Neler Yeni

İtopya ürünü iade ettirip stok kapattı

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
Kargoyu almamak iade etmek demek zaten
e yani :)
"Olduğu için hemen siparis geçin" dedikleri için kendilerini haklı çıkarırlar. Ayrıca +10.400TL dir o ben de incelemiştim DAV4.5'i. Yani size 15 bin civarında bi fiyata gelecekti. Şahsi görüşüm buradan bir şey çıkmayacağı yönünde. Eğer 15k verip 3060li sistem almak hedefindeyseniz bence itopya yakın zamanda 3050 3060lı güzel sistemler çıkarır onlara yönelebilirsiniz. 10.4k ya 3060 dahil sistemin olduğunu da düşünmüyorum. Siz bilirsiniz yine de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki, itopyayı tekrar aradın mı bana böyle dendi e ürün nerde gibisine.
aradım işte en son dedim yeter biri bana yardımcı olsun herkes birbirine aktarıyo tekrar tekrar anlatıyorum geçiştiriyorusunuz vs. mail atmamı istediler bende mail attım

şahin doğan

80+ Platinum
Kargoyu almamak iade etmek demek zaten
evet ama itopyanın demek istediği şey kargo gelince almayın iptal edin paranız yatınca sistemi tekrardan sipariş verin demek değildir. ekran kartlı sistemi sipariş et diğer kargon gelince de alma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet ama itopyanın demek istediği şey kargo gelince almayın iptal edin paranız yatınca sistemi tekrardan sipariş verin demek değildir. ekran kartlı sistemi sipariş et diğer kargon gelince de alma.
üzülerek söylüyorum ama bu durumda arkadaş hiçbir şekilde haklı çıkamaz. itopyanın insafına kalmış artık.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
maile hala cevap gelmedi tekrar aradım hiç bir şekilde yardımcı olamıyorlar thh ye başvuracağımı söyledim ilk alışverişim olacaktı ama dahada bir şey almak istemiyorum bu itopyadan. konuyu kapatabilirsiniz teşekkürler

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
maile hala cevap gelmedi tekrar aradım hiç bir şekilde yardımcı olamıyorlar thh ye başvuracağımı söyledim ilk alışverişim olacaktı ama dahada bir şey almak istemiyorum bu itopyadan. konuyu kapatabilirsiniz teşekkürler
Dostum senin urunune çökecek olsalar zaten bugün yine aynı sistemi aynı fiyata cikarmazlardi.
Stok varken ekran kartlı olarak tekrar sipariş verebilirdin. Kargo geldiğinde ekran kartlı olanı alır diğerini almazdin. Bu kadar basit.👌

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
Dostum senin urunune çökecek olsalar zaten bugün yine aynı sistemi aynı fiyata cikarmazlardi.
Stok varken ekran kartlı olarak tekrar sipariş verebilirdin. Kargo geldiğinde ekran kartlı olanı alır diğerini almazdin. Bu kadar basit.👌
kredi kartının o kadar limiti olsa zaten öyle bir şey yapardım onu bizde akıl edebiliyoruz onun için özellikle arayıp sordum zaten.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
kredi kartının o kadar limiti olsa zaten öyle bir şey yapardım onu bizde akıl edebiliyoruz onun için özellikle arayıp sordum zaten.
Ben anlamadım şimdi sizin kredi kartınızın limiti yetmiyorsa veya peşin paranız yoksa itopya ne yapsın ekran kartlı sipariş edemediğiniz taktirde.
Ayrıca ses kaydını mahkeme kararı ile yetkili kurumlar alabilir, siz kafanıza göre kaydı alıp da bunu delil gösteremezsiniz diye biliyorum. İsterseniz bu konuda bilgisi olan bir avukat vs. tanıdığınız varsa sorun.

Top Bottom