Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
Ben yaptım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon IMEI/GSB destek grubu
Hocam başvurularım kısmında sizin de şu şekilde mi? Örneğin "MERT YILMAZ Soyad"
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese hayırlı olsun peşin para olsa alacaktım bende alamadım sağlık olsun
Daha iyileri sizin olsun hocam bende kredi kartıyla aldım 3 ay erteleme verdi diye o zamana kadar iadesi yatar üstünü de kyk ile öderim dedim

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
Siz harbi düşünmeden konuşan insanlarsınız! siz A34'ün vergi iadesini alamayacaksınız ama M34'ü HB'den alanlar telefonu çok çok ucuza mâl etmiş olacak.
Abdullah aga bizim Amazon çözdü ama senin hepsiburada hala tc işini çözemedi gibi he. Simdi bak bakalim kim alacak vergi iadesini

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ramazan sefa
Merhaba, ben cuma günü Samsung A34'ü iade süresi dolacak diye değişime göndermiştim. Gönderecekleri yeni faturada IMEI sorunu yaşamayacağımı söylediler. Değişim yapıp da sorunsuz şekilde işlemini tamamlayan var mı? Bir de değişim yapmanın süreci olumsuz etkileyip, etkilemeyeceği hakkında bir bilgisi olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Selman
Merhaba, ben cuma günü Samsung A34'ü iade süresi dolacak diye değişime göndermiştim. Gönderecekleri yeni faturada IMEI sorunu yaşamayacağımı söylediler. Değişim yapıp da sorunsuz şekilde işlemini tamamlayan var mı? Bir de değişim yapmanın süreci olumsuz etkileyip, etkilemeyeceği hakkında bir bilgisi olan var mı?
Değişimde yeni Fatura çıkıyor IMEIli. Ama sol altta ödeme türü değiştirme yazıyor. kağıt üzerinde herhangi bir soruna teşkil edecek gibi durmuyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom