Neler Yeni

CSGO da hile olmadan VAC yedim

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
Overwatchtan herkes seni hile olarak kabul ederse vac yemiyorsun önce hesap askıya alınıyor steam hesabın açık olduğu bilgisayarlarda hile açılmış mı kontrol ediyor eğer hile açtıysan vac ban yiyorsun eğer cidden hile açmadıysan hesap açılır ben hile açmayıpta ban yiyen çok az kişi gördüm onlarda ciddi ciddi hile gibi oynuyordu ondandır.
Sen hesabın linkini yollarsan vac mı yemişsin yoksa hesap askıda mı söylerim sana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lan şimdi okudum oğlum sen 3 yıl oynadın bu olay ilk defa mı başına geldi dosyalarda sıkıntı vardır aç kapa düzelir yada birdahaki güncellemede

aga bak sana tavsiyem valoranta geç cs artk çop oldu çunku rek giriyoruz hileci geliyo hayatımızdan 40 50 dk mızı çalıyo ben mace çıksın valorant geçicem ban yemee sebebin çok iyi oynaman ve artik şasn mi diyim şansızlıkmı diyim ornek olarak duvar arkasi adam vardır sen yanlışlıkla ustune aim falan koymuş olabilirsin
Faceit var hileleri bahane etmeyin çok mgeden sonra hileler çoğunlukta zaten mge ol geç faceite

Efe_Tkn

80+ Bronze
arkadaşlar demin ölüm maçı girdim ve vac ban yedim bilgisyaraı daha dün elime aldım da sisitem 2 hiçbir hile yok nasıl vac ban yemiş olabilirim hiç mi bir çaresi yok

Herkes aynı terane büyük ihtimal hile açtın bizi yiyorsun çünkü kokoca vac oyuncularına boş ban atmaz

NoRespect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Ceylan
Steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula sorun düzelecek. ( CSGO'ya sağ tıkla depolama bölümünde olması lazım.)

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
overwatchta oy birliğiyle hile olduğunu düşünmüşlerse yiyebilirsin. veya 3. parti yazılım ve makro kullanımı da buna sebep olabilir. tüm bunlardan bi haber olan kankam da birkaç yıl önce yemişti çok iyi oynuyordu ama yanımda oynuyordu yani 0 hile. neyse olabiliyor kısacası valve gibi boktan bir anti hile yazılımı kullanıp kendi yazılımlarının çalışmadığını bilip oyunculara izletiyorlar ve buna rağmen anlayamadıkları hile türünde hala spinbot var. emeğe yazık gerçekten
makroyla ne alakası var? 3 yıldır kullanıyorum profesyoneller de kullanıyor.

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
normalde olmamalı işte. o tutarlılıkta tıklayamayacaksan veya değişim yapamayacaksan yapmamak gerekir ama valve daha spinbotu çözememiş bir şirket onunla uğraşmadan bunu engellemeleri yüzsüzlük olur. oyuncular umurlarında olmadığından uğraşmazlar zaten

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
nasıl doğrulayacağım
Steam oyuna sağ tıkla özellikler de sonra yerel dosyalar var oradan oyunun bütün belleğini doğrula var ona bas

Makro kullanmak ban sebebi bilginize fakat tespit etmek basit olmadığı için banlanmadığınız için ban sebebi değil diye düşünüyorsunuz fakat owerwatch yaptıktan sonra listenin sonunda 3.part yazılımlar olup olmadığını soruyor makro bunun içine giriyor

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Steam oyuna sağ tıkla özellikler de sonra yerel dosyalar var oradan oyunun bütün belleğini doğrula var ona bas

Makro kullanmak ban sebebi bilginize fakat tespit etmek basit olmadığı için banlanmadığınız için ban sebebi değil diye düşünüyorsunuz fakat owerwatch yaptıktan sonra listenin sonunda 3.part yazılımlar olup olmadığını soruyor makro bunun içine giriyor
3 yıldır kullanıyorum sorun çıkmadı.
profesyoneller de kullanıyor onlara neden yasak değil?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
3 yıldır kullanıyorum sorun çıkmadı.
profesyoneller de kullanıyor onlara neden yasak değil?
Profesyoneller dediğin kimler ?
sorun çıkmaz kolay kolay fakat bunny makrosu yaparsanız vs büyük ihtimal banlanırsınız.

whspr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Akın Ç
Profesyoneller dediğin kimler ?
sorun çıkmaz kolay kolay fakat bunny makrosu yaparsanız vs büyük ihtimal banlanırsınız.
ben mesela tec 9 ile seri ateş ediyorum basılı tutarak ban yermiyim? risk varmı?

Top Bottom