Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

Horatius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
Intel i5-2450M CPU GeForce 410M 4GB Ram Laptop :(
İsim
Arda Turun
Türknetin kendi altyapısından hizmet almazsan büyük ihtimalle aynı ilgiyi göremeyeceksin. Hatta büyük ihtimal değil kesin göremezsin :D
Hiçbir anlamı kalmadı ki o zaman kimse garantisini veremez hiç bir sorun olmayacağının, Türkiye şartlarında özellikle.

Musa Dinç

80+ Bronze
Merhabalar,
Yeni taşındığımız eve internet bağlatmak istiyorum ve yaptığım araştırmalar sonucunda fiyat performans olarak türknet ve netspeed'in diğer markalara göre önde olduğunu gördüm.
Kablonet ile ilgilide bir çok iyi yorum duydum fakat altyapı sorgularken sokağımızda hiç bir bina gözükmüyor.
Kablonet bağlatabilir miyim?
Türknet ve netspeed kullananlar ve kullanmış olanlarda tecrübelerini biraz anlatırlarsa güzel bir karşılaştırma olur.
Eklenti olarak türknet ve netspeedin altyapı sonuçlarını bırakıyorum.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.
İlk önce kablonet il müdürlüğüne gidip başvuru yap zaten onaylanması Altyapı gelmesi falan en az 3 hafta sürer internet siz kalma direk türkneti al.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Aynen Alp ya büyük ihtimalle öyle
Öyle.
Bu attığım pakette müşteri temsilcisi ilgili olmayacak mı yani herhangi bir sorun yaşadığımda?

Ayrıca ping değerleri Marmara'da olmadığım için yüksek olursa download hızı da bir işe yaramaz benim için.
Fiber altyapıda Telekom altyapısından Turknet kullanıp teknik sorun yaşayan çok az. TurkNet'in tek farkı aynı arıza kaydı sistemini online yapması. Yine sesli olmasa da görüşebileceğiniz birileri var.
Ayrıca ping yüksek de olmaz, merak etmeyin. Hangi ildesiniz?
Türknetin kendi altyapısından hizmet almazsan büyük ihtimalle aynı ilgiyi göremeyeceksin. Hatta büyük ihtimal değil kesin göremezsin :D
"Aynı"

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
TurkNet'i kullanmaya TT altyapısı ile başladım sonradan GigaFiber geldi evime ama TT altyapısı ile kullanırken de hiçbir sıkıntı veya kesinti yaşamadım hatta GigaFiber'de daha çok kesinti yaşıyorum desem yeridir. Çok fazla kötü yorum var ama ben hiç olumsuz bir şey görmedim kullandığım sürece. İnternetimden memnunum bir yıldan fazla zamandır da müşterisiyim. Ben TurkNet öneren taraftayım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,829
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık