Neler Yeni

Roblox vs Diğer Oyunlar

Efe_Tkn

80+ Bronze
Arkadaşlar dün arkadaşımla mesajlaşıyoduk ve kendisi bana robloxun en iyi oyun olduğunu söyledi dediği şey çok saçma yani battlefield gta csgo fln dururken roblox tercih etmesi garibime gitti siz ne diyosunuz bu konu hakında

şuan o kadar saçma bi konudayimki kendimi black mirror evreninde bir simülasyonda beynimizi yıkayarak diğer oyunlara karşı robloxu sevdirmeye çalışıyorlarda ben anladım sanki gibi hissediyorum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kendimde ROBLOX oynarım ama en iyi oyun değil. Gerçi ROBLOX' da sadece Arsenal oynuyorum orası ayrı.

NoRespect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Ceylan
Kendisinin ve çevresinin yaş ortalamasına göre en iyi oyun o dur. :) Ayrıca bu kişisel bir tercihtir ben lol'ü severim sen bf'yi :D

T.P.G.

80+ Titanium
Kendisinin ve çevresinin yaş ortalamasına göre en iyi oyun o dur. :) Ayrıca bu kişisel bir tercihtir ben lol'ü severim sen bf'yi :D
Aynen öyle. Yas ortalamasi da önemli degil önemli olan sadecs Roblox oynaması* tek bir oyun oynarsan o oyun senin için dünyanın en iyi oyunu olur :D.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar dün arkadaşımla mesajlaşıyoduk ve kendisi bana robloxun en iyi oyun olduğunu söyledi dediği şey çok saçma yani battlefield gta csgo fln dururken roblox tercih etmesi garibime gitti siz ne diyosunuz bu konu hakında
Doğru demiş, en iyi oyun Roblox.
roblox.png

Top Bottom