Arama sonuçları: *

1. imeibekleyenzavalli

📞📞 AMAZON'DAN IMEI VE TC'Lİ FATURASI GELEN VARMI? 📞📞

Zaten IMEI bilgim silik, hepsi açık değil
  2. imeibekleyenzavalli

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Değişimde yeni Fatura çıkıyor IMEIli. Ama sol altta ödeme türü değiştirme yazıyor. kağıt üzerinde herhangi bir soruna teşkil edecek gibi durmuyor.
  3. imeibekleyenzavalli

Ben yaptım. 1702855830 https://chat.whatsapp.com/G2dzRnVxI7T7GvOdHu5qEW Amazon IMEI/GSB destek grubu
  4. imeibekleyenzavalli

Amazon IMEI sorunu bugün itibariyle çözülmüştür. Öncelikle bütün direnenlere geçmiş olsun ve hayırlı olsun. A34'ü vergisiz dilime soktuk. Ben dedim bekleyin arkadaşlar bekleyin diye. Fatura tarihi aynı kalmış fakat fatura numarası değişmiş ve IMEI bilgisi eklenmiş.
  5. imeibekleyenzavalli

Amazon IMEI sorunu bugün itibariyle çözülmüştür. Öncelikle bütün direnenlere geçmiş olsun ve hayırlı olsun. A34'ü vergisiz dilime soktuk. Ben dedim bekleyin arkadaşlar bekleyin diye. Fatura tarihi aynı kalmış fakat fatura numarası değişmiş ve IMEI bilgisi eklenmiş.
  6. imeibekleyenzavalli

Sesimizi duyurmaya çalışalım gençler
  7. imeibekleyenzavalli

Sesimizi duyurmaya çalışalım gençler
  8. imeibekleyenzavalli

Sanırım iade geldikçe fiyat düşüyor
  9. imeibekleyenzavalli

Amazon IMEI Mağdurları için grup IMEI mağduru bütün arkadaşları bekleriz. Gereken şikayetleri yapmak için.
  10. imeibekleyenzavalli

Ayıp oranında bedel indirimi, uyuşmazlık tutarı 4221₺
  11. imeibekleyenzavalli

Evet 1701557667 Amazon IMEI Mağdurlari için grup Arkadaşlar olabildiğince kişiye ulaşalım, bütün mağdur arkadaşlar cimer ve tüketici hakem heyeti başvurularını yapsınlar rica ediyorum. Şikayetler süreci inanılmaz hızlandırır. 2 dakikanızı almaz.
  12. imeibekleyenzavalli

Hocam kupon kullanılırsa faturada kuponsuz fiyat yazar. Benim bütün kupon kullandığım ürünler öyle. O bir tık sıkıntı.
  13. imeibekleyenzavalli

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

Alan arkadaşlar öyle ilettiler
  14. imeibekleyenzavalli

Müşteri hizmetleri ne dediği önemli değil. Bir kişinin bile sorununu çözemediler. CİMER ve TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE başvurun. 2 dakikanızı alır arkadaşlar.
  15. imeibekleyenzavalli

ARKADAŞLAR BU SAATTEN SONRA MÜŞTERİ HİZMETLİSİ İLE GÖRÜŞMEYE GEREK YOK BİZİ CİDDİYE ALMALARI İÇİN TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ VE CİMER'E ŞİKAYETTE BULUNMAMIZ GEREKİYOR. 2 DAKİKANIZI AYIRIN VE LÜTFEN ŞİKAYETTE BULUNUN. CİMERDEN HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA (FATURA SORUNU SEBEBİYLE) TÜKETİCİ HAKEM...
  16. imeibekleyenzavalli

Benim yazım la bu :D 1701512625 Cimer başvurum bitti, Tüketici hakem heyetinde de ayıp oranında bedel indirimi için başvurumu yaptım. 6502 sayılı TKHK m. 8/1’de bulunan karara göre Amazon.com.tr bana ayıplı mal satmıştır. Ayıplı maldan hak kazanacağım vergi indirimini Amazon.com.tr yüzünden...
  17. imeibekleyenzavalli

Değişim dediği şu iade edicek fiyatı amazon hediye bakiyene hemen yüklenecek yeni cihaz sipariş edeceksin
  18. imeibekleyenzavalli

Kullanılıp iade edilen telefonların tekrardan satışı yasaktır. Amazon'un arka planında iadeye bakan tanıdığımdan bildiğim kadarıyla bütün cihazlar geri dönüşüme gidecek :D
Top Bottom