Neler Yeni

📞📞 AMAZON'DAN IMEI VE TC'Lİ FATURASI GELEN VARMI? 📞📞

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Sadece Amazon da değil maalesef ki Hepsiburada da var bu durum fatura da tc no yok ve 3 haftadır uğraşıyorum bir sonuç yok. @Abdullah Hacıgül aslında sponsoru olan firmayla bizim adımıza iletişime geçse sesimizi duyursak bu kadar uzatılacak bir şey kalmayacak 3 haftadır beklemenin amacı nedir bilmiyorum hayır bir de işin sonunda düzenleyemiyoruz derlerse de hiçbir şey yapamayacağız.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Beguile
Arkadaşlar eğer faturanızda TC yazmıyorsa beklemeden iade edin. Değişim yapılsa bile faturada 111111111 olarak gözükeceği söylendi bana. 25 gündür bir müşteri hizmetinin lafına kanıp bekledim boşuna. İkisinin de ekleneceğini söylemişti ama kesin eklenmeyecekmiş TC kimlik numarası.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Arkadaşlar eğer faturanızda TC yazmıyorsa beklemeden iade edin. Değişim yapılsa bile faturada 111111111 olarak gözükeceği söylendi bana. 25 gündür bir müşteri hizmetinin lafına kanıp bekledim boşuna. İkisinin de ekleneceğini söylemişti ama kesin eklenmeyecekmiş TC kimlik numarası.
Bu amazon müşteri hizmetleri mi ?E 25 gün dolmuş nasıl iade edeceksiniz ?

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Sadece Amazon da değil maalesef ki Hepsiburada da var bu durum fatura da tc no yok ve 3 haftadır uğraşıyorum bir sonuç yok. @Abdullah Hacıgül aslında sponsoru olan firmayla bizim adımıza iletişime geçse sesimizi duyursak bu kadar uzatılacak bir şey kalmayacak 3 haftadır beklemenin amacı nedir bilmiyorum hayır bir de işin sonunda düzenleyemiyoruz derlerse de hiçbir şey yapamayacağız.
Hepsiburada müşteri hizmetleri bana da hala Aralık içerisinde dönüş yapılacağını söylüyor. Başta da 1 hafta içerisinde değişilecek demişlerdi. @Abdullah Hacıgül senin verdiğin linkten aldık abi biz bu telefonları sorun olmaması gerekiyordu diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Selman
Amazon IMEI sorunu bugün itibariyle çözülmüştür. Öncelikle bütün direnenlere geçmiş olsun ve hayırlı olsun. A34'ü vergisiz dilime soktuk. Ben dedim bekleyin arkadaşlar bekleyin diye. Fatura tarihi aynı kalmış fakat fatura numarası değişmiş ve IMEI bilgisi eklenmiş.
IMG_20231217_101118.jpg

imamim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Emin Hamamcı
Hepsiburada'dan aldığım telefon için ben hala beklemedeyim. Açtığım talep için gün aşırı beklemem üzerine mesajlar atıyorlar. Açıkçası ilgileniyorlar ve çözeceklerini düşünüyorum. İnşAllah en kısa zamanda çözülür

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Amazon IMEI sorunu bugün itibariyle çözülmüştür. Öncelikle bütün direnenlere geçmiş olsun ve hayırlı olsun. A34'ü vergisiz dilime soktuk. Ben dedim bekleyin arkadaşlar bekleyin diye. Fatura tarihi aynı kalmış fakat fatura numarası değişmiş ve IMEI bilgisi eklenmiş.
Alıntıyı görüntüle
Hadi inşallah darısı Hepsiburada mağdurlarına diyelim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkcanimei
Arkadaşlar, ben de Amazon'dan telefon sipariş edeceğim ancak IMEI'siz gelmesinden korkuyorum. Sizce bu saatten sonra IMEI'siz gönderme ihtimalleri var mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,257
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Arkadaşlar, ben de Amazon'dan telefon sipariş edeceğim ancak IMEI'siz gelmesinden korkuyorum. Sizce bu saatten sonra IMEI'siz gönderme ihtimalleri var mı?
Gelen bütün telefonlar IMEI'li gelir zaten hocam, senin bahsettiğin faturadaki IMEI ise biraz uğraştırıyor ama sonunda yazıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkcanimei
Gelen bütün telefonlar IMEI'li gelir zaten hocam, senin bahsettiğin faturadaki IMEI ise biraz uğraştırıyor ama sonunda yazıyorlar.
Hocam kusura bakmayın, faturadan bahsediyordum zaten. Güncel olarak sipariş ettiğimiz telefonun faturasının IMEI'siz gelme ihtimali hala var mıdır?

Son düzenleme:
Top Bottom