Arama sonuçları: *

1. OnTheRoonKilled

500GB M.2 SSD önerisi

İsteğim başlıktaki gibi 500GB bir M.2 SSD arıyorum ve açıkçası bütçem öyle 1K vs değil 600-700 civarı bir ürün önerirseniz sevinirim. CS3030 500-600₺ iken alamamıştım şimdi ise onlar 1K olmuş pişmanlığım var hala.
  2. OnTheRoonKilled

İnceleme KZ EDX İncelemesi

Ürünü cuma akşamı sarı site üzerinde param güvende ile 175₺ gibi bir fiyata satın aldım. Arkadaş jelatinini dahi açmadan satışa koymuş ben de Çin'den alacağıma buradan alayım dedim ve direkt satın aldım. Eğer satıcı arkadaş buradaysa kendisine tekrardan teşekkür ederim fazlasıyla ilgili bir...
  3. OnTheRoonKilled

Öneri 150-180₺ Arası Kulak Içi Kulaklık Önerisi

Bu sabah S1D ile yaşadım talihsiz ve hoş olmayan bir durum yüzünden kendime yeni bir kablolu ürün almak istiyorum. 150-180₺ arası yurt içi yurt dışı (vergi dahil) bir kulaklık aramaktayım. Silikonsuz ürünler kulağımdan düşüyor buna göre öneride bulunursanız sevinirim. En kötü paraya kıyıp...
  4. OnTheRoonKilled

Rehber Rehber Battlefield 2042 düşük FPS sorunu giderme performansı arttırma

Herkese merhaba ben OnTheRoonKilled yeni ismim ile Shuichi Tatsuo bugün sizlere Battlefield 2042'de performansı arttırmanın hızlıca birkaç temel yolunu anlatacağım. İnternette bir sürü video var ve birçoğu sadece NVIDIA Denetim Masası ayarlarını göstererek düzeltmiş burada da böyle bir rehber...
  5. OnTheRoonKilled

İnceleme Tronsmart Shadow 2.4Ghz Wireless İnceleme

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar bu gün sizler ile birlikte @PustiKafa'nın sponsorluğunda yazma şansı ettiğimiz Tronsmart Shadow hakkında konuşacağız. 13 Kasım 2021 tarihinde Amazon üzerinden 531₺'ye alınan bu ürün klasik amazon sayesinde haftasonunu katarsak 3 günde geldi. Ürüne buradan...
  6. OnTheRoonKilled

250₺ TWS kulaklık önerisi

Bütçem 250₺ daha da üstüne çıkamam sınırım bu maalesef. QCY T10 almayı düşünüyorum ama eğer onun alternatifi varsa daha iyi olacak onlara da yönelebilirim. Buradaki tek isteğim ise şu kulaklık uzun olmasın. Uzun olması hiç hoşuma gitmiyor bu yüzden kısa ve güzel bir ürün arıyorum. Alternatifi...
  7. OnTheRoonKilled

Sistemime Big Sur kurabilirmiyim.

Açıkçası Windows'tan sıkıldım ve değişiklik denemek istiyorum bunun için ise hackintosh kurasım var. Sistemim; 1600AF GTX960 16gb ram ssd 120gb olsa da hdd'den alan ayırıp yapabilirim herhalde. B450M Pro4 Buna bir şekilde Big Sur kurabilirmiyim High Sierra hiç hoşuma gitmiyor. Eğer...
  8. OnTheRoonKilled

Spotify Premium vs Youtube Premium

Soru açık bir şekilde başlıkta bulunmakta. Açık konuşmak gerekirse Çince şarkılar dinlediğimden dolayı Youtube üzerinde de bir sürü şarkı olduğundan dolayı bu türden farklı şarkılar bulunmakta ama gördüğüm üzere spotify bu kadar geniş değil. paparanın geri vereceği parayı da göz önünde...
  9. OnTheRoonKilled

🔥İndirim Sennheiser GSP300 800₺!!!

https://www.amazon.com.tr/dp/B01KV3BB0S/ref=asc_df_B01KV3BB0S1629973980000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B01KV3BB0S&linkCode=asn&th=1 Canımız ciğerimiz GSP300 800₺'ye inmiş bulunmakta. Bu fiyata bedava diyebilirim gerek ses, gerek mikrofon, gerek rahatlık ve hafiflik açısından...
  10. OnTheRoonKilled

Kaliteli Display Port Kablosu Önerisi

Dün akşamki oyuncu indirimlerden Dell S2721HGF aldım g-sync özelliği de bulunuyor gördüğüm üzere ancak yanlışım yoksa bu özellik sadece Display Port üzerinden kullanılabiliyor ben de bu yüzden kaliteli güzel bir Display Port Kablosu satın almak istiyorum kasam ile yan yana olacak monitör çok...
  11. OnTheRoonKilled

Bu devirde değil arkadaşınıza babanıza bile güvenmeyin!!!!!

Evet arkadaşım yüzünden güzel bir şekilde hesabım çalındı. (Steam Guard olmasına rağmen.) Evet kendi salaklığımdan dolayı çaldırmış bulundum arkadaşıma güvenerek ve siteye düzgün bir şekilde bakmayarak ama oldu. Şu anda destek talebi oluşturdum daha önce kullandığım kart bilgileri-telefon...
  12. OnTheRoonKilled

10.500₺ Monitör Dahil sistem önerisi

Monitör konusu açmıştım ancak o iş suya yattı Mac mini alacaktı ancak oyun oynatacak pc almaya karar verdi arkadaşım. Şimdi ise 10.500₺'ye monitör dahil bir sistem almak istiyor. https://www.amazon.com.tr/dp/B08CKMW7TX?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 Monitör...
  13. OnTheRoonKilled

3800₺ 2K Monitör Önerisi

Başlıkta belirtildiği gibi 3800₺ bir bütçe var eğer değecekse 4000'e kadar çıkar en fazla. İstenilen özellik İPS erkan, Pivot, 27" veya 32", en az 144hz, 2k çözünürlük, 1ms. Daha çok Yazılım ve müzik için kullanılacak ancak video edit tarzı şeyler de yapılacak. Sağlam olsun öyle ölü piksel...
  14. OnTheRoonKilled

**Sadece Film Önerisi**

Tarihi-Bilim Kurgu-doğaüstü güç veya aksiyon temesında bir film arıyorum. En azından bu geceyi çıkarsam yeter. :D Sadece önerin beğendiklerime bakarım.
  15. OnTheRoonKilled

Steam Deck Hakkında...

Uzun süreden beri el konsolu almak istiyorum elimin altında belli başlı seçenekler var şimdi ise Steam Deck duyruldu ve güzele de benzediğinden dolayı dikkatimi çekti. Amma velakin az önce karşıma @Abdullah Hacıgül'ün "Para İsrafı" adı altında yayınladığı video geldi. Neden para israfı olduğu...
  16. OnTheRoonKilled

G-Wolves Hafif oyuncu mouseleri artık Türkiye'de

ConnectGame yine bir güzellik yaparak ağırlık konusunda aşırı hafif olan G-Wolves ürünlerini Türkiye'ye getirerek biz oyunculara büyük bir katkı daha sağladı. 65gr olan modeller...
  17. OnTheRoonKilled

144hz Curved Monitör Önerisi

Elimde belirli bir miktar para var ancak bir monitöre yetecek kadar yok. Bu yüzden alabileceğim ürünün fiyatını öğrenip ona göre para biriktirmek istiyorum. Tahmini bir bütçe isterseniz eğer 1700₺'yi geçmezse güzel olur. Curved olması önemli benim için artık düz ekrana bakmak istemiyorum...
  18. OnTheRoonKilled

Aksiyonu iyi dizi-film önerisi

Aşk ve dram temalarından filmlerde ve dizilerde nefret ederim bu yüzden güzel aksiyonu olan sürükleyici tema olarak ise (Dövüş sanatları, tarihi, bilim kurgu, doğa üstü güç) gibi olan bir film dizi önerinizi bekliyorum. Verdiğim dört tema sevdiğim türler farklı türde film dizi kabul edebilirim...
  19. OnTheRoonKilled

Mpow Air Pro tekrar stoklarda.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001430994665.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7c75b778Q9KLHh&algo_pvid=dcaf2c6a-6679-4cd9-a527-e3f1eb1b54b0&algo_exp_id=dcaf2c6a-6679-4cd9-a527-e3f1eb1b54b0-0 Rampage Fury X'e 600-700 vermektense buna 450-470₺ para verin. Vergi olarak gayet düşük fiyatlar...
  20. OnTheRoonKilled

İnceleme Lenovo Legion K500 İnceleme

Herkese merhaba bugün sizlerle 1 aydan beri sorunsuz bir şekilde kullanmış olduğum ve fiyatı ve sunduğu özellikler bakımından alınabilirliği yüksek olan Red Switch'li klavye olan K500 ile karşınızdayım. Ürünü 29 Nisan'da Amazon'dan 415₺ vererek aldım ve 3 Mayıs'ta elime ulaştı. | KUTU TASARIMI...
Top Bottom