Arama sonuçları: *

• Users: EmreE
  • Order by date
  1. E

Sizce Ezan Türkçe Okutulmalı Mı?

Hiçbir dil bir ötekine tamamen çevrilemez. Ezan evrenseldir. Dünyanın her yerinde arapça okunur. Kur'an veya hadisin arapçası korunmalıdır. Çünkü Türkçesi kişiden kişiye değişir açınız bakınız Kur'an meallerine aynı arapça kelimeler kaç farklı kelime ile dilimize çevrilmiştir.
  2. E

18k civarı oyuncu laptopu

Öğrenciyim bütçe çok oynamaz maksimum 20 çıkar orta düşük grafiklerde oyunları açsın bataryası uzun gitsin işlemcisi güçlü olsun istiyorum hp victus ryzen 7 5800H 17 k idi alamadım 30 k oldu fiyatı düşer mi sizce önerileriniz neler
  3. E

Bilgisayar açılmıyor

Bende aynı sistem vardı tamamen anakart farklı olabilir ram slotları bozulmuştu bir günde eve geldim açılmadı galiba 1685204185 Ama sen yine de bilgisayarcıya git
  4. E

Birinin senden fazlaca hoşlanması

Ben bu konuda çok kararsızım gece gece uyku tutmadı bunu düşündüm hep sabah gece düşündüğümden farklı düşünüyorum bakalım ne olacak biraz daha zamana bırakacağım gibi eyw reis yorumun için
  5. E

Eyw reis gece gece vakit ayırdıgın içi teşekkürler
  6. E

Bilgisayar açılmıyor

Psudan olabilir belki gün icinde elektrik gidip gelmişse çalışmayan bilgisayarın sorunu ekipmansız zor anlaşılır sen mecbur bilgisayarcıya gideceksin gibi bu arada sistem özellikleri neler
  7. E

Zaten reddettim biraz sinirlendirdi beni bazı durumlar o yüzden kalp kırıklığı oldu bence doğru insan fakat ilişkide iyi gitse bile uzun mesafe ilişkisine dönecek max 2 3 ay sonra
  8. E

Eyvallah reis gece gece zaman ayırdığın için
  9. E

Aga şöyle bişi de var muhtemelen 3 ay sonra şehir değiştiricegim ve son 3 ayın ikisinde bulunduğum sehirde olmaya da bilirim
  10. E

Bilgisayar açılmıyor

Çalışma sesi geliyor mu
  11. E

Selamun Aleykum beyler bayanlar Bi kız beni çok seviyor ben de kızdan hoşlanmadığım için reddecekken kalbini kırdım yanlışlıkla acı çektiğini görebiliyor anlayabiliyorum.Birinin sizi bu kadar sevmesi çok değişik bir duygu yani her an bir şey desem bu iş olacak gibi şuan da bile üzerinden bir ay...
  12. E

Sim karttaki numaralar nasıl silinir ?

Sim karttaki gereksiz numaraları silmek istiyorum rehber silince numara geri geliyor ne yapmam gerek
  13. E

Outdoor Basketbol Topu Önerisi

Şekil şukul benim işim değil ama şut dediğinde etkiledim eyvallah.Hayırlı forumlar :)
  14. E

Kullandığın bir top mu
  15. E

Basketbol topum patladı yenisini almak istiyorum tarmak r500 düşünüyordum ama decahtlonda satışlardan kaldırılmış Bütçem 250 TL bandında ama gerçekten iyi bir top ise 350ye kadar zorlayabilirim. Şimdiden teşekkür ederim(Nike dominate düsünüyorum şuan )
  16. E

Steamde olmayan oyunlar

PCme pes 16 indirmek istiyorum ama steamde yok nereden nasıl indiririm
  17. E

Çok fazla yemek yiyorum (vejeteryanım)

a aradaki fark vejeteryanlar sadece hayvan eti yemez veganlar hayvansal ürünlerde tüketmez yumurta süt peynir gibi
  18. E

Çok fazla yemek yiyorum (vejeteryanım)

doktora gitmen lazım bunu kimse çözemez doktorlar çözer
  19. E

İlk defa ekran kartı takılan pc de performans düşüklüğü

silip bir daha mı yazayım
  20. E

İlk defa ekran kartı takılan pc de performans düşüklüğü

Bi̇lgi̇sayarımda Valorant, CS:GO gi̇bi oyunlar oynayabi̇lmek i̇çi̇n ekran kartı aldım, ekran kartını PC'ye taktım fakat İGPU daha i̇yi̇ FPS veri̇yor. Dri̇ver kurduğumda düzeli̇r mi̇? 2 .el aldım çalışıyor. Sistem özellikleri: Anakart: P8H6 İşlemci: İ3 2120 RAM: 4 GB Ekran kartları: HD 4850 HD...
Top Bottom