Neler Yeni

LOL'e Başlanırmı ?

Efe_Tkn

80+ Bronze
Ben herkes LOL oynuyor diye LOL'e başlamak istedim başladım ama beynim yandı herkes bişey yapıyor güçler müçler kafam karıştı sildim sonra bidaha deniyim dedim yükledim bu sefer rastgele basıyodum yine saçma geliyordu zevki olmuyodu netflixte LOL belgeseli diye bir şey gördüm herkes LOL'e e-spor turnuvası 7. harika Guerilla(Gerilla)savaşı falan diyordu yine başladım yine anlamdım sildim sizce LOl'e başlamayı oynamayı birdaha denemelimiyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ateş Öztürk
Bence deneyebilirsin ama LoL de çok toksit oyuncu olduğu için kanserde olabilirsin. Ben arkadaşlarımla eğlenerek oynuyorum açıkçası.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Lolü bıraksam bile silmem 10gb nedir 11 mbit ile 8 saat sürüyor zaten. Bu kadar sürmemesi gerekirken bide...

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Ömer
dostum ben 4 ker sildim yükledim ama galiba bu son yükleyişim sabırlı olup öğrenmeyi denersen bir de bilen bir arakadaşınla oynarsan o sana öğretirse zevkli olur ilk başlarda bir şey yapamazsın ama sonradan alışıp sevmeye başlıyosun

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
ben eu west eu na da oynuyorum harika geçiyor vakit esnek 3 pre giriyoruz
tr de elmasım ama tr oynamayı bıraktım rezil bir server

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Ben de ilk başladığımda hiçbir şey bilmiyordum ve hep ölüyordum hiç zevk vermiyordu ama sonra alışınca çok güzel olmaya başladı. İlk garen karakteri ile oynamıştım tavsiye ederim başlangıç için iyidir. Bu karakteri iyice kavra, oynamasını öğren gerisi gelir zaten.

NoRespect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Ceylan
Türkiye serverinde oynanmaması gereken bir oyun. Oyunu oynayan Türk kitlesi o kadar iq less ve toxic ki oyundan zevk almaman için her şeyi yapıyorlar. Eu West Yada NA da oynamaya başlayabilirsin.

Sami

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Marasta
Hocam tr server biraz garip ama bir kez başlayınca istemsizce devam ediyorsun oyun bırakılmıyor. Arkadaşların vs ile gireceksen eğlenceli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye serverinde oynanmaması gereken bir oyun. Oyunu oynayan Türk kitlesi o kadar iq less ve toxic ki oyundan zevk almaman için her şeyi yapıyorlar. Eu West Yada NA da oynamaya başlayabilirsin.
Arkadaş haklı ama westin düşük elosunu türkler ele geçirdi en azından plat lige yakın bir yerde olman gerek.

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Lole başlanmaz lol bir zaman kaybıdır kimseye önermem

OsmanUCR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Osman Uçar
Ben herkes LOL oynuyor diye LOL'e başlamak istedim başladım ama beynim yandı herkes bişey yapıyor güçler müçler kafam karıştı sildim sonra bidaha deniyim dedim yükledim bu sefer rastgele basıyodum yine saçma geliyordu zevki olmuyodu netflixte LOL belgeseli diye bir şey gördüm herkes LOL'e e-spor turnuvası 7. harika Guerilla(Gerilla)savaşı falan diyordu yine başladım yine anlamdım sildim sizce LOl'e başlamayı oynamayı birdaha denemelimiyim ?
Başlama bence

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Başla ama westte başla. Tr çekilmez LoL'de. Ama toksik bir oyuncu isen west bile kurtarmaz.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Kardeşim öncelikle sana tavsiyem sağlıklı bir oyun geçirmen için youtube'dan videolar izlemen bir sürü lol videosu var yeni başlayanlar için lane nedir hangi şampiyonun görevi nedir büyüleri ne işe yarar vs. vs. Youtubedan videolar izle kendine bi lane seç yeni başladıysan benim sana önerim top lane oynaman top lanede hangi şampiyonlar oynanır top lanenin görevi ne gibi videoları izleyerek sağlıklı oynayabilirsin ve oynadığın oyundan zevk alırsın ama bi yere kadar sonra toxicler feedlerlar falan gelecek onlara yapacak bir şey yok :D

Top Bottom