Arama sonuçları: *

1. Swers08

Yardım Gaming.gen İade saçmalığı

Sadece alışmam lazım ctrl tuşuna basarken elim boşta kalıyor serçe parmağım bi öncekinde ctrl genişti bu biraz problem gibi arkadaşlar sesten bahsetmiş tiz bir ses falan bende yok sorunsuz
  2. Swers08

Valla inventustan gk30 set aldım açtım esc tuşu kırık çıktı farkedince yolladım aldılar sorunsuz 1648305522 Böyle çok örnek var klavyeyide beğenmezsem iade alacaklarını söylediler teslim aldım klavye güzel bir sorun görünmüyor kullanacağım
  3. Swers08

Orası öyle tartışmasız şuan iade alacaklarını karışıklık olduğunu belirttiler bir sorun görünmüyor
  4. Swers08

Bugün müşteri hizmetlerinden aradılar ve yoğunluktan dolayı karışıklık olduğunu iade alabileceklerini 14 gün süresi olduğunu beyan ettiler özür dileyerek doğrududa buydu biraz tepki göstermiştim işe yaramış olsa gerek boş yapan arkadaşlar okusunlar sanki ortada mağduriyet yokmuşçasına bir...
  5. Swers08

Ön yargı mı hocam aldım ürünü beğenmedim diyelim kullanamadım ne yapacağım ? Nasıl olacak iadede almıyorlar istemediğim ürünü kullanmaya zorla devam edeyim ? 2. Bir mağduriyet yaşayamam gider başka ürünün indirimini kovalarım daha iyi . 1648275046 😅 şaka daha yeni iki ürün iade ettim ve problem...
  6. Swers08

Valla hocam sizi bilmem bende aynı alışverişi yapıyorum ürün pis değilse veya bir sorunu yoksa hep iade ettim beğenmediysem ve sorun yaşamadım şimdiye kadar iade edemeyeceğim yerdende almadım bu firmadan direk böyle bir söylemde bulundular .
  7. Swers08

Gaming gen den m3 tuf 3 ürünü ve tuf k3 mekanik klavyeyi indirimden satın aldım mouse elime ulaştı açtım kutuyu ürün büyük geldi bana elim 16 cm beğenmedim ve iade etmek isteğimi canlı bağlantıdaki arkadaşa yazdım yok efendim siz kutuyu açtınızmı ona göre bilgilendirme yapalım size denildi açtım...
  8. Swers08

❌İndirim Bitti! asus tuf k3 klavye 600tl (bitti)

485 TL (Düzeltme)
  9. Swers08

❌İndirim Bitti! asus tuf k3 klavye 600tl (bitti)

STOK YENİLENMİŞ HOCAM çektim birtane pazartesi saçma makro tuşlarına alışamadığım için 4854 tl fiyatı olan k55 i iade edeceğim eyvallah :)
  10. Swers08

EVGA GeForce RTX 2060 SC, OVERCLOCKED 70C GAMING KUTU AÇILIMI

güzel inceleme hocam tebrikler :) gözünüz aydın
  11. Swers08

Yardım Membran sessiz ince klavye tercihi

hocam aynen şuan kullanma fırsatı buldum sesi güzel beni tatmin etti fakat şu çift karakter meselesi sıkıntı ctrl z yapıcam en sona gidiyor elim otomatik :D burdasın dokunamıyorum çok saçma alıştınızmı siz acaba bu duruma bilek desteğine elim değmiyor bazen ilk bilek destekli klavye deneyimim...
  12. Swers08

Yardım Dell G5 SE 5505 Aşırı Isınma Sorunu ve Düşük SSD

Hocam bende izledim aynı videoyu eyvallah eleman bazı noktalarsa haklı 4 gb wram konusu şöyle açıklık getireyim çektiği modellerdeki 3050 ve 3050 ti modeller 45 w en vasat modeller ekran kartı olarak lenovoda 85 w lık en dolu model mevcut ve performansı 3050 ti ile 5 10 fps farkettiğini...
  13. Swers08

İzlenimi güzel ayaklarını açmadan elimi koydum bilek desteği biraz yetersiz gibi ama tam açı ve kullanma şansım olmadı işe çıktım haftasonu kullanacağım ve duruma göre devam edeceğim muhtemelen kalır gibi duruyor yanına bir mouse bakacağım duruma göre m55 düşünüyorum bakalım .
  14. Swers08

Ödediğiniz tüm tutar tarafınıza yatırılır ürünü parmak izi vs kalmayacak şekilde temiz ve aynı şekilde geri gönderin . Ram 3200 mhz kingston yada curial tercih edebilirsiniz ürünü alın cpu z vs programdan kontrol edin aynı marka alın incelemelerde eğer yanlış hatırlamıyorsam curial olması gerek...
  15. Swers08

Arkadaşın önerdiği lenovoyu atacaktım hocam bende bugun arkadaşıma almıştık aynısını geldi soğutma kanalı heryeri laptopun bir sorun yaşamadık gayet güzel alabilirsiniz 8 ram takarsanız dahada iyi olur
  16. Swers08

Hocam o toplara niye gireceksiniz tam bilgi sahibi olmadan yani sıfır laptop alıp çektiği gücü niye sınırlamak zorunda kalayım boşverin direk iade edin 5 kuruş fazla verin esneme şansınız varsa bilindik model tercih edin tam bütçeyle serin performanslı model önerisinde bulunabilirim şu anda...
  17. Swers08

Ürünü aldım her şey güzel seside iyi bu bilek desteği avcumun sonuna denk geliyor buna alışmam gerekecek sanırım ek olarak tuş yüksekliği bir miktar rahatsız etti beni tam deneyemedim 1 2 gün kullanıp karar vereceğim :) genel hatlarıyla başarılı bir ürün
  18. Swers08

Arkadaş kağıt üstünde herkes hemen öneriyor ya bu laptopları şimdi konuda bir allahın kulu cevap vermez :) geçmiş olsun kardeşim önerim iade edip başka serin bir model kovalaman
  19. Swers08

🔥İndirim İNDİRİM !! 6600 SAPPHİRE 7089 TL

Aramalarda göremedim kusura bakmayın düzenliyorum .
  20. Swers08

🔥İndirim İNDİRİM !! 6600 SAPPHİRE 7089 TL

https://www.teknobiyotik.com/sapphire-pulse-radeon-rx6600-8gb-128bit-gddr6-ekran-karti-11310-01-20g.html?ref=akakce&v=1.23.8 7 bin tl iyi fiyat bence 3050 yerine tercih edilebilir ihtiyaç sahiplerine duyrulur.
Top Bottom