Sevmesem niye forumuna geleyim dostum? (Birazdan moderatörlerden baskın yersen şaşırmam.)
  18. Yekta Barış KURU

150-200 TL macrolu mouse önerisi

Yanlış anladın dostum, ben özelleştirilemez demedim ki. Durum şu ki bütçem daha iyisine el verirken neden belirtilen ürünü alayım? En basitinden önerdiğiniz farenin abisi Ursa'yı almam daha iyi olur.
  19. Yekta Barış KURU

Dostum, normalde 100 TL altı f/p bir ürün almayı düşündüğümü fakat bütçemin arttığını belirtmiştim. Yine de teşekkürler.
  20. Yekta Barış KURU

Eski faremin sol click tuşu bozuldu. Normalde Rampage'ın 100 TL'nin altında bir faresini alırdım. Fakat babam arkadaşlarına soruşturduğunda macro programının özelleştirmesi için Logitech G300S almasını söylemiş (Knight Online oynuyor). Bu da almışken daha kaliteli bir şey alabileceğim anlamına...
Top Bottom