Arama sonuçları: *

1. A

Maxi̇mum 15k Sadece Kasa Önerisi

Ödeme bilgilerini önceden kaydet. Yoksa hiçbir şekilde alamazsın. İnanılmaz hızlı bir şekilde tükeniyor stoklar
  2. A

Öneri Bilgisayar masası için koltuk önerisi lazım

Arkadaşlar merhaba. Max 1000tlye kadar çıkabileceğim bir bilgisayar koltuğu var mı? Rahat olması tercihim çünkü belimde gerçekten çok ağrı var. Üniversite + oyun oynamayı sevdiğim için günlük 10 - 12 saat masa başında geçiriyorum.
  3. A

TÜRKNET upload hızını arttırdı ?

Benim de aynı şekilde internet hızım ciddi şekilde arttı. Normalde 85 - 90mbps arası kullanıyordum dün sabah 12 civarı internetim koptu tekrar geldi ve şuan 110 - 112mbps bandında hız alıyorum
  4. A

anakart ve işlemciyi değiştirdim yapmam gereken bir şey var mı?

Bios uptade yaptıktan sonra XMP tekrar kapanacaktır. Aklınızda bulunsun
  5. A

anakart ve işlemciyi değiştirdim yapmam gereken bir şey var mı?

XMP açmayı unutma, BIOS güncellemesi varsa yapmayı unutma.
  6. A

Oem yeni ssd çalışmadı

Yani istersen internetten de key bulabilirsin veya kmspico ile de yapabilirsin. Bir zararını görmezsin
  7. A

Mobil veriden girdiğim sitelere evin interneti ile giremiyorum

Videodaki yöntemi denedim olmadı. En son Türknet ile görüştüm yeni bir ip aktaralım dediler ben de tamam dedim. Şuanlık bir sıkıntı gözükmüyor. İlgin için teşekkür ederim
  8. A

Yardım Laptopu hiçbir şekilde soğutamıyorum, bu yüzden fps kaybı yaşıyorum

Tamamdır akşam deneyeceğim. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim
  9. A

EKRAN KARTI PSU PİN KABLOSUYLA UYUMLU MU YARDIM

Sorun çıkmaz dostum takarsın
  10. A

Değiştirmem gereken bir yer var mı hocam?
  11. A

75Hz ekran fakat dediğini yaptım. 60a sabitledim hatta yetmedi fpsi 50lere falan sabitledim. Hiçbir sonuç alamadım. Bu sefer 15 dakikada değil de 30dakikada fpsim 30 40 lara düştü, ama yine de düştü
  12. A

Yardım Laptopumun neden yavaş olduğunu anlayamıyorum.

Aynı sorunu ben de kendi laptopumda yaşıyorum. Hiçbir şekilde soğutamıyorum
  13. A

Arkadaşlar merhaban. ASUS K555UB laptop kullanıyorum. 8gb ram, i5 6200U işlemci (2.8 ghz) , gt940m ekran kartım var. Termal macunlarını değiştirdim, yetmedi fanlarını, yetmedi fan bloğunu tamamen değiştirdim. Yaz- kış farketmeksizin bilgisayarım ısınıyor. Valorant ve CSGO oynuyorum, oyuna ilk...
  14. A

Yardım 1000 TL 7.1 Gaming Kulaklık Önerisi

V2X çok iyi
  15. A

Güvenli internetim kapalı
  16. A

Arkadaşlar marhaba. Mobil veriden açılan siteler evin internetiyle açılmıyor. Bilgisayarda mı sorun var diye telefondan wifi ile denedim aynı sonucu aldım. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Donanım arşivi foruma girerken bile evin internetiyle giremediğim için kendi mobil verimle girdim. İnternet...
  17. A

Yardım Nvidia NIS mobil ekran kartlarında çalışıyor mu ?

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.. gt940m ekran kartı var laptopta hiçbir şekilde ölçeklendirme vs. falan yok aynı sizinki gibi. Gına geldik yemin ederim bu laptoptan.. Ya zaten en çok ihtiyacı bizi düşük fps alan biziz sen gidip rtx 3060a bu özelliği koysan ne olacak aga
  18. A

Asus laptop ısınma kaynaklı işlemci ghz düşüü

Hem düzgün bir termal macun uyguladım hem de altına fan aldım
  19. A

Asus laptop ısınma kaynaklı işlemci ghz düşüü

Hocam dediğiniz her şeyi uyguladım ve 97 98 derecede çalışan işlemci şuan 80 75 arası çalışıyor. Düzgün bir termal macunun önemini tekrar görmüş oldum teşekkür ederim
  20. A

İtopya ürünü iade ettirip stok kapattı

Hocam hakkını ara sakın geri vites yapma böyle yapmaya alıştı iyice bunlar
Top Bottom