Arama sonuçları: *

1. ErenROG

Çözüldü✓ D diskine erişim sağlayamıyorum

Arkadaşlar D diski bu şekilde görünüyor. Birkaç gündür bilgisayar açılırken de disk taraması yapılarak açıldı ama dün bir sorun yoktu bugün bu şekilde oldu. İçinde bir sürü oyun vardı logoları da gitti. Ayrıca nereye girsem yanıt vermiyor diyor ve donuyor. Windows'un bilgisayarı kapat tuşu da...
  2. ErenROG

Instagram Instagram DM önerileri kısmı görünmüyor.

Gönderi paylaşmak için gönder butonuna bastığımda kimse görünmüyor. Güncelleme falan yapmadan birden oldu başka cihazdan ve PC'den de denedim aynı sorun vardı ama onlar sonradan düzeldi. Telefondaki uygulama bir türlü düzelmiyor. Beta programındaydım çıktım normalini indirdim, APK olarak eski...
  3. ErenROG

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

TurkNet'i kullanmaya TT altyapısı ile başladım sonradan GigaFiber geldi evime ama TT altyapısı ile kullanırken de hiçbir sıkıntı veya kesinti yaşamadım hatta GigaFiber'de daha çok kesinti yaşıyorum desem yeridir. Çok fazla kötü yorum var ama ben hiç olumsuz bir şey görmedim kullandığım sürece...
  4. ErenROG

HyperX Predator RGB mi, Kingston HyperX Fury mi?

Gerekli sebeplerimiz var illaki hocam. Umarım başka yerlerde görüşürüz. :)
  5. ErenROG

Hayır, forumu bırakalı uzun zaman oldu.
  6. ErenROG

Usta biz mazi olduk. 🥲
  7. ErenROG

Yaşım Gemi Adamı Olmaya Yetiyor Mu?

16 yaşını bitirmiş olman gerekiyor gemi adamı belgesi alabilmen için. Yani benim çalıştığım şirkette bu şekilde ama gemi adamı olabilir raporu gerekiyor onda yaş sınırı yok ama kurs sonrası sertifikalar içinde 16 yaş sınırı var diye biliyorum. Ayrıca bu yaşta önermem böyle bir mesleği. Parası...
  8. ErenROG

Sizce Ethereum Daha Fazla Düşer mi?

Ben de diyorum ki ETH düşse yatırımcılar, düşmese siz mağdur oluyorsunuz. Borsa işlemleri bitmeyeceği için yine sıkıntıyı siz çekersiniz.
  9. ErenROG

Sizce Ethereum Daha Fazla Düşer mi?

Böyle diyorsun da sen 1 PC parçası alacaksın diye milyonlarca insan batsın mı? Onca insanın yüklü miktarda parası var kripto borsasında. Düşmesi PC parçalarının fiyatlarını düşürür belki ama sadece bir oyuncu ekran kartı alacak diye piyasayı durdurmazlar. Bu fiyatlara alışmak lazım. Zaten...
  10. ErenROG

RTX 3080 9K rtx 3060 4500

5600x 3080 ile darboğaz yapmıyor. Kendim kullanıyorum. 1080P kullanmayacaksan işlemci değişikliği için acele etmene gerek yok. Hatta değiştirmesen bile olur.
  11. ErenROG

70.000 TL'lik Kasa Toplayacak Olsaydınız

5900x, 3950x'den çok daha güçlü ve 3 K daha ucuz. Sırf pahalı diye eklemişsin. :D
  12. ErenROG

Bedava içecek SİNS'İ !!!

Redbull'da boğa spermi vardı. Yoksa bunda...
  13. ErenROG

Her rütbede en sevdiğiniz üye(ler) :)

Aga Tost????
  14. ErenROG

150TL GeForce Now'a Verilir mi? (ACİL)

Buna sen karar vermelisin, biz senin ne kadar sıklıkla oyun oynadığını, ne oyun oynadığını bilmiyoruz. Oynamak istediğin oyunlar GFN'de varsa ve kullanacaksan alabilirsin. 3 aylık 150 TL güzel.
  15. ErenROG

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Çok sesli ve çok sıcak çalışıyor. %70 fan devrinde 75-80 derecelere çıkan bir kart. Kulaklık takmama rağmen sesi rahatsız ediyordu. Malzeme kalitesi çok iyi değil. Overclock da yapılmıyor adam akıllı. OC'li diye 15 MHz OC yapıp satıyorlar.
  16. ErenROG

r5 3600 rtx 3060 darboğaz olur mu ?

Sistemin linkini at bakalım. 3600 ile biraz darboğaz olur.
  17. ErenROG

9400F ile aynı işlemci. :D 9400F'e sövenler 3500x öneriyolar. 3100 çok daha mantıklı. Zaten şimdi de 3500x fiyatına 10400F+Soğutucu alınıyor. :D
  18. ErenROG

Ulaaa onu unutmuşum. Bir de 3500x, doğru. Aldığım güne lanet olsun. İkisinden de kurtuldum. ROG Strix Forever...
  19. ErenROG

Inno3D 2060S Twin X2 OC
  20. ErenROG

Ryzen5 3600 aldım 1200tl iyi midir??

Ya arkadaşım adam 1200 TL'ye almış. Aynı fiyat standartlarına diyor adam. Sen ne diyorsun?
Top Bottom