Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Benimkinde yazıyor kardeşim nasıl alışveriş yaptığınızı bilmiyorum yazmasa da önemli değil adamlar öğrenciye vergi indiriminin garantisini veriyor en kötü belgenle THH'ye başvurur yine KDV'ni HB'den alırsın...
TC yazmıyorsa fatura tekrarlatılabiliyormuş . TC yazılı şekilde tekrar fatura gönderiyorlarmış. Dediğiniz gibi her türlü hepsiburada en güvenilir
1700999850785.png

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
TC yazmıyorsa fatura tekrarlatılabiliyormuş . TC yazılı şekilde tekrar fatura gönderiyorlarmış. Dediğiniz gibi her türlü hepsiburada en güvenilir
Alıntıyı görüntüle
Kesinlikle dedim dedim anlatamadım 100-200 pahalı olsun HB'den alın dedim, millet işbirliği yapıyoruz diye dediğimizi yorumlayınca saldım bende bazen iyilik yaramıyor

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Beguile
Kesinlikle dedim dedim anlatamadım 100-200 pahalı olsun HB'den alın dedim, millet işbirliği yapıyoruz diye dediğimizi yorumlayınca saldım bende bazen iyilik yaramıyor
E abi madem öyle Hepsiburada da Amazon gibi A34'ü düşürseydi öğrencilerin vergi indiriminden yararlanabileceği fiyata oradan alsaydık. Gidip A34 almak varken neden M34 alalım ki?

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
sınır 9500 a34 9500 altına indi de biz mi almadık 100-200 tl pahallı olsun yazmakla olmuyor o iş

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
sınır 9500 a34 9500 altına indi de biz mi almadık 100-200 TL pahallı olsun yazmakla olmuyor o iş
Boş yapma kardeşim A34 için konuşmuyorum öğrencilere vergi indirimli bir sürü telefon paylaştım. Özellikle M34 Amazonda 100 lira ucuz diye amazona hucum ettiler şimdi kara kara düşünüyorlar hayırlı uğurlu olsun.

A_TURAN_A

80+ Bronze
E abi madem öyle Hepsiburada da Amazon gibi A34'ü düşürseydi öğrencilerin vergi indiriminden yararlanabileceği fiyata oradan alsaydık. Gidip A34 almak varken neden M34 alalım ki?
kesinlikle vardıda biz mi almadık
sınır 9500 a34 9500 altına indi de biz mi almadık 100-200 TL pahallı olsun yazmakla olmuyor o iş
M34 için en mantıklısı hepsiburada onun için de 100-200 fazla verilmesi gerekiyor ama vergi indirimiyle almanız kesinleşmiş oluyor. A34 için de amazon vs gibi yerlerde şansınızı denersiniz arkadaşlar , ama vergi indirimi de olmaz ise paranız da vaktiniz de hiç olur olur bence.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Siz harbi düşünmeden konuşan insanlarsınız! siz A34'ün vergi iadesini alamayacaksınız ama M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olacak.

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
Abdullah bu hepsiburada senin şirket herhalde. Ne savunma yapmaktir bu be. Ben birebir tc yazmiyor iade edin diye hepsiburada tarafından bilgilendirip iade etmistim. Duzenleme yeni yeni geliyor . Zaten cebini değil bizleri "daha çok" düşünsen a34 u hepsiburada uzerinden 9500e baglayabilirdin. Veya amazon konusunda yardimci olabilirdin.

Makvayuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen Fırat
Abdullah bu hepsiburada senin şirket herhalde. Ne savunma yapmaktir bu be. Ben birebir tc yazmiyor iade edin diye hepsiburada tarafından bilgilendirip iade etmistim. Duzenleme yeni yeni geliyor . Zaten cebini değil bizleri "daha çok" düşünsen a34 u hepsiburada uzerinden 9500e baglayabilirdin. Veya amazon konusunda yardimci olabilirdin.
Bende bunu anlamıyorum. Madem bu kadar iyi bir şirket Hepsiburada Amazon gibi düşürsün a34ü şu ülkenin gençlerini mutlu etsin.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Nankörsünüz abicim hem de dibine kadar nankörsünüz, Kasım ayında kimsenin yaptıramadığı yapmadığı onlarca indirimi sizin için yaptırdım eminim ki bu indirimlerden de aldığın ürünler de vardır amaaaa sana 9500'e cihaz gelmedi diye yaptığın yoruma bak senin gibi tiplere her şey fazla.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Yanlış bilgilendirilmişsiniz tc yazmasa bile talep oluşturup tc yazdırabiliyorsunuz açıklamada yazıyor zaten
1700999850785-png.605502

Mesaj otomatik birleştirildi:

Cebini düşünse her çıkardığı F/P sisteme tane başı 1.000 lira fazla ücrete sattırır ,300 stok varsa 300.000 bin lirayı her sistem videosunda cebe atardı. Zaten diğer kanallarla bile karşılaştırsanız cebini düşünse bile en az cebini düşünen kanal olduğunu anlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom