Neler Yeni

Yardım Nvidia NIS mobil ekran kartlarında çalışıyor mu ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra

audrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Refik Akdeniz
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.. gt940m ekran kartı var laptopta hiçbir şekilde ölçeklendirme vs. falan yok aynı sizinki gibi. Gına geldik yemin ederim bu laptoptan.. Ya zaten en çok ihtiyacı bizi düşük fps alan biziz sen gidip rtx 3060a bu özelliği koysan ne olacak aga

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.. gt940m ekran kartı var laptopta hiçbir şekilde ölçeklendirme vs. falan yok aynı sizinki gibi. Gına geldik yemin ederim bu laptoptan.. Ya zaten en çok ihtiyacı bizi düşük fps alan biziz sen gidip rtx 3060a bu özelliği koysan ne olacak aga
aynısı dedim içimden hocam gerçekten saçma umarım ileride bize de gelir ne anlamı var 3060 a o özelliği koymanın kart zaten çok yüksek fps alıyor

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
Ben sormustum mux switch sadece tulpar ve ustu var hocam. Maalesef. Belki ekstra monitor baglarsan olur. Bu arada laptoptan memnunmusun?
evet performansı çok güzel fakat bazı eksikleri var tabi o yüzden nisanda yükseltme yapacağım inşallah

By67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre
dostlarım abdullah abi denetim masasından görüntü ölçeklendirme kısmını açtı ayarları ordan yaptı. iyi dedim tamam ben de açayım yapayım dedim fakat öyle bi kısım yok. NIS teknolojisi mobil ekran kartlarında çalışmıyor mu ?

gtx1650Tİ
daha laptoplara gelmedi gelince yapmayı deneyin

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Eğer laptopta MUX switch var ise dGPU' ya geçerek NIS' i açabilirsiniz sanırım. Laptop modelini söyleyene yardımcı olmaya çalışırım
nasıl yapılıyor bana da yardımcı olabilir misiniz laptop modelim Asus Rog G513ıh-hn002

alienemre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yunus Emre Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bilim,fizik,biyoloji,transhümanizim,oyun,astronomi,ilkler tarihi,evrim.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,667
Üyeler
149,250
Son üye
sinsiatak
Top Bottom