Arama sonuçları: *

• Users: TROYY
  • Order by date
  1. TROYY

24G2SP vs G24F-2 mi alinmali

ama aoc ta ölü piksel çıkıyomuş yorumlara baktım da nerdeyse herkeste çıkmış 1702395214 tercih meselesi ama lenovo legion daha güncel ve cazip geldi bana gigabyte ın aksine özellikleri aynı zaten
  2. TROYY

24G2SP vs G24F-2 mi alinmali

kardeşim hdmi ve displayport ları eski sürüm 2.1 güncel hali ve bu iki monitörde de 144hz den fazlasını alamazsın hdmi port girişleri eski 2.1 hdmi portlu bir monitör bak güncel çıkış yapmış olanlardan mesela lenovo legion 165hz 0.5ms 2.1 hdmi x2
  3. TROYY

Yardım Laptop touchpad sorunu.

aygıt yöneticisinden touchpad gibi bişey var onu sağ tıklayıp devredışı bırak diyin 10 saniye bekleyip tekrar etkinleştirin bende bu şekilde düzeldi
  4. TROYY

Pc upgrade tavsiyesi

ekran kartın güzel , değiştirerek masraf çıkarma boşu boşuna psu kötü bi markaysa onu değişebilirsin veya anakart işlemciyi değişebilirsin ekran kartı ve ram güzel ellemene gerek yok
  5. TROYY

Çözüldü✓ SAMSUNG MU KİNGSTON MU HANGİ M2 SSD DAHA İYİ ?

destekler , samsung almanı tavsiye ederim ;)
  6. TROYY

Çözüldü✓ SAMSUNG MU KİNGSTON MU HANGİ M2 SSD DAHA İYİ ?

öncelikle şunu söyliyim anakartın desteklemiyo bu kadar yüksek okuma yazma hızı alamazsın hangisi daha iyi diye sorucak olursan hemen hemen aynı sayılırlar ama samsung daha kaliteti şahsi görüşüm
  7. TROYY

KLAVYE MOUSE KULAKLIK ÖNERİSİ

klavye olarak altec 8116 dı yanlış hatırlamıyorsam mouse olarak g302 kulaklık razer blackshark v2 kablolu jak girişli
  8. TROYY

Windows key almazsak ne olur

oem ve retial olarak iki çeşit key var oem anakarta yapışır format atsan bile aktif olur key retial tekrardan girmen gerekir retiali genelde şirket tarzı yerler kullanır oem tavsiyemdir
  9. TROYY

yok bi sıkıntı olmaz sağlamlisanstan vesaire alabilirsin ama keyi oem olarak al windows 10 kullanıyorsan sağlamlisans windows 10 oem key yaz ama oem olmasına dikkat et bkendi görüşüme göre daha güvenli
  10. TROYY

bişey olmaz key almazsan kişiselleştirmedeki temaları kullanamazsın birde sağ alt köşede windows etkinleştir yazar onun dışında bi sıkıntı olmaz ben bi siteden 10tl ye almıştım sorunsuz gayet iyi 1 senedir kullanıyorum
  11. TROYY

20K bütçe sistem önerisi.

pc hocası donanım arşivi gibi youtuberlar sistem çıkarıyorlar ya geçenlerde pc hocası 15k ya 4060 lı sistem toplamıştı o tarz videoları bekleyip alman daha mantıklı
  12. TROYY

5600g ye işlemci soğutucusu almak mı yoksa 5600x e yükseltmek mi

ozaman 5600x alman daha iyi olur
  13. TROYY

5600g ye işlemci soğutucusu almak mı yoksa 5600x e yükseltmek mi

5600g apu işlemci ekran kartı yoksa sisteminde 5600x alınca ekran kartıda almak zorundasın
  14. TROYY

MacBook Air 2 oyun için alınabilir mi?

sık sık değilde arada bi cs tarzı oyunlar oynayıp işimi yapıyım diyorsan al ama sadece oyun için almaman daha sağlıklı olur
  15. TROYY

Yardım Kasa Fanlarım Nasıl Olmalı?

işlemcine sıvı soğutma alsan daha iyiydi kasa fanlarını değiştirmek mantıksız geldi bana hemen hemen aynı etkiyi verir
  16. TROYY

YABANCI BİRİLERİ APPLE KİMLİĞİME GİRİŞ YAPMAK İSTİYOR

sürekli bildirim geliyor apple kimliğinize erişmek istiyor diye yabancı ülkelerden şifremi değiştirdim ama hala günde 2-3 kere bildirim geliyor nasıl engellerim bu durumu whatsapptan yabancı numaralar arıyordu bir ara ona benzer bir durum apple kimliğime erişimini reddediyorum birdaha yolluyo...
  17. TROYY

İndirme hızım çok yavaş

17mb dowload 4mb upload alıyorum steam epic games riot games gibi şeylerden oyun indirirken 1mb hızlı indiriyor normal mi 100tl ödüyorum bu tarifeye göre iyi midir
  18. TROYY

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat:18.999tl R5 5600 Asus prime b550m Panther 3200mhz RAM Asus rog strix rx 6800 Wd 500gb blue m2 ssd Asus tuf gaming gt301 Asus tuf gaming 750b 750w 80+ bronz
Top Bottom