Arama sonuçları: *

1. WörWind

FB 1-3 GS

kolay macti hic zorlanmadik
  2. WörWind

S22 Kullananlar bakabilirler mi

120 hz de 4-5 goturur mu ki hocam? Genelde 3-4 saat diyolar simdi riske de atmak istemiyorum hem A55 alirsam 256 gb olmus olucak. A55 den yana gibiyim ama cok kararsiz kaldim. 1726843747 mesela bu videolar araliksiz kullanim icin oluyor. Babamda s23 var o bile 5-6 saat ekran suresi aliyordu...
  3. WörWind

Hocam haklisin ama internettekiler pek dogru olmuyor genelde. Ondan dolayi kullanici deneyimlerine bakmak istiyorum. 1726842887 Biliyorum fakat S22 yuksek oranda sosyal medya kullanaraktan ve az bir oranda muzik, oyun ile 4-5 saat goturebilecekse tercihim s22 olucak
  4. WörWind

Sorum s22 kullananlara, ekran suresini ss atabilir misiniz rica etsem. Hangi uygulamalarda oldugu gozukurse cok iyi olur benim icin. Illa ss atmaniza gerek yok bu arada kapali ve acik kaldigi surelerde kullandiginiz uygulamalari yazarak ekran suresini yazabilirsiniz. Simdiden cok tesekkur ederim...
  5. WörWind

15-20K telefon onerisi

Evet bitmis ama yine de butce ayirabilirim sefer diyorsaniz Honor 200 yerine.
  6. WörWind

15-20K telefon onerisi

Tesekkur ederim hocam ikisi arasindan karar vericem muhtemelen
  7. WörWind

15-20K telefon onerisi

Aklimda s22 de vardi ama bataryasi hakkinda cokca olumsuz yorum var ve benim onceliklerimden biri batarya oldugu icin direkt eledim. Diyelim a55 aldim honor 200 yerine beni uzer mi sizce?
  8. WörWind

15-20K telefon onerisi

15-20k bandinda telefon ariyorum. Gundelik kullanim benim icin on planda. Agir oyunlar oynayacagimi dusunmuyorum maksimum clash royale vb oynarim, instagram vb gibi platformlarda akici sekilde video oynatip gezinmeme yardimci olmasi yeterli olur. Batarya benim icin en onemli kriterlerden biri...
  9. WörWind

Sizce neyi tercih etmeliyim?

Arkadaslar yeni bir telefona ihtiyacim var ve 35K bandina kadar cikabilirim. Ama benim telefon ile genel olarak bir isim yok. O fiyata apple olark Iphone 13 falan var ama apple takintimda yok yani diyelimki 35k bandina ciktim s24 alirim sahsen. Fakat soyle bir seyde var s24 gibi bir telefona da...
  10. WörWind

Bazı başarılar fedakarlık ister (LGS)

Hic oyle dusunme derim 4 yilin iyi gecip gecmemesi yine sana bagli. Kendim fen lisesine gidiyorum ve 8e gectigimde negatif sayilari toplamayi cikarmayi unutmustum. Yani hayat kurtarici bir sinav degil. LGS yi kazanipta rahat edecegini de dusunme derim. Hatta ister istemez lgsden fazla calismis...
  11. WörWind

1000 TL civarinda mouse onerisi

@MuratTheFounderOfGariban sizin oneriniz olur mu hocam? Elimde olsa cidden dv2 miniden vazgecmem o kadar alistim ki sanki baska bir mousea gecersem alisamayacagim gibi geliyor. Ondan dolayi dv2 mininin yapisina benzer bir mouse ariyorum ama her secenekte bir sorun cikiyor. Aslinda attackshark x3...
  12. WörWind

tesekkurler hocam attackshark arkadasimda var en aklima yatan da o basindan beri ama kararsizim yine de.
  13. WörWind

Aklimda endgame ile m800 pro var benimde hocam bunlar disinda connectgame ve wrait disi sitelerden oneriniz olabilir mi? Biliyorum siteler guvenilir ama diger alternatiflere de bakmam daha iyi olabilir
  14. WörWind

Herkese iyi forumlar cok memnun oldugum dv2 Mini'nin kablosunun bozulmasi nedeniyle yeni mouse ariyorum. Butcem 1000 TL civarina kadar cikar. Ama sizden istegim 1 tane 500-700 arasi, 1 tane 700-1000 arasi bi tane de 1000-1300 arasi mouse onerirseniz sevinirim. Acikcasi cok para vermek...
  15. WörWind

Sütlaç vs Aşure ANKET

sutlaci pek sevmem ama asure ayri kotu
  16. WörWind

Yabancı bir numara arayıp sen discord da Allahıma sövdün dedi

Üstte dediğin olabilir de hiç bişey olmaz yani maks anne babanın telefonunu bulur oglunuz boyle böyle yaptı der olur biter. Zaten anne baban az bucuk sana guveniyosa hic bisey olmaz.
  17. WörWind

O zaman arkadasindir herhangi bi platformda isim soyisim girmedigine emin misin
  18. WörWind

Hiç bisey olmaz maks ailene gider dedigin gibi de dini saka falan baya havaliymissin bra
  19. WörWind

⚽️ GALATASARAY - YOUNG BOYS ⚽️

(y)(y)(y):geek::geek::geek: 1724847189 Destekleyip desteklememende sorun yok bu arada zaten koskoca avrupa fatihi gs ya da herhangi bir takimin senin benim destegime ihtiyaci varsa vay haline o takimin. Gecen sezon olan manu gs macinda gsyi destekliyordum, sonra senin gibileri gordukce ustte...
Top Bottom