Neler Yeni

Yardım Gaming.gen İade saçmalığı

Jokester

80+ Bronze
inventustan klavye aldım ve kutuda hijyen nedeniyle ürün açılırsa iade yapılmayacağı yazıyordu. bende açmadım. öyle iade yaptım.

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
en iyisi amazon valla asus x570 anakart almıştım kutusunu açtım kasaya taktım anakartta sorun çıkınca geri iade ettim kutunun kenarında ufak bir yırtılma vardı ona rağmen iade edip parayı geri yatırdılar
Orası öyle tartışmasız şuan iade alacaklarını karışıklık olduğunu belirttiler bir sorun görünmüyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,500
İsim
Oğuz Oğuz
en iyisi amazon valla asus x570 anakart almıştım kutusunu açtım kasaya taktım anakartta sorun çıkınca geri iade ettim kutunun kenarında ufak bir yırtılma vardı ona rağmen iade edip parayı geri yatırdılar
8 ay sonra bozulan kablomu iade aldılar.

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
inventustan klavye aldım ve kutuda hijyen nedeniyle ürün açılırsa iade yapılmayacağı yazıyordu. bende açmadım. öyle iade yaptım.
Valla inventustan gk30 set aldım açtım esc tuşu kırık çıktı farkedince yolladım aldılar sorunsuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 ay sonra bozulan kablomu iade aldılar.
Böyle çok örnek var klavyeyide beğenmezsem iade alacaklarını söylediler teslim aldım klavye güzel bir sorun görünmüyor kullanacağım

Jokester

80+ Bronze
Valla inventustan gk30 set aldım açtım esc tuşu kırık çıktı farkedince yolladım aldılar sorunsuz

Böyle çok örnek var klavyeyide beğenmezsem iade alacaklarını söylediler teslim aldım klavye güzel bir sorun görünmüyor kullanacağım
bozuksa alırlar ama nedensiz onlarda iade yapmıyor yani kutudan çıkan kağıtta öyle yazıyordu.

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz

Sadece alışmam lazım ctrl tuşuna basarken elim boşta kalıyor serçe parmağım bi öncekinde ctrl genişti bu biraz problem gibi arkadaşlar sesten bahsetmiş tiz bir ses falan bende yok sorunsuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,303
Üyeler
150,848
Son üye
Akperem.agn
Top Bottom