Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Orada her gün bin bir türlü insanla uğraşan müşteri hizmetlerindeki kişilerle konuşurken bence üslubumuza daha dikkat etmeliyiz. Gerçekten müşteri hizmetleri kolay bir iş değil ve zaten bu fatura ve finans işlerini muhasebe departmanı işler. Oradaki konunun suçlusu bile olmayan insanlarla böyle konuşmak bence hoş değil.
Böylece konuşmak doğru değil evet ama her müşteri temsilcisinin farklı bir şekilde konuşması ne kadar doğru? Ekip liderleri yok mu temsilcilerin? Bu şekilde arayanlara karşı net bir bilgi veremiyorlar mi? Arkadasi savunma gibi bir durum yok.10 günü geçti bu sorun olali.Ekip liderleri temsilcileri uyarıp bu konu hakkında daha net bir cevap vermesi saglatilabilirdi.Kimisi böyle bir düzenleme olmaz,prosedürumuz de imei eklenmemiş diyor ancak Web sitesinde eklenir yazıyor,kimisi 1 gün içinde çözülecek diyor ,kimisi de 1 hafta sonra.. Bu yüzden de hala bekliyoruz ve her insanın da bir sabrı var.

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
Orada her gün bin bir türlü insanla uğraşan müşteri hizmetlerindeki kişilerle konuşurken bence üslubumuza daha dikkat etmeliyiz. Gerçekten müşteri hizmetleri kolay bir iş değil ve zaten bu fatura ve finans işlerini muhasebe departmanı işler. Oradaki konunun suçlusu bile olmayan insanlarla böyle konuşmak bence hoş değil.
para kazandığın bir işi doğru duzgun yapmiyorsan, kafandan musteriye bilgi salliyorsan, MUSTERIYI BIR SAAT BEKLETIYOR GEC YAZIYORSAN, yalan yanlis bilgi veriyorsan, ters cevaplar veriyorsan müşteriye, çalıştığın yerin paylaştığı şeyleri prosedürlerini bilmiyorsan, çalıştığın işte işinle ilgili bilgi sahibi değilsen kusura bakma da her türlü muameleyi, konuşmayı, davranışı, işinden atılmayı, kötü degerlendirme almayı çok da güzel hakediyorsun demektir.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
para kazandığın bir işi doğru duzgun yapmiyorsan, kafandan musteriye bilgi salliyorsan, MUSTERIYI BIR SAAT BEKLETIYOR GEC YAZIYORSAN, yalan yanlis bilgi veriyorsan, ters cevaplar veriyorsan müşteriye, çalıştığın yerin paylaştığı şeyleri prosedürlerini bilmiyorsan, çalıştığın işte işinle ilgili bilgi sahibi değilsen kusura bakma da her türlü muameleyi, konuşmayı, davranışı, işinden atılmayı, kötü degerlendirme almayı çok da güzel hakediyorsun demektir.
sakin davranınca slak olduğumuzu düşünüp faturaya imei yazılmıyor diyip başından atıyor bütün öfkeni kusman lazım bunlara tek yaptıkları iş müşteriyi oyalamak

Lucius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Adem Elmadağı
Şimdi konuştum kesin olarak güncellenecek bilgisi verildi dedi. Ayrıca çok fazla yığılma olduğu için yapılan toplantıda kesin bir tarih vermemelerini söylemişler.

yerler42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolgahan Güvenç
mudurun kızına denk geldik heralde ben halledecem diyor skxkwsskd
Ben de arayıp sordum bu bilgiyi nasıl almış arkadaşımız toplantı olduğunu nasıl biliyor ben de anlamadım diyor. Hala net bir şey yok diyor ama IMEI sıkıntısı devam ederse iade süresi 30 günü geçse bile IMEI sıkıntısı devam ederken yine destek sağlayacağız dedi.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Beguile
Arkadaşlar var mı bir gelişme? Müşteri hizmetleri ne diyor fatura düzenlenmesiyle ilgili?

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
Ben de arayıp sordum bu bilgiyi nasıl almış arkadaşımız toplantı olduğunu nasıl biliyor ben de anlamadım diyor. Hala net bir şey yok diyor ama IMEI sıkıntısı devam ederse iade süresi 30 günü geçse bile IMEI sıkıntısı devam ederken yine destek sağlayacağız dedi.
iade süresini geçmez merak etmesinler gerek yok destek vermelerine🥰🥰🥰🥰

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
hocam bu öğrencilerin günahı neydi ya :D
Sormayin deliricem artik, bir yandan amazonu bekliyorum belki imei yazarlar diye. Tam dedim n11 faturasi gelir 2-3 gune basvururum. Amazonuda iade eder parami alirim geri. Kargodan tablet cikti. Simdi birde bununla ugras dur. 9500 TL amazonda, 9500 TL n11 de, 0 TL bende. 5 kurus para kalmadi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,326
Üyeler
153,534
Son üye
bay umutsuz
Top Bottom