Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Selman
Beyler telefonda da görüştüm tekrardan, Amazon müşteri hizmetleri arkadaşla net bir görüşmem oldu. Fatura biriminden gelen cevap net. Bugünden itibaren başvuran bütün arkadaşları 30 Kasıma kadar yetiştireceğiz. Tekrardan talep kaydı açmanız gerek dedi. Benim adıma açtı. 30 Kasım 2023 tarihinde eski fatura tarihinizle yeni bir fatura mail adresinizden sizlere iletilecektir dedi. Dedim bak çok kesin net konuşuyorsun, evet bu zamana kadar net konuşmamamız istendi. Fakat şu anda bu konuda gönül rahatlığıyla çok net bir şekilde ifade edebilirim dedi. Hadi inşallah.
IMG_20231126_185243.jpg
IMG_20231126_185234.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Beyler telefonda da görüştüm tekrardan, Amazon müşteri hizmetleri arkadaşla net bir görüşmem oldu. Fatura biriminden gelen cevap net. Bugünden itibaren başvuran bütün arkadaşları 30 Kasıma kadar yetiştireceğiz. Tekrardan talep kaydı açmanız gerek dedi. Benim adıma açtı. 30 Kasım 2023 tarihinde eski fatura tarihinizle yeni bir fatura mail adresinizden sizlere iletilecektir dedi. Dedim bak çok kesin net konuşuyorsun, evet bu zamana kadar net konuşmamamız istendi. Fakat şu anda bu konuda gönül rahatlığıyla çok net bir şekilde ifade edebilirim dedi. Hadi inşallah.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Şimdi aradım bende Herhangi bir bilgi paylaşımı olmadığını söylediler,bekliyoruz diyorlar.

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ömer Faruk Altınova
Ben de az önce görüştüm. Durumun tekrar iletildiğini hala araştırma sürecinde olduğunu ve kesin bilgi veremediklerini söylediler. Aldığım tek olumlu yanıt taleplerin karşılanmaya başladığını söylediler.

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
Bana da bugün 23 kasımdan sonra alınan telefonlara ekleme yapıldı dedi. 13 kasımda aldığım için telefonu tekrar talep açtı bu hafta çözüleceğini söyledi

Chronosis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Semih
Arkadaşlar bunların hiçbir şeyi düzelteceğini düşünmüyorum artık, mh çalışanları bile farklı farklı cevaplar veriyor. Belki sizin yana yakıla iş aradığınız pozisyonlarda çalışan insanların da ne kadar kalifiye olduğunu da görmüşsünüzdür umarım. Mh'deki bazı arkadaşlar hiçbir kesinlik yokken net net cevaplar veriyorlar bir de, tamamen umut tacirliği yapıyorlar, direkt şikayet edin onları

Son düzenleme:

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
arkadaşlar vaziyet bu şekilde 23 kasımdan sonrakiler eklenmiş gerçekten de ne alakaysa amazonun işleri işte neyse ekleniyo bi gelişme var en azından telefonu geri çıktığı gibi koydum kutuya iadeye hazır vaziyette ne olur ne olmaz yeni sahibini bekliyor tekrardan ben olurum yeni sahibi umarım. İadeyi alınca @Abdullah Hacıgül ' e şöyle toplu bir ekran görüntüsü atalım da içimin yağları erisin insan güzelce söyler arkadaşlar yardımcı olamıyorum kusura bakmayın umarım hallolur sorununuz da alabilirsiniz filan der "Siz harbi düşünmeden konuşan insanlarsınız! siz A34'ün vergi iadesini alamayacaksınız ama M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olacak." diye konuşup da kendini rezil etmenin anlamı ne daha sana açıklamama rağmen gidip de vergi indirimi diye ifade etmen olayı ayrı gülünç vergi indirimi değil bu tamam mı bu telefon desteği faturada yazıyorki kdv oranı yüzde 20 yani 1513.17 tl yazıyor biz 1500tl iade almıyacağız biz 4 4.5k arası bir rakam iade alıcaz anla artık şunu vergi indirimi değil bu.
Gelmiş bide M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olucak diyorsun arkadaş m 34 nereeee a 34 nere ayrıca niye HB'den alıyım ki samsung 12 taksit verirken vade farksız kredi şeklinde (hepsiburada da veriyor diye gelip de savunma bana vermiyor denendi bir çok arkadaşım denedi ve sistemlerinde sıkıntı var HB nin kendileri de dediler bana) gider samsungdan alırım 9.5a hem faturada tc de yazıyor imei de yazılı örnek kanıt var elimde direk atabilirim isterseniz (not: su an çok üşeniyorum atmaya ) üstelik 3 ay da ekran koruma sigortası veriyorlar yanında ben nabıyım arkadaş HB yi ne HB imiş HB de HB başka site ismi bilmiyor musun bak PC hocasına ismini bile bilmiyorum adamın ama o adam sponsorluk almıyor mu o adam reklam almıyor mu ama gidip başka sitelerden de ürünler paylaşıyor değil mi?? sana lafım yok yanlış anlama istediğinle çalış ama gelip de bizi burda senin dediğin istediğin yerden almadık diye de gelip bizi ayıplayamazsın biz sana naptık da düşmanın olduk hemen (bir iki dene ***** arkadaşlar var orası ayrı onlara lafım yok) basitçe yardımını istedik hayır diyip geçmek yerine niye uzatıyorsun daha, git HB reklamını yap sen seversin
Ekran görüntüsü 2023-11-26 115056.png

Ekran görüntüsü 2023-11-26 115056.pngEkran görüntüsü 2023-11-26 115101.png
Ekran görüntüsü 2023-11-26 115101.png
Ekran görüntüsü 2023-11-26 115101.pngEkran görüntüsü 2023-11-26 115056.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
arkadaşlar vaziyet bu şekilde 23 kasımdan sonrakiler eklenmiş gerçekten de ne alakaysa amazonun işleri işte neyse ekleniyo bi gelişme var en azından telefonu geri çıktığı gibi koydum kutuya iadeye hazır vaziyette ne olur ne olmaz yeni sahibini bekliyor tekrardan ben olurum yeni sahibi umarım. İadeyi alınca @Abdullah Hacıgül ' e şöyle toplu bir ekran görüntüsü atalım da içimin yağları erisin insan güzelce söyler arkadaşlar yardımcı olamıyorum kusura bakmayın umarım hallolur sorununuz da alabilirsiniz filan der "Siz harbi düşünmeden konuşan insanlarsınız! siz A34'ün vergi iadesini alamayacaksınız ama M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olacak." diye konuşup da kendini rezil etmenin anlamı ne daha sana açıklamama rağmen gidip de vergi indirimi diye ifade etmen olayı ayrı gülünç vergi indirimi değil bu tamam mı bu telefon desteği faturada yazıyorki kdv oranı yüzde 20 yani 1513.17 TL yazıyor biz 1500tl iade almıyacağız biz 4 4.5k arası bir rakam iade alıcaz anla artık şunu vergi indirimi değil bu.
Gelmiş bide M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olucak diyorsun arkadaş m 34 nereeee a 34 nere ayrıca niye HB'den alıyım ki samsung 12 taksit verirken vade farksız kredi şeklinde (hepsiburada da veriyor diye gelip de savunma bana vermiyor denendi bir çok arkadaşım denedi ve sistemlerinde sıkıntı var HB nin kendileri de dediler bana) gider samsungdan alırım 9.5a hem faturada tc de yazıyor imei de yazılı örnek kanıt var elimde direk atabilirim isterseniz (not: su an çok üşeniyorum atmaya ) üstelik 3 ay da ekran koruma sigortası veriyorlar yanında ben nabıyım arkadaş HB yi ne HB imiş HB de HB başka site ismi bilmiyor musun bak PC hocasına ismini bile bilmiyorum adamın ama o adam sponsorluk almıyor mu o adam reklam almıyor mu ama gidip başka sitelerden de ürünler paylaşıyor değil mi?? sana lafım yok yanlış anlama istediğinle çalış ama gelip de bizi burda senin dediğin istediğin yerden almadık diye de gelip bizi ayıplayamazsın biz sana naptık da düşmanın olduk hemen (bir iki dene ***** arkadaşlar var orası ayrı onlara lafım yok) basitçe yardımını istedik hayır diyip geçmek yerine niye uzatıyorsun daha, git HB reklamını yap sen seversinAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Haklısın yazdıklarında o iki üç saçma cevap yazan arkadaşları savunmuyorum orada Abdullah abi haklı güzel indirimler de paylaşıyor onda da hak veriyorum ancak biz sorunumuzu anlatmamız rağmen hala hb yi savunuyorsun,Amazondan alırsan iade alamayacaksınız ama hb den olsa iade alacaksın diyorsun nereden biliyorsun bu kesin bilgiyi? Kaynak göstererek paylaş o zaman.Kendini bizim yerimize koysa 9500 TL civarında alınabilecek en iyi telefonlardan birinin a34 olduğunu düşünürsün haklı olarak da amazondan aldık çünkü 10-15 gün boyunca takip ettim düşmedi fiyatı özellikle hepsiburadayi da takip ettim.
Amazonda tanıdığın birisi varsa görüşmeni rica ettik işitmedigimiz laf kalmadı,ne hb ymis arkadaş.

mrt05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Noyan
10 dk önce arkadaşıma bu şekilde dönüş yapmışlar…
IMG_0769.jpeg

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Amazon gibi bir firmanın bu tarz bir durumda müşterilerini yalnız bırakacağını düşünmüyorum. Eni sonu bu durumun çözüleceğini düşünüyorum.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
insan güzelce söyler arkadaşlar yardımcı olamıyorum kusura bakmayın
Arkadaşım zaten biz konunun taaaaaaa en başında amazon ile bu konu hakkında hem biz hem forum üyeleri görüştü ukala ukala konuşma ergen misin nesin al görüşmenin sonucu amazonun verdiği cevap. Bir de beni etiketliyor bir haltı becermiş gibi sonra biz egolu kibirli oluyoruz daha yorum yazdığın konuyu okumaktan acizsin.

Screenshot 2023-11-26 233933.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Arkadaşım zaten biz konunun taaaaaaa en başında amazon ile bu konu hakkında hem biz hem forum üyeleri görüştü ukala ukala konuşma ergen misin nesin al görüşmenin sonucu amazonun verdiği cevap. Bir de beni etiketliyor bir haltı becermiş gibi sonra biz egolu kibirli oluyoruz daha yorum yazdığın konuyu okumaktan acizsin.

Alıntıyı görüntüle
Abi daha önce vergi iadesi olması için gerekli şartları okudun mu eğer okuduysan buradaki konuşmanın geçersiz olduğunu ve müşteri temsilcisinin de bilgisiz olduğunu anlardın.
Ve bu durumla karşı karşıyayız biz.Senin anlamadığın konu da bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi daha önce vergi iadesi olması için gerekli şartları okudun mu eğer okuduysan buradaki konuşmanın geçersiz olduğunu ve müşteri temsilcisinin de bilgisiz olduğunu anlardın.
Ki buna bir ekleme yapayım bu telefonu aldığımda müşteri hizmetlerinden bir çalışan bana alacağın telefonun YERLI URETIM ,BELLI BIR MARKA MODEL DE GECERLIDIR yanıtını verdi tarih 13 Kasım.Ve bu vergi iadesi maddeleri yaklaşık bu konuşmadan 25 gün önce falan paylaşılır 13 gün önce ay başında da resmi gazetede yayınlanmıştı.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kardeşim o zaman sorun ne? beni ne diye her yorum etiketliyorsunuz? ben sordum yine sordum yok dediler. Sevgiler.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,144
Üyeler
155,049
Son üye
Bino11
Top Bottom