Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Kardeşim o zaman sorun ne? beni ne diye her yorum etiketliyorsunuz? ben sordum yine sordum yok dediler. Sevgiler.
Sorun ne belli değil mi? Müşteri hizmetlerinin tutuksuz bilgisiz halleri.
Diyelim ki şuan ara müşteri temsilcisini 1 isi sana evet eklenecek diyor
Diğeri hayır faturada düzenleme tekrar fatura çıkma olmaz asla diyor iade edebilirsiniz diyor
Diğeri diğer hafta düzelecek diyor
Eğer tanıdığın yetkili birisi varsa görüşmeni rica ettik.
Asıl sorun
Bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sordum diyerek müşteri hizmetleri ile gorusmeni atıyorsun buraya,onu bizde yapıyoruz.

qeezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Mert Kıran
Diğeri hayır faturada düzenleme tekrar fatura çıkma olmaz asla diyor iade edebilirsiniz diyor
Asıl sorun
Bu

Ve sordum diyerek müşteri hizmetleri ile gorusmeni atıyorsun buraya,onu bizde yapıyoruz.
knk boşver ya uğraşmak istemiyor belli

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Asıl sorun
Bu

Fatura işleri devlet işleri benim müdahale etmem veya gidip ricam etmem olmaz. HB kabak gibi yazmış "ÖĞRENCİYE VERGİ İNDİRİMLİ" diye yazmış Amazon bundan tek satır bahsetmemiş ben de size dedim ki "ARKADAŞLAR DİKKATLİ OLUN" tercih sizin sonra pürüz yaşayınca bana yükleniyorsunuz. Risk almak istediniz aldınız olumlu veya olumsuz sonucuna katlanacaksınız. Antenin biri de çıkıp HB sponsor muhabbeti yapıyor ben sadece buna kızıyorum benim Amazon, HB, Trendyol N11 hepsi ile işbirliğim var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Bende o düşünceye vardım,konu sapıyor sürekli.rica etmiştik sadece.Sonucta Abdullah abi bir şey vaad etmedi alın demedi.Bizimkisi bi abimiz olarak ricaydi.
Canı sagolsu.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bende o düşünceye vardım,konu sapıyor sürekli.rica etmiştik sadece.Sonucta Abdullah abi bir şey vaad etmedi alın demedi.Bizimkisi bi abimiz olarak ricaydi.
Canı sagolsu.
Kardeşim FATURA bu FATURA bunun hakkında yasal olarak ben sizin adınıza tek satır ricada bulunamam yol bilmiyor yordam bilmiyorsunuz beni taşlıyorsunuz.

qeezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa Mert Kıran
Kardeşim FATURA bu FATURA bunun hakkında yasal olarak ben sizin adınıza tek satır ricada bulunamam yol bilmiyor yordam bilmiyorsunuz beni taşlıyorsunuz.
abi gergin demek ki insanlar sende yaşının adamı olarak küçüktür boşver de geç sakin ol neden bu kadar geriliyorsun

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
Arkadaşım zaten biz konunun taaaaaaa en başında amazon ile bu konu hakkında hem biz hem forum üyeleri görüştü ukala ukala konuşma ergen misin nesin al görüşmenin sonucu amazonun verdiği cevap. Bir de beni etiketliyor bir haltı becermiş gibi sonra biz egolu kibirli oluyoruz daha yorum yazdığın konuyu okumaktan acizsin.

Alıntıyı görüntüle
eyvallah abi sen büyüksün, sen haklısın abi özür dilerim

Birileri

80+
arkadaşlar vaziyet bu şekilde 23 kasımdan sonrakiler eklenmiş gerçekten de ne alakaysa amazonun işleri işte neyse ekleniyo bi gelişme var en azından telefonu geri çıktığı gibi koydum kutuya iadeye hazır vaziyette ne olur ne olmaz yeni sahibini bekliyor tekrardan ben olurum yeni sahibi umarım. İadeyi alınca @Abdullah Hacıgül ' e şöyle toplu bir ekran görüntüsü atalım da içimin yağları erisin insan güzelce söyler arkadaşlar yardımcı olamıyorum kusura bakmayın umarım hallolur sorununuz da alabilirsiniz filan der "Siz harbi düşünmeden konuşan insanlarsınız! siz A34'ün vergi iadesini alamayacaksınız ama M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olacak." diye konuşup da kendini rezil etmenin anlamı ne daha sana açıklamama rağmen gidip de vergi indirimi diye ifade etmen olayı ayrı gülünç vergi indirimi değil bu tamam mı bu telefon desteği faturada yazıyorki kdv oranı yüzde 20 yani 1513.17 TL yazıyor biz 1500tl iade almıyacağız biz 4 4.5k arası bir rakam iade alıcaz anla artık şunu vergi indirimi değil bu.
Gelmiş bide M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olucak diyorsun arkadaş m 34 nereeee a 34 nere ayrıca niye HB'den alıyım ki samsung 12 taksit verirken vade farksız kredi şeklinde (hepsiburada da veriyor diye gelip de savunma bana vermiyor denendi bir çok arkadaşım denedi ve sistemlerinde sıkıntı var HB nin kendileri de dediler bana) gider samsungdan alırım 9.5a hem faturada tc de yazıyor imei de yazılı örnek kanıt var elimde direk atabilirim isterseniz (not: su an çok üşeniyorum atmaya ) üstelik 3 ay da ekran koruma sigortası veriyorlar yanında ben nabıyım arkadaş HB yi ne HB imiş HB de HB başka site ismi bilmiyor musun bak PC hocasına ismini bile bilmiyorum adamın ama o adam sponsorluk almıyor mu o adam reklam almıyor mu ama gidip başka sitelerden de ürünler paylaşıyor değil mi?? sana lafım yok yanlış anlama istediğinle çalış ama gelip de bizi burda senin dediğin istediğin yerden almadık diye de gelip bizi ayıplayamazsın biz sana naptık da düşmanın olduk hemen (bir iki dene ***** arkadaşlar var orası ayrı onlara lafım yok) basitçe yardımını istedik hayır diyip geçmek yerine niye uzatıyorsun daha, git HB reklamını yap sen seversinAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Telefonda sadece KDV yok, telefondaki en büyük vergi ÖTV dir. Aslında vergi indirimi demek daha doğru olur. Devlet verginin tamamını iade etmiyor büyük kısmını iade ediyor.

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
Kardeşim FATURA bu FATURA bunun hakkında yasal olarak ben sizin adınıza tek satır ricada bulunamam yol bilmiyor yordam bilmiyorsunuz beni taşlıyor

Telefonda sadece KDV yok, telefondaki en büyük vergi ÖTV dir. Aslında vergi indirimi demek daha doğru olur. Devlet verginin tamamını iade etmiyor büyük kısmını iade ediyor.
Ekran görüntüsü 2023-11-26 145522.png

Dewletimiz telefon desteği denmesi uygun görmüş, buyurmuş.

tek bir tanesine bile beton yetmez abi sen büyüksün abi adamsın özür dilerim reis :kekw::peepokalp:🙏🙏🙏 affet nolursun

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Alıntıyı görüntüle
Dewletimiz telefon desteği denmesi uygun görmüş, buyurmuş.

tek bir tanesine bile beton yetmez abi sen büyüksün abi adamsın özür dilerim reis :kekw::peepokalp:🙏🙏🙏 affet nolursun
Sayende sorunu çözdük kanka uzattıkça uzatıyosun : DDDD

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,141
Üyeler
151,179
Son üye
Methais