Neler Yeni

Yardım Arctic MX-4 sahte mi?

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Sanmıyorum. Kıvamının koyu olması normal diye biliyorum, ayrıca bir çok kişi de aynı satıcıdan almış. Zaten piyasa fiyatından çok da ucuza almamışsınız.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Üzerindeki barkod numarası ile çekilişe katılabiliyorsanız, orijinaldir. :)

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Ürün orijinal. Uygulamada hata yapmadıysanız sıcaklıkta düşüş olacaktır. Aynı ürünü kullanıyorum kıvamı normal, 1 yıllık macundan sonra yükte 8 dereceye kadar düşüş gözlemledim.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke emin olmadan ürüne 1 yıldız vermeseydiniz...
Ürün orijinal. Uygulamada hata yapmadıysanız sıcaklıkta düşüş olacaktır. Aynı ürünü kullanıyorum kıvamı normal, 1 yıllık macundan sonra yükte 8 dereceye kadar düşüş gözlemledim.
1 yıldızı ben vermedim. Kıvamı sizde nasıl? Puding gibi bir şey mi? Arctic in kendi sitesinden baktim ordakinden çok daha koyu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzerindeki barkod numarası ile çekilişe katılabiliyorsanız, orijinaldir. :)
Telefonun kendi qr okuyucusu görmedi dedim dolandırıldık. Ayrı uygulama indirdim girdi siteye

Dediğim gibi PS3 te kullandım. Gpi/Rsx'te hiç bir fark olmadı. Cpu/Cell de 8 derece civarı fark oldu. Bende anlamadım. Orijinal ürün sanırsam.

IMG_20200508_233801.jpg Kıvamı böyle.

Son düzenleme:

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bi baksanız. Lütfen.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
pek anlaşılmıyor fotodan ama sanki biraz pütürlü gibi gözüküyor. evet normal kıvamı puding gibi rengi de koyu. ilk sıktığınızda önce biraz sıvı gelebilir sonra macun gelir onları biraz karıştırmak lazım uygularken, daha sonraki kullanımlarda da buna dikkat etmek gerekiyor.

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
O sahtelikten değil de, depolama hatasından kaynaklanıyor gibi. İade edebilirsiniz.
Aldığım yere yazdım. N11 den sipariş vermiştim. Iade işlemi başlatacağım ama nasıl olacak? Ben kullandım biraz ürünü. Adam iade kabul etmez ise ne olacak?

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Aldığım yere yazdım. N11 den sipariş vermiştim. Iade işlemi başlatacağım ama nasıl olacak? Ben kullandım biraz ürünü. Adam iade kabul etmez ise ne olacak?
Onlardan kaynaklandığı için geri almak zorunda. N11 size kargo kodu verir galiba. Onunla size söylenen kargo firması ile ücretsiz olarak gönderirsiniz.

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
Onlardan kaynaklandığı için geri almak zorunda. N11 size kargo kodu verir galiba. Onunla size söylenen kargo firması ile ücretsiz olarak gönderirsiniz.
Aras kargo. Ama sorun şu. Burda PTT dışında başka kargo yok. Onla yollasam ben öderim demi?

Ucuz tutar herhalde.

Top Bottom