Arama sonuçları: *

1. NoRespect

Yardım Arkadaşlar nasıl videosunu çekeceğim

Handbrake programını indirip deneyebilirsin. Kendisi normalde video sıkıştırma programı ama Convert içinde kullanılıyor. - 50 mb felan olması lazım programın denemekten zarar gelmez.
  2. NoRespect

Üniversite ve Liselerin açılış tarihi farklı mı?

Genellikle üniversiteler liselere göre 2 hafta erken yada 2 hafta geç açılıyor. Ancak ilk dönemin uzaktan eğitim olacağıyla ilgili söylentiler var. Bazı özel üniversiteler sadece uzaktan ders yapacak.
  3. NoRespect

Rap Camiasının Kralı Sagopadır

Konuşma tarzınızdan yaşınızın maximum 15 olduğunu varsayıyorum. :) 1 Ay sonra görüşmek üzere.
  4. NoRespect

Yunus Özyavuz'un kadına şiddet uygulaması, Sagopa Kajmer ile ilişkilendirilmemeli. İkisi çok farklı şey. Adamın müziklerini seviyoruz, düşüncesini yada özel hayatını değil.
  5. NoRespect

Karısını dövüp dövmemesi bizi ilgilendirmez. Özel hayat.. Gerçekten RAP camiasının en büyük kişilerinden birisidir.. Kendimi bildim bileli dinlerim.
  6. NoRespect

İnternet sitesi kurmak için yol gösterin

Özelden mesaj atıyorum konuşalım.
  7. NoRespect

Önerebileceğiniz Netflix Dizileri

İkiside sonuç olarak aynı kapıya çıkıyor, yabancı yapım olan her şeyi ağızları açık izlerler fakat iş türklere gelince.. Televizyon dizilerinden bahsetmiyorum, televizyon dizilerimiz gerçekten berbat ama netflixteki içerikler bu işlere yeni giren bir ülke için gayet iyi.
  8. NoRespect

Ne bu türklerin yaptıklarını beğenmeme algısı, ne bu batı özentiliği. Türklerin netflix üzerinden çıkardığı dizileri yabancı birileri yapsaydı ağzınızdan salya akarak izlerdiniz. Çok yanlış düşünüyorsunuz çok....
  9. NoRespect

Ragnarok el chapo narcos, punisher queen of the south arrow iron fist
  10. NoRespect

14K SİSTEM TOPLADIM EKSİLTMEM GEREKENLER VAR :(

Anakart gereksiz pahalı, birkaç model düşürmek mantıklı olacaktır. Gelecekte upgrade yapmayacaksan bukadar üst düzey anakart almanın mantığı yok. Ki 12K'ya sistem diziyorsun minimum 4-5 yıl upgrade yapman gerekmeyecek.
  11. NoRespect

14K SİSTEM TOPLADIM EKSİLTMEM GEREKENLER VAR :(

Konuyu açan kişi fiyat düşürmeni istemiş, sistemin iyi yada kötü olduğunu sormamış. Yorum kasma çabanız biraz güldürdü. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 3700X ile 3800X arasında fazla bir fark yok. (Görselde sol taraf 3700X sağ taraf 3800X) Detaylı incelemek istersen buraya tıkla. RAM olarak...
  12. NoRespect

Roblox vs Diğer Oyunlar

Kendisinin ve çevresinin yaş ortalamasına göre en iyi oyun o dur. :) Ayrıca bu kişisel bir tercihtir ben lol'ü severim sen bf'yi :D
  13. NoRespect

LOL'e Başlanırmı ?

Türkiye serverinde oynanmaması gereken bir oyun. Oyunu oynayan Türk kitlesi o kadar iq less ve toxic ki oyundan zevk almaman için her şeyi yapıyorlar. Eu West Yada NA da oynamaya başlayabilirsin.
  14. NoRespect

LOL Yenilmez nerf hakkında

Karşındaki pick'e göre item tercih etmelisin. Lanede çok ezileceğini düşünüyorsan doran alıp farma yatabilirsin. Elektrik ver , ayağı çabuk diananın bir sürü oynanış şekli var. dediğim gibi karşındaki adama göre rün ve item.
  15. NoRespect

CSGO da hile olmadan VAC yedim

Steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula sorun düzelecek. ( CSGO'ya sağ tıkla depolama bölümünde olması lazım.)
  16. NoRespect

MUHABBET KUŞU İÇİN TUVALET VAR MI

Sakin ol dostum, öncelikle capslock kapat. Bildiğim kadarıyla yok.
  17. NoRespect

Destek Kulübü

Kulüp için ayrıcalıklar olsa çok güzel olabilirmiş, sadece imzaya Destek Kulübü yazmakla iş bitmiyor. Tag vs.
  18. NoRespect

Klavye sorunu

Klavyenin içi tozlanmış olabilir, içini açabiliyorsanız güzelce temizlemenizi öneririm. Ancak bunları yapmadan önce sorunu tam anlamıyla bulmamız gerekiyor sorun donanımsal olmayıp yazılımsalda olabilir sistem geri yüklemesi yapmanı öneririm.
  19. NoRespect

Yardım 450₺ Modem/Router Önerisi

Arayüzü klasik TP-Link arayüzü kolay ve basit. Asusun bu modelini de kullandım. Kendiside güzel arayüzü TP-Link'e nazaran daha güzel ve kullanılabilir. Ancak fiyatı biraz tuzlu.
Top Bottom