Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
alırken dikkat etmek lazım kullanılıp iade edilen telefonlar olabilir
Forumda bilmeden sallayanlara inanmayın hocam ürün kutusu açılmadıysa tekrar satışa uygunsa ancak o zaman tekrar satılır amazon da buna rağmen arkasında LPN etiketi olur yani böyle bir şey yaşamazsınız LPN etiketli ürünler açılmamış ürünler olduğu gibi depoda ambalajı zarar görmüş mü v.b. şeklinde kontrolü sağlandıktan sonra gönderilir eğer açılmış olsaydı tekrar satışa sunulmazdı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
batuhan yıldız
Kullanılıp iade edilen telefonların tekrardan satışı yasaktır. Amazon'un arka planında iadeye bakan tanıdığımdan bildiğim kadarıyla bütün cihazlar geri dönüşüme gidecek :D
Bu şekilde zarar etmezler mi?
Bunu rakip firmalar kötüye bile kullanabilir
Ülke şartlarında pek mümkün bulmuyorum.

Son düzenleme:

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
23 kasımdan sonra alınan telefonlara imei ekleniyor demişlerdi. Amazon'da tekrar indirime girdiğinde alsak onda imei olur mu sizce? Çünkü müşteri temsilcisi şuanda taleplere geri dönüş sağlanmıyor dedi

Birileri

80+
23 kasımdan sonra alınan telefonlara imei ekleniyor demişlerdi. Amazon'da tekrar indirime girdiğinde alsak onda imei olur mu sizce? Çünkü müşteri temsilcisi şuanda taleplere geri dönüş sağlanmıyor dedi
30 kasıma kadar 23 kasımdan önce alınan telefonlar için de imei eklenecek demişlerdi, yeni bir durum mu var?

emre3837

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Gökçe
Arkadaşlar telefoncu a34 için 9500 fatura keserim üstünü elden verirsin diyo olur mu yada başıma bı iş gelirmi

levi1131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Levi
Arkadaşlar ben a34 un kutusunu açtım. Telefonun tuşların oldugu kenar kısımlarında ambalaj yoktu. Kardeşime de aldık aynısından onda vardi. Sizde kenar kısımlarda ambalaj var mıydı? Bu bu sorun teşkil eder mi? Telefonda bir sıkıntı yok gibi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom