Arama sonuçları: *

1. A

12400f ve 3060ti darboğaz

F olunca ne oluyor? Intel işlemcilerin hepsinde Intel HD Graphics yok mu?
  2. A

RDR2 tek bana mı sıkıcı ve yavaş geliyor?

RDR 2 hakkında aynı konuyu açmıştım. 10 saatte zar zor oynayıp, çok sıkıcı ve yavaş geldiğini söylemiştim. Şuanda durum bu 2. kez başladım. :)
  3. A

12400f ve 3060ti darboğaz

Büyük ihtimalle işlemcinin ekran kartını kullanıyorsun o yüzden öyle olabilir onu ayarla.
  4. A

Anakart tavsiyesi r5 5600 için

Hayırlı olsun, pişman olmazsın.
  5. A

Anakart tavsiyesi r5 5600 için

Asrock olan Anakart çok daha Amazon çok kaliteli bir firma kesinlikle 2500 e onu alırdım. TR de o performans anakart için 5-6 bin TL bayılmak lazım. Çok güncel ve OC için çok güçlü kart. VRM ler olsun soğutucuları olsun.
  6. A

Ram frekansını arttırdım ama pcye görüntü gelmiyor

BIOS pilini çıkar 2dk bekle geri tak BIOS sıfırla. Kafana göre sadece MHZ ile OC yapamassın.
  7. A

Uydu alıcılı televizyon nasıldır?

Hayda patladık desenize..
  8. A

Uydu alıcılı televizyon nasıldır?

Arkadaşlar ben Uydu alıcılı TV aldım Smart. Çatıda çanak yada anten vb. uydu kanallarını kullanabilirmiyim?
  9. A

3060tilardan hangisi daha iyi sizce

GDDR6X olan daha iyi.
  10. A

Curved panelde çamur gibi görüntü

Her curved VA olmuyor.
  11. A

Sistemimi kaca satabilirim monitor dahil

Herkes çok ölücü davranmış adam sinirlenmekte haklı sıvı soğutma ve ssd'nin fiyatı sadece 6-7 bin TL zaten. Monitör desen 8 bin TL. 30 bine ben alırdım.
  12. A

Steam'de , Oyunlar İçin Belirlenen Başarımları Nasıl Hızlıca Kazanırım ?

Bazı oyunların simgeleri böyle oldu ya nasıl düzelticez acaba? :/
  13. A

Arada bir profil yok falan diyor ahaha harbi tırstım kaç milyarlık hesabım yani. :D
  14. A

Düzeldi hocam sanırım ben biraz dozunu kaçırdım arka arkaya bir sürü oyun yapınca bozuldu sistem 5 dakika bekledim düzeldi şuan normal devam ediyorum sakin bir şekilde.
  15. A

Hocam benim Steam'e bir şey oldu bağlantı kesildi falan dedi kapattım çevrımdışı modda açılıyor sadece ağa banlanmıyor. :)
  16. A

Bu arada başarımları geri silebiyoruz ben sildim Crysis 1.
  17. A

Yaptım hocam siz gelmeden bir şey olmaz demi ya hesaba korktum. :D 1670973350 Abo yanlış Crysis'e yapmışım 0 saat 40 başarım müthiş.
  18. A

Güvenilir mi hocam nereden indirebiliriz acaba bir anlatırsanız çok sevinirim.
  19. A

Ryzen 5 5600 4700mhz yaptım

Evet
  20. A

Ryzen 5 5600 4700mhz yaptım

Öyle kullanıyorum yıllardır hocam da yine 4650mhz geçmiyor ki benim amacım 5600x seviyelerine getirmek. Curve Optimizer'ı boş bırakıp sadece dediğiniz gibi +200 yaparsam ki üstüne çıkılmıyor PBO da işlemci ısınıyor deli gibi güç çekiyor ama yine 4650mhz de. :)
Top Bottom