Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

A_TURAN_A

80+ Bronze
11.11 sabahı HB müşteri hizmetleri ile konuştum. Faturanın tüm şartlara uygun kesileceğini söylediler. Daha sonra da Amazon müşteri hizmetleri ile konuştum. Fatura'da IMEI yazmıyor cevabından sonra vergisiz cihaz şartlarında bulunduğunu söyledim. Daha şartlar Resmi gazetede yayınlanmadığı için Amazon tarafı net bir şey söyleyemiyordu. 14 Kasım günü şartlar resmi gazetede yayınlandıktan sonra Amazon müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm ve geceye doğru faturada IMEI olacağını söyledikleri için a34 satın aldım. Geri kalan hikayeyi de zaten birçok kişi yaşadı. Günün sonunda iki tarafta en başta yanlış bilgi verdi. İki tarafta taleplerin çözüleceğini söyledi. Sen şu siteden aldın şuradan alsaydın böyle olmazdı yerine iki tarafın da neden en başta yanlış bilgi verdiğini ve neden sorunlarımızın günlerdir çözülmediğini konuşmalıyız bence.
tc talebi oluşturursanız hepsiburada da faturaya yazıyorlar ben öyle alıp başvurdum gsbbiz e .

Lucius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Adem Elmadağı
abdullah abi a34'ün vergisini alamayacaksınız demiş, aşağıdaki tutarla alamıyor muyuz?
mal/hizmet tutarı: 7.915,84 TL
toplam vergi: 1.583,16 TL
ödenecek tutar: 9.499 TL
IMEI eklenirse alırsın 30 kasıma kadar eklenecek diyor müşteri hizmetleri ama doğru mudur bilemiyorum.

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ömer Faruk Altınova
tc kimlik talebi oluşturursanız hepsiburada da faturaya yazıyorlar ben öyle alıp başvurdum gsbbiz e .
Doğrudur hocam da ben ay sonuna kadar a34 için bekleyip imei eklenmezse kullanıcam telefonu. Operatörüm hattı üzerime almam için 2,5K masraf çıkarıyor. Gelecek vergi iadesini operatöre verip üstüne bariz daha düşük bir model satın almak istemiyorum. Hepsiburada talepleri hızlıca çözüyorsa ne güzel umarım Amazon tarafını da hızlanmaya iter.

yerler42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolgahan Güvenç
IMEI eklenirse alırsın 30 kasıma kadar eklenecek diyor müşteri hizmetleri ama doğru mudur bilemiyorum.
Ben şimdi konuştum eklemeye başlamışlar kesinlikle yapılacak denildi ve vergi indiriminden faydalanacak mıyım diye sorduğumda IMEI yazılırsa tabii ki de alırsınız dedi.

Makvayuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen Fırat
Faturada iskonto gözükmesi sorun oluyor mu

Ekler

• IMG_20231117_171850.jpg
    IMG_20231117_171850.jpg
    113.7 KB · Hit: 122

A_TURAN_A

80+ Bronze
Doğrudur hocam da ben ay sonuna kadar a34 için bekleyip imei eklenmezse kullanıcam telefonu. Operatörüm hattı üzerime almam için 2,5K masraf çıkarıyor. Gelecek vergi iadesini operatöre verip üstüne bariz daha düşük bir model satın almak istemiyorum. Hepsiburada talepleri hızlıca çözüyorsa ne güzel umarım Amazon tarafını da hızlanmaya iter.
Umarım. Keşke devlet yüzde 44 yerine tablet ve bilgisayar gibi 16 alsa vergiyi de indirim kovalamasak.

Lucius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Adem Elmadağı
Faturada iskonto gözükmesi sorun oluyor mu
Bunu kesin olarak bilen yok sanırım ama bazıları sorun olabilir diyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şimdi konuştum eklemeye başlamışlar kesinlikle yapılacak denildi ve vergi indiriminden faydalanacak mıyım diye sorduğumda IMEI yazılırsa tabii ki de alırsınız dedi.
11 gündür bekliyoruz bir zahmet halletsinler artık bıktık.

yerler42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolgahan Güvenç
Bunu kesin olarak bilen yok sanırım ama bazıları sorun olabilir diyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

11 gündür bekliyoruz bir zahmet halletsinler artık bıktık.
yok iskonto ile sıkıntı yok kupon kullanırsan sıkıntı oluyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom