Neler Yeni

Teknobiyotik nasıldır ?

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Şimdi gençler gerek bu forumda gerek başka forumlarda bu firma ile ilgili çok kötü yazılar gordum merdiven altı psu larin üstüne çıkartma yapıştırıp dandik dandik şeyler gönderdiklerini duydum bir de teknik servis ve müşteri hizmetlerinin berbat olduğunu öğrendim nedir bu işin aslı gerçekten çöp bir site mı yoksa denildiği kadar da değil mı bu arada oyunları acinca oyunlar kapaniyormus nedir bu teknobiyotigin aslı

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Muhammed Ali
Farklı bir forumda çokça hazır sistemini önerdiğim bir sitedir teknoniyotik. Sistemleri satın alan kişiler ile konuşmalarımda bir tane bile memnun kalmayan görmedim. Paketlemeleri olsun, satış sonrası destek olsun çok memnun kaldıklarını iletti bana en az 4 kişi diyebilirim. Ben sadece 4 kişinin referansı ile iyi bir firma olduğunu söyleyebiliyorum. Başkaları farklı şeyler duymuş veya tecrübe etmiş olabilir.

NOT: Gözümde, şu donanım alemindeki en sorunsuz, hızlı ve ilgili firma: Sinerji. Üstelik fiyatları da genellikle çok iyi oluyor.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir forumda çokça hazır sistemini önerdiğim bir sitedir teknoniyotik. Sistemleri satın alan kişiler ile konuşmalarımda bir tane bile memnun kalmayan görmedim. Paketlemeleri olsun, satış sonrası destek olsun çok memnun kaldıklarını iletti bana en az 4 kişi diyebilirim. Ben sadece 4 kişinin referansı ile iyi bir firma olduğunu söyleyebiliyorum. Başkaları farklı şeyler duymuş veya tecrübe etmiş olabilir.

NOT: Gözümde, şu donanım alemindeki en sorunsuz, hızlı ve ilgili firma: Sinerji. Üstelik fiyatları da genellikle çok iyi oluyor.
Bende 1 saat önceye kadar ordan öneriyorum ama şöyle biseyle karşılaştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Ben 2 yıl önce sistemimi oradan topladım. Hatta SSD sıkıntı çıkardı, sağolsun değiştirmemde yardımcı oldular.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Teknobiyotik firmasının en çok şikayet edilen yönü, kabadayı mahalle esnafı gibi takılması.

YouTube'daki herhangi bir içeriğinin altına

- "şunun yerine şu parçayı niye koymadınız"
- "şu parça şurada bu fiyata satılıyor, sizde neden böyle"

gibi sorular sorduğunuz zaman, alaycı ve azarlar şekilde siber dayak atmaya çalışması. ?

Bir de tedarikçi oldukları firmalara karşı yaptıkları aşırı fanatiklik en büyük eksileri.
DARK markası sanki aile şirketleri gibi.
Sürekli o markanın ürünlerini tanıtıp, olumsuz tek kelime görmek istemiyorlar.

Yakında "DARK RGB Gaming İçme Suları" tanıtıp satabilirler.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Ben 2 yıl önce sistemimi oradan topladım. Hatta SSD sıkıntı çıkardı, sağolsun değiştirmemde yardımcı oldular.
Ya bende açikacsi ilk defa PC toplicam önceden hep laptop la idare ediyordum artık yeter dedim bunları araştırır iken böyle şeyler gordum kafa çok karıştı anlamadım bir türlü kimisi iyi diyor kimisi gerçekten ağır küfürler etmek istiyor bir türlü çözemedim

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Teknobiyotik firmasının en çok şikayet edilen yönü, kabadayı mahalle esnafı gibi takılması.

YouTube'daki herhangi bir içeriğinin altına

- "şunun yerine şu parçayı niye koymadınız"
- "şu parça şurada bu fiyata satılıyor, sizde neden böyle"

gibi sorular sorduğunuz zaman, alaycı ve azarlar şekilde siber dayak atmaya çalışması. ?

Bir de tedarikçi oldukları firmalara karşı yaptıkları aşırı fanatiklik en büyük eksileri.
DARK markası sanki aile şirketleri gibi.
Sürekli o markanın ürünlerini tanıtıp, olumsuz tek kelime görmek istemiyorlar.

Yakında "DARK RGB Gaming İçme Suları" tanıtıp satabilirler.
Su konusu iyiymiş rgb su midem artık rgb neyse gerçekten azarlayıcı bir tipleri var peki güvenebilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Ya bende açikacsi ilk defa PC toplicam önceden hep laptop la idare ediyordum artık yeter dedim bunları araştırır iken böyle şeyler gordum kafa çok karıştı anlamadım bir türlü kimisi iyi diyor kimisi gerçekten ağır küfürler etmek istiyor bir türlü çözemedim
Madem bu kadar kuşkulusun, İtopya'dan falan toplayabilirsin. Herkes kullanıyor ve hiç bir sıkıntı görmedim ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Muhammed Ali
Bende 1 saat önceye kadar ordan öneriyorum ama şöyle biseyle karşılaştım

Konu sahibine geçmiş olsun. Şöyle bir şey söyleyebilirim. Kimsenin ama hiç kimsenin sorun yaşamadığı bir firma yok. Olamaz. Her firma ile illa ve mutlaka birisi bir sorun yaşamıştır. Bu olaya biraz şans olarak bakıyorum. Mesela incehesap gibi bence çok iyi bir site için çok fazla sorun konusu gördüm ama kendim ve arkadaşlarım hiç sorun yaşamadık. Aynı şekilde sanırım en büyüğü diyebileceğim hepsiburada gibi bir e ticaret firması ile de tek bir kez bile bir sorun yaşamadım ama hergün en az 1 tane satıcısı hepsiburada olsun olmasın konu görüyorum hepsiburada rezaleti diye. İnsanın başına her an bir şekilde şanssızlık gelebiliyor ve bunu günümüzdeki bu bilgiye hızlı erişim çağında hemen ulaşabiliyor veya rastlayabiliyoruz. Bir kişiyi geçtim, ayda 100.000 ürün satışını 75.000 farklı kişiye yapan bir firma ele alalım, 2000 kişi sorun yaşasın ve 100 tanesi forumlardan haberdar olsun ve yazı yazsın. Bu memnun kalan 73.000 kişinin var olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sorun yaşayan doğru hareketler ve hamlelerde bulunursa, mutlaka sonuca ulaşır. THH diye bir kurum var. Durum en kötü oraya gidiyor ve iade alınıyor sonuçta. Umarım herkes hep sorunsuz alışveriş yapar, başka diyecek bir şey bulamıyorum.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Konu sahibine geçmiş olsun. Şöyle bir şey söyleyebilirim. Kimsenin ama hiç kimsenin sorun yaşamadığı bir firma yok. Olamaz. Her firma ile illa ve mutlaka birisi bir sorun yaşamıştır. Bu olaya biraz şans olarak bakıyorum. Mesela incehesap gibi bence çok iyi bir site için çok fazla sorun konusu gördüm ama kendim ve arkadaşlarım hiç sorun yaşamadık. Aynı şekilde sanırım en büyüğü diyebileceğim hepsiburada gibi bir e ticaret firması ile de tek bir kez bile bir sorun yaşamadım ama hergün en az 1 tane satıcısı hepsiburada olsun olmasın konu görüyorum hepsiburada rezaleti diye. İnsanın başına her an bir şekilde şanssızlık gelebiliyor ve bunu günümüzdeki bu bilgiye hızlı erişim çağında hemen ulaşabiliyor veya rastlayabiliyoruz. Bir kişiyi geçtim, ayda 100.000 ürün satışını 75.000 farklı kişiye yapan bir firma ele alalım, 2000 kişi sorun yaşasın ve 100 tanesi forumlardan haberdar olsun ve yazı yazsın. Bu memnun kalan 73.000 kişinin var olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sorun yaşayan doğru hareketler ve hamlelerde bulunursa, mutlaka sonuca ulaşır. THH diye bir kurum var. Durum en kötü oraya gidiyor ve iade alınıyor sonuçta. Umarım herkes hep sorunsuz alışveriş yapar, başka diyecek bir şey bulamıyorum.
Ya bugüne kadar bende internetten sorun yaşamadım yazın ark da PC aldı teknoniyoik den sıkıntı si yok da işte ya bana sıkıntılı gelir ise

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Muhammed Ali
Madem bu kadar kuşkulusun, İtopya'dan falan toplayabilirsin. Herkes kullanıyor ve hiç bir sıkıntı görmedim ben.
İtopya'dan fazla şikayet konusunu gördüğüm bir firma bilmiyorum :) Dediğim gibi ben olsam mümkünse İtopya'dan da alışveriş yapmam ama arkadaşım 4 gün önce İtopya'dan Strix B450-E anakartı aldı ve TUF M3 mouse hediyeli idi. Klasik İtopya :) Faturasını gönderiyor ancak mouse'i göndermiyor :) Zaten bu durumu yaşayacağını biliyordum ve önceden söylemiştim, hediyeleri genellikle sonradan gönderiyorlar diye. Bakalım gelecek mi mouse bekliyoruz :)

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
İtopya ya fln baktım da pahalı oluyor oralar da ya artık almaya yakın zamanda donanım arşivi veya PC hocası sistem cikarir ise ona bakarim

Top Bottom