Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
Nankörsünüz abicim hem de dibine kadar nankörsünüz, Kasım ayında kimsenin yaptıramadığı yapmadığı onlarca indirimi sizin için yaptırdım eminim ki bu indirimlerden de aldığın ürünler de vardır amaaaa sana 9500'e cihaz gelmedi diye yaptığın yoruma bak senin gibi tiplere her şey fazla.
Aga inanır mısın hiçbir şey almadim. Ha güzel indirjmler vardı ozellikle Lenovo monitör. Ben sana yapmiyorsun demiyorum. Lakin yapmadiginida dememiz hosuna gitmiyorsa sıkıntı var demektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış bilgilendirilmişsiniz tc yazmasa bile talep oluşturup tc yazdırabiliyorsunuz açıklamada yazıyor zaten
1700999850785-png.605502

Cebini düşünse her çıkardığı F/P sisteme tane başı 1.000 lira fazla ücrete sattırır ,300 stok varsa 300.000 bin lirayı her sistem videosunda cebe atardı. Zaten diğer kanallarla bile karşılaştırsanız cebini düşünse bile en az cebini düşünen kanal olduğunu anlayabilirsiniz.
O aciklama ben alirken yoktu. İade edin dendi. Yeni yeni geri donusler aliyoruz yakinda duzenlenip tc ler eklenecektir dendi. Ozellikle sordum geriye donukler duzenlenecek mi yok dendi.

Yanlış bilgilendirilmişsiniz tc yazmasa bile talep oluşturup tc yazdırabiliyorsunuz açıklamada yazıyor zaten
1700999850785-png.605502

Cebini düşünse her çıkardığı F/P sisteme tane başı 1.000 lira fazla ücrete sattırır ,300 stok varsa 300.000 bin lirayı her sistem videosunda cebe atardı. Zaten diğer kanallarla bile karşılaştırsanız cebini düşünse bile en az cebini düşünen kanal olduğunu anlayabilirsiniz.
Sen avukati misin knk?

A_TURAN_A

80+ Bronze
Aga inanır mısın hiçbir şey almadim. Ha güzel indirjmler vardı ozellikle Lenovo monitör. Ben sana yapmiyorsun demiyorum. Lakin yapmadiginida dememiz hosuna gitmiyorsa sıkıntı var demektir.

O aciklama ben alirken yoktu. İade edin dendi. Yeni yeni geri donusler aliyoruz yakinda duzenlenip tc ler eklenecektir dendi. Ozellikle sordum geriye donukler duzenlenecek mi yok dendi.

Sen avukati misin knk?
Avukatı değilim ama mantıklı düşünebilen biriyim.

Arondir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
omer
Amazonda 10bin şuanda ucuz ama almıyacağım %90 ihtimalle vergi indirimi olmadığı için ölü fiyata alamayanların iadesidir yoksa güzel fiyat. Korkuyorum abi amazondan ucuza ne aldıysam şüphelendim iade olmasından.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
Boş yapma kardeşim A34 için konuşmuyorum öğrencilere vergi indirimli bir sürü telefon paylaştım. Özellikle M34 Amazonda 100 lira ucuz diye amazona hucum ettiler şimdi kara kara düşünüyorlar hayırlı uğurlu olsun.
boş yapıyorsun demişsin ama zaten m34ü ben samsungun sitesinden alıp vergi indirimi alırım önemli olan a34 ü almak kimse amozondan m34 almadı yani takılma sen ona

yerler42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolgahan Güvenç
Abicim sen ne anlatıyorsun ya sanki benim yapma gibi bir görevim var Allah Allah...
Abi haklısın indirim hiç yapmayada bilirsin ama depremden çıkan birisi olarak söylüyorum j7 prime kullanıyorum telefonum yok ve almışken en iyisini almayı düşündüm ki ileride değişim yapmayayım 6 sene felan götürsün diye ve sen bizim sesimiz olmanı istiyoruz imkanımız olsa zaten devletin verdiği 4200 TL lik indirimi kullanmak yerine apple veya üst segment telefon alırdık. Evimiz yıkıldı ama Volkan Demirel olmasaydı sesimizi duyacak kişi olmazdı. Onun görevimiydi ? Depremden önce sana katılıyorum indirim dediğin ürünlerden aldığım da oldu ama ekonomi kötüye giderken biz kiraya 10k verirken bir de telefon sıkıntısı çıktı. Sadece isteğimiz sesimiz olman ama yapmazsan da haklısın görevin değil.

A_TURAN_A

80+ Bronze
boş yapıyorsun demişsin ama zaten m34ü ben samsungun sitesinden alıp vergi indirimi alırım önemli olan a34 ü almak kimse amozondan m34 almadı yani takılma sen ona
Samsung la konuştuğum da tc yer almıyor ama imei var demişlerdi samsung dan denemeyin bence
1701010601005.png

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ömer Faruk Altınova
11.11 sabahı HB müşteri hizmetleri ile konuştum. Faturanın tüm şartlara uygun kesileceğini söylediler. Daha sonra da Amazon müşteri hizmetleri ile konuştum. Fatura'da IMEI yazmıyor cevabından sonra vergisiz cihaz şartlarında bulunduğunu söyledim. Daha şartlar Resmi gazetede yayınlanmadığı için Amazon tarafı net bir şey söyleyemiyordu. 14 Kasım günü şartlar resmi gazetede yayınlandıktan sonra Amazon müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm ve geceye doğru faturada IMEI olacağını söyledikleri için a34 satın aldım. Geri kalan hikayeyi de zaten birçok kişi yaşadı. Günün sonunda iki tarafta en başta yanlış bilgi verdi. İki tarafta taleplerin çözüleceğini söyledi. Sen şu siteden aldın şuradan alsaydın böyle olmazdı yerine iki tarafın da neden en başta yanlış bilgi verdiğini ve neden sorunlarımızın günlerdir çözülmediğini konuşmalıyız bence.

A_TURAN_A

80+ Bronze
11.11 sabahı HB müşteri hizmetleri ile konuştum. Faturanın tüm şartlara uygun kesileceğini söylediler. Daha sonra da Amazon müşteri hizmetleri ile konuştum. Fatura'da IMEI yazmıyor cevabından sonra vergisiz cihaz şartlarında bulunduğunu söyledim. Daha şartlar Resmi gazetede yayınlanmadığı için Amazon tarafı net bir şey söyleyemiyordu. 14 Kasım günü şartlar resmi gazetede yayınlandıktan sonra Amazon müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm ve geceye doğru faturada IMEI olacağını söyledikleri için a34 satın aldım. Geri kalan hikayeyi de zaten birçok kişi yaşadı. Günün sonunda iki tarafta en başta yanlış bilgi verdi. İki tarafta taleplerin çözüleceğini söyledi. Sen şu siteden aldın şuradan alsaydın böyle olmazdı yerine iki tarafın da neden en başta yanlış bilgi verdiğini ve neden sorunlarımızın günlerdir çözülmediğini konuşmalıyız bence.
Konuşacak bir şey yok ki tek cevap var müşteri hizmetleri bilgisiz.

13omer13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ömer Güleryüz
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
batuhan yıldız
abdullah abi a34'ün vergisini alamayacaksınız demiş, aşağıdaki tutarla alamıyor muyuz?
mal/hizmet tutarı: 7.915,84 tl
toplam vergi: 1.583,16 tl
ödenecek tutar: 9.499 tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom