Neler Yeni

İtopya ürünü iade ettirip stok kapattı

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
burak karadağ
Yardımcı ol o zaman, bana sen cevap yetiştiresin diye de konu açmamış.
ne saçmalıyorsun sen bilader ben burda işimi en hızlı şekilde çözebilmek için milletten fikir almak için konuyu takip ediyorum raporda bulundum senin adına umarım daha kötüsü senin başına gelir birgün.

Kadir_1987

80+ Silver
Yardımcı ol o zaman, bana sen cevap yetiştiresin diye de konu açmamış.
Arkadaşım sen ne terbiyesiz ne ahlaksız ne kadar gevşek bir karaktersin ya !!!
Abdullah'a yönlendirerek zaten yardımcı olduk.
Yaptığın pisliği bu şekilde mi örtmeye çalışıyorsun !!!

RTX3080Ti

80+
Sende de kabahat var. Müşteri hizmetlerine bağlanana kadar siparişi hemen iptal edip o an ekran kartı ile yeni sipariş versen hiç bir sorun olmaz. Müşteri hizmetleri dediğin senden benden farksız adamlar.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Sana iade et dememişler ki. Gelen kargoyu teslim alma demişler. Siparişi iptal etmeden yeni sipariş geçip kendini sağlama aldıktan sonra iptal etmen gerekiyordu.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Altı üstü fikrimizi söyledik terbiyesiz, ahlaksız gevşek diyorsun. Yaptığın pisliği örtmeye çalışıyorsun diyorsun. Altı üstü 1 kelime fikrimizi söyledik. 1987 lisin galiba 14 yaşında çoçuk gibi davranma karakterli ol.

Son düzenleme:

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sezer
Bu kadar stok sorunu olduğu zamanlarda yapılmaması gereken bir işlem olmuş kesin birisine sattılar yada birisi sistemine ekledi gönderdiler bu süreçte yerli firmalara pek güvenmemeniz lazım. geçmiş olsun itopya bu süreçte ne yapabilir bilmiyorum hatalılar ama sonuç olarak ne olur bilinmez

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Biraderli falan konuşma ahlaksızlık yapma. Yardımı haketmiyorsun

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Berkay BABUCCU
Mesajları okudum ve net diyorum.Adamların müşteri hizmeti (bak ADAMLARIN) sana demiş ki iade et.Sende bu talimatı uygulamış mısın ? (EVET) Tamamdır şimdi bunlar bu ses kayıtlarına rağmen hala diretiyorsalar sen neden onlara yalvarıyorsun ki.Gideceksin THH ye başvurup durumu anlatacaksın.Bırak site sana yalvarsın daha sonra dava açma diye.Hakkınızı arayın.Adamlar artık herkesi +60 yaşındakiler gibi sanıyor.Genç nesil zeki olun arayın hakkınızı böyle aptallarla uğraşmak yerine bırakın onlar dava mahkeme ile size yalvarsınlar.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Abdullah Hacıgül itopya müşteri hizmetleri değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Burak Karadağ
Mesajları okudum ve net diyorum.Adamların müşteri hizmeti (bak ADAMLARIN) sana demiş ki iade et.Sende bu talimatı uygulamış mısın ? (EVET) Tamamdır şimdi bunlar bu ses kayıtlarına rağmen hala diretiyorsalar sen neden onlara yalvarıyorsun ki.Gideceksin THH ye başvurup durumu anlatacaksın.Bırak site sana yalvarsın daha sonra dava açma diye.Hakkınızı arayın.Adamlar artık herkesi +60 yaşındakiler gibi sanıyor.Genç nesil zeki olun arayın hakkınızı böyle aptallarla uğraşmak yerine bırakın onlar dava mahkeme ile size yalvarsınlar.
Çok doğru, ürün adamın eline gelecek galiba kargoda ve şuan iade et diyorlar. Vallahi insan gülmemek için kendini zor tutuyor sanki araba kiralamışta rent a car aracımı getir diyor. Ülkemizin ticari ahlakı bu kadar işte.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
burak karadağ
hocam bilgisizliğimden soruyorum thh ye başvurduğumda süreç nası işliyor ve nekadar sürüyo ayrıca kazandığım zaman ne elde etmiş oluyorum ?

Top Bottom