Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

emre3837

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Gökçe
Sormayin deliricem artik, bir yandan amazonu bekliyorum belki imei yazarlar diye. Tam dedim n11 faturasi gelir 2-3 gune basvururum. Amazonuda iade eder parami alirim geri. Kargodan tablet cikti. Simdi birde bununla ugras dur. 9500 TL amazonda, 9500 TL n11 de, 0 TL bende. 5 kurus para kalmadi.
Knk n11 den nasıl 9500e aldın kuponla mi

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Rusty
Bosverin vergi indirimini, bu sene Noel babadan hediye isteyin beleşe gelsin. Çünkü bunun gerçekleşme ihtimali, vergi indiriminden daha yüksek

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Koskoca forumda Amazon müşteri hizmetlerinde çalışan biri yokmu aramızda

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Beguile
Amazon fatura düzenlenmesi için son durum nedir Müşteri hizmetlerinden yeni bilgi alan varmı?

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Davut Kuh
Peki bu vergi indirimi için son başvuru tarihi gibi bişey yoktur dimi? Yani 1 ay sonra fatura düzelirse ve o zaman başvurmaya başlasak bize o başvurudan bir kaç hafta sonra olumsuz bir cevap gelme ihtimali nedir? Vergi indirimi konusunda bütün koşulları okuduğumu sanıyorum ama herhangi bir son tarih görmedim ben. Bir yandan da burası Türkiye yani her an her şey olabilir. Kafalarına göre bir tarih koyup da onu bize açıklamamış olabilirler öyle bir paranoyak oldum artık.

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Peki bu vergi indirimi için son başvuru tarihi gibi bişey yoktur dimi? Yani 1 ay sonra fatura düzelirse ve o zaman başvurmaya başlasak bize o başvurudan bir kaç hafta sonra olumsuz bir cevap gelme ihtimali nedir? Vergi indirimi konusunda bütün koşulları okuduğumu sanıyorum ama herhangi bir son tarih görmedim ben. Bir yandan da burası Türkiye yani her an her şey olabilir. Kafalarına göre bir tarih koyup da onu bize açıklamamış olabilirler öyle bir paranoyak oldum artık.
31 Aralık 2023 gördüm ben

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom